سازگار کردن قالب با فروشگاه ساز ووکامرس
0

12 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام وقتتون بخیر،دوستان من میخوام

قالب وردپرس جابفای | Jobify رو با ووکامرس هماهنگ کنم این قالب از  فروشگاه ووکامرس پشتیبانی میکنه میخوام با هماهنگ کردن قالب  بهم این امکان رو بده تا بسته های عضویتی توسط  با ووکامرس ایجاد کنم

(قابلیت تعریف بسته های عضویتی با قابلیت تعیین تعداد شغل های ارسالی برای کارفرمایان،قابلیت تعریف بسته های عضویتی با قابلیت تعیین تعداد رزومه های ارسالی برای کارجویان)

حالا دوستان من با این آموزشهای میتونم اینکار را انجام بدم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب با ووکامرس سازگار هست . درست

موضوع شما سازگاری قالب نیست. یک افزونه ای باید در این میان باشه که امکان فروش بسته ، و اتصال اون به سیستم قالب رو براتون فراهم کنه

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

قالب با ووکامرس سازگار هست . درست

موضوع شما سازگاری قالب نیست. یک افزونه ای باید در این میان باشه که امکان فروش بسته ، و اتصال اون به سیستم قالب رو براتون فراهم کنه

قالب از ووکامرس پشتیبانی میکنه درسته ،میشه افزونه ای برای اینکار بهم معرفی کنید ممنون فقط میخواهیم زمانی که کارجو  حق عضویت خود را پرداخت کرد روزمه آن در سایت نمایش داده شود تشکر

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

این باید در خود قالب باشه. چون پلاگینی نمیاد اختصاصا ، این کار رو برای قالبی صورت بده.

نیاز به کد نویسی داره ؟دوستان میشه راهنمایی کنید چطوری این مشکلمو حل کنم

لینک به ارسال
در در 20 دی 1396 در 06:36، javananit96 گفته است :

قالب از ووکامرس پشتیبانی میکنه درسته ،میشه افزونه ای برای اینکار بهم معرفی کنید ممنون فقط میخواهیم زمانی که کارجو  حق عضویت خود را پرداخت کرد روزمه آن در سایت نمایش داده شود تشکر

افزونه وردپرس vip و رزومه هم با افزونه utimatemember

لینک به ارسال
در در 16 دی 1396 در 17:45، javananit96 گفته است :

قالب وردپرس جابفای | Jobify رو با ووکامرس هماهنگ کنم این قالب از  فروشگاه ووکامرس پشتیبانی میکنه میخوام با هماهنگ کردن قالب  بهم این امکان رو بده تا بسته های عضویتی توسط  با ووکامرس ایجاد کنم

(قابلیت تعریف بسته های عضویتی با قابلیت تعیین تعداد شغل های ارسالی برای کارفرمایان،قابلیت تعریف بسته های عضویتی با قابلیت تعیین تعداد رزومه های ارسالی برای کارجویان)

در در 16 دی 1396 در 17:45، javananit96 گفته است :

من که نفهمیدم چی میگی کلا ووکامرس سازگاری خاصی نداره از پس تایپ استفاده میکنه برای فراخانی یه فایل woocommerce.php درست کن محتوای فایل هر چی می خوای بزار

فقط اگر خاصی داخل حلقه این را بزار <?php woocommerce_content(); ?>

بقیه چیزها به قالب شما داره و اینکه فولدر تمپلیت ووکامرس را به داخل فایل های قالبت بیار بعد هرچقدر دوستداری دستکاری کن ووکامرس را

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، jay-rch گفته است :

من که نفهمیدم چی میگی کلا ووکامرس سازگاری خاصی نداره از پس تایپ استفاده میکنه برای فراخانی یه فایل woocommerce.php درست کن محتوای فایل هر چی می خوای بزار

فقط اگر خاصی داخل حلقه این را بزار <?php woocommerce_content(); ?>

بقیه چیزها به قالب شما داره و اینکه فولدر تمپلیت ووکامرس را به داخل فایل های قالبت بیار بعد هرچقدر دوستداری دستکاری کن ووکامرس را

تشکر عزیز

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0