رفتن به مطلب
iranwebserver

پست های پیشنهاد شده

درود

وقت بخیر

امروز متوجه شدم کلی ارور حذف فایل های پیوستی در " گوگل وبمستر تولز " شدم
از افزونه All in One SEO Pack میکنم

چطوری دسترسی خطا ها رو از ربات گوگل ببندم که دیگه این ها رو سرچ نکنه ؟
البته یه سرچ زدم تویه گوگل که نوشته بود برای اینکه چیزی رو سرچ نکنه باید از قسمت robots.txt » اون مسیر رو Disallow کنم
برای مثال : الان برای این آدرس خطا ?attachment_id=3068 کامل باید بزنم یا علامت ؟ یا ?attachment_id=
کدومش تویه فایل robots بنویسم :
?attachment_id=3068
?attachment_id=

?attachment

یا اگر دسترسی رو ببندم مشکلی پیش نمیاد ؟
تصاویر پیوست شد

1q.png

2q.png

3q.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در افزونه seo pack ؛ نوع نوشته های رسانه رو بگذارید رو اینکه ایندکس نشه حتما. مشکل بعد از چند هفته فیکس میشه. توی گوگل هم حذف کنید

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Mohammad گفته است :

در افزونه seo pack ؛ نوع نوشته های رسانه رو بگذارید رو اینکه ایندکس نشه حتما. مشکل بعد از چند هفته فیکس میشه. توی گوگل هم حذف کنید

@Mohammad 

دورد

خیلی ممنون

عذرخواهی میکنم ، تنظیمات پیدا نکردم

تصاویر پیوست کردم ، ممنون میشم راهنمایی کنید 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

12.png

13.png

14.png

15.png

16.png

لینک به ارسال

@جاویدان 

درود

خیلی ممنون

فقط بازم به گوگل وبمستر سر زدم ، پیش نویس های که حذف کردم ارورش تویه گوگل زده

و پیش نویس های که همراه با نصب قالب  بوده و حذف کردم

و همچنین تگ ها

اینا رو چطوری غیر فعال کنم ؟

2356564.png

457534.png

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

یکی از راه ها اینه که اولا شما مطمئن بشید دیگه هیچ خطایی ندارید پس چند تا از این آدرسها رو تست کنید

سپس در عکس دوم در بالاترین قسمت بغل Priority که قرمز نوشته شده تیک رو بزنید و همه خطا ها رو تایید کنید سپس دکمه مارک ادز فیکس رو که قرمز هست بزنید و همه خطا ها رو نشون بدید رفع کردید این عمل رو در بخش اسمارت فون نیز تکرار کنید

به نقشه سایت خودتون مراجعه کنید و مطمئن بشید که این مسیر ها دیگر وجود ندارد

بعد از اون به بخش نقشه سایتSitemaps وبمستر گوگل برید نقشه سایت فعلیتون رو در لیست گوگل تیک کرده و سپس resubmit  کنید و مطمئن بشید که گوگل ربات ها رو برای بازدید مجدد فرستاده این عمل گاهی نیازمند چند بار تکرار در یک روز تا فراخوان جدید و نشان دادن لیست توسط گوگل خواهد بود.

به گوگل فرصت ایندیکس مجدد بدهید هر گونه خطا در نقشه سایت را به دقت بررسی کنید به علت اینکه برخی مسیرها در نقشه قبلی حذف می شود گاهی گوگل به شما در  Sitemaps اخطارهایی را نشان خواهد داد با روش بالا resubmit این خطا ها رفع خواهد شد.

موفق باشید

لینک به ارسال

@جاویدان 

درود

عذرخواهی میکنم

قبل از اینکه این کارو انجام بدم نقشه سایت رو دیدم ، تگ ها فراخوانی میشه (تصویر پیوست شد)

با اینکه مجدد نقشه سایت رو بروزسانی زدم ، بازم تگ ها بودن/

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

پایین تمام لینک ها ، لینک تگ ها هست.

راهی هست از افزونه All in One SEO Pack اول تگ ها رو ببندم ، بعد تویه گوگل وبمستر بزنم Mark as fixed که مجدد این مشکل رو نداشته باشم ؟

یه چیز دیگه ، اگر تگ ها رو ببندم مشکلی تویه سئو پیدا نمیکنم ؟ کاری نکنم که کلا فروشگاه بی مشتری شه :)

1112.png

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

شما تحت هیچ عنوان نباید تگ ها مسدود یا حذف کنید ، اگر تگها مسدود بشن که شما دسترس ربات رو به بخشهای مختلف سایت رو می گیری

اصل صحبت اولیه شما اتچمنت ها بود نه تگها ،

شما اگر خطایی در تگها در وبمستر مشاهده میکنی اول باید مطمن بشی اون تگها اصلا هستند یا خیر

اگر هستند و داخل سایت به درستی کار می کنند و حذف نشدن پس باید به گوگل بفهمونی که تگهای درست کدوم هستند و به کدوم محصول مرتبط

سپس میای فیکس میکنی و بعد میری قسمت نقشه سایت وبمستر نقشه سایت رو بروزرسانی میزنی تا نقشه جدید فراخوانده بشه

بنده هیچ جا به شما توصیه مبنی بر مسدود سازی تگها نکردم

با دقت بیشتری بخونید مطالب رو

اون خطایی که شما با فلش قرمز مشخص کردی مال یه بخش دیگه است

موفق باشید

لینک به ارسال

@جاویدان 

درود

ممنون بابت پاسخگویی
منظوری این نبود که شما گفتین تگ ها رو مسدود کنم ، البته خیلی بی دقت هستم ، ببخشید

فقط از تصویر دوم که فرستادم سوال پرسیدم/

ولی اتچمنت ها با تیکی که گفتین زدم و تویه وبمستر حذف کردم ، دیگه اخطار دریافت نکردم البته فعلا خبری از ارور ها نیست ...

الان مشکل اینه که هرچی پیش نویس ها حذف کردم تویه گوگل ارور میده ، حتی قدیمی ها که رویه قالب نصب شده !

برای تگ ها دقیقا حرف با شما بود ، مربوط به قالب هست که دیگه الان تویه فروشگاه اون کالا رو حذف کردم ، چون بیشتر کالا بصورت پیش فرض رویه قالب نصب شده بود
منم چون مربوط به سایت نبود همشون رو حذف کردم
برای اینکه به گوگل بفهمونم این ها حذف شدن باید چیکار کنم ؟ و یا اصلا مربوط به کالایی نیست .

الان این دو مشکل رو دارم :

1- ارور حذف پیش نویس های قدیمی و جدید

2356564.png

2- ارور تگ های که اصلا وجود ندارن /

1112.png

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

به خودتون و گوگل فرصت بدید

در صورت نیاز یکبار نقشه سایت رو در وبمستر حذف و دوباره آدرس دهی کنید و حتما سعی کنید گوگل ایندیکس جدید براتون ایجاد کنه

موفق باشید

لینک به ارسال

@جاویدان 

درود

کارهای بالا رو انجام دادم

همه ارور ها رو حذف کردم ، مجدد فایل Sitemaps رو حذف و نصب و همچنین تویه پنل مدیریت بروزرسانی زدم
پس از 5 روز مجدد اخطار ها شروع شد و داره بیشتر هم میشه (البته هنوز تب موبایل اخطاری دریافت نکردم)

یکی از ارور ها رو انتخاب کردم و به دموی قالب کپی کردم دقیقا خودش بود !
یعنی بعد از نصب قالب ، هرچی محصول حذف کردم مجدد داره اخطار میگیرم ! (تصویر پیوست شد)

اینم لینک دمو : (همون لینکی که تویه تصویر انتخاب کردم)

محتوای مخفی

demo1.png

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

در وردپرس یه چیزی هست بنام پیش نویس و بدین جهت ساخته شده که شما اون برگه یا پست یا هرچی رو از دسترس کاربران و موتورهای جستجو در امان نگه دارید .

خب وقتی شما پستی رو منتشر کنید ربات از کجا بفهمه دمو هست یا نیست پس سریع به جهت برنامه نویسیش اون رو در لیست قرار میده.

شما فراموش می کنید اگر پستی قرار داده بشه ایندیکس بشه و بعد بخواید حذف کنید باید تمام مراحل بالا رو دوباره انجام بدید. به سایتهای دیگه توجه کنید حتی اگر محصولی وجود نداره اون رو فقط غیر موجودی می کنند و متاسفانه این یکی از مشکلات جدی رباتها هست که فرق محصول رو از مطلب تشخیص نمیده و حجم عظیمی دیتای زاید رو داره جمع میکنه.

موفق باشید

لینک به ارسال

@جاویدان 

دورد

بله شما درست میگین

ولی این محصولات ، با نصب قالب اومده و منتشر شده که همون روز اول حذف شده / 

ولی ظاهرا ربات ها بیخیال این مورد نیستن :)

راهی نیست از طریق گوگل وبمستر لینک ها رو حذف شده بزنم ؟؟ یعنی به ربات گزارش بدم که این لینک کلا حذف شده ؟

لینک به ارسال
در در 25 بهمن 1396 در 12:51، motorola30 گفته است :

@جاویدان 

دورد

بله شما درست میگین

ولی این محصولات ، با نصب قالب اومده و منتشر شده که همون روز اول حذف شده / 

ولی ظاهرا ربات ها بیخیال این مورد نیستن :)

راهی نیست از طریق گوگل وبمستر لینک ها رو حذف شده بزنم ؟؟ یعنی به ربات گزارش بدم که این لینک کلا حذف شده ؟

به نظر من yoast seo رو نصب کنید و صفحات مذکور رو 301 بدید به صفحه نخست سایتتون!

لینک به ارسال

@Mohammad 

درود

اگر افزونه yoast seo رو نصب کنم ، تنظیمات که برای سئو رویه تک تک کالا انجام دادم بهم نمیخوره ؟؟ (تصویر پیوست شد)

البته تویه گوگل وبمستر از تب Remove URLs میتونم لینک ها رو حذف کنم ؟ امکانش هست که پس از اینکار دیگه لینک ها سرچ نشه ؟

336435.png

23346.png

لینک به ارسال

بله امکان پذیره!

بی ربط: لطفا در تاپیک های متفاوت مداوم پیام ندید ، مشخصات ارسال شد مشخصات ارسال شد!... فرصت کنم بررسی میکنم چشم!

لینک به ارسال

@Mohammad 

چشم ، پس لینک ها رو با تب Remove URLs حذف میکنم /

عذرخواهی میکنم

خیلی ممنون ، تکرار نمیشه .

لینک به ارسال

@جاویدان  @Mohammad 

درود

چند روزی هست که ارور های گوگل وبمستر دوباره داره زیاد میشه ، روزی 300 الی 500 تا دارم دریافت میکنم !
این یکماه فقط دارم کالا میزنم ، حتی چیزی هم آپدیت نکردم 
تمام ارور ها آخر آدرسش ?filtering=1&filter_based-on-product-type= هست یا wc-ajax=get_refreshed_fragments
الان فقط ?filtering=1&filter_based-on-product-type= واسم مهمه که داره هر ساعت 30 الی 50 تا میاد ...

اینبار ربات اینگار تک تک داره برای همه کالاها از طریق فیلتر بر اساس رنگ و نوع محصول فیلتر میکنه و هی خطا میزنه !
هرچی هم ارور ها رو میگیرم بی فایدست ، دوباره ربات یه کالای دیگه یا تگ دیگه ای هدف میگیره !
چطوری دسترسی ربات رو به فیلتر بگیرم ؟
البته قبلا مشکل پیوند یکتا داشتم که درستش کردم ، 
http://forum.persianscript.ir/topic/24490-دسته-بندی-بلاگ/?do=findComment&comment=127546

یه مشکلی تو آدرس دهی هنوز دارم بنظرم
چون من 2 اسفند پیوند یکتا رو درستش کردم
دیروز یه خطا دریافت کردم در مورد کالا که شاخه بندی درست نیست ! درصورتی که این کالا 20 اسفند زدم /
برای مثال :
این آدرس خطا اومد :
/category/main-mobile/mobile-accessory/bluetooth-speaker/
که باید بشه این :
/product-category/mobile-accessory/bluetooth-speaker/

این product- باید به تمام شاخه بندی ها اضافه شه ، در صورتی که من 2 اسفند پیوندیکتا رو انجام دادم ، ولی بازم میگه دسته بندی اشتباهه

و دقیقا همه ارور ها که الان دارم دریافت میکنم product- نداره !

دوستان اگر راه حلی هست زودتر بگین ، ارور ها خیلی زیادن ...

آدرس سایت :  

محتوای مخفی

سپاس

Filter_google_web_master.png

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

دستوری مبنی بر فشرده سازی نقشه سایت داده شده، تجربه بنده شخصا ثابت کرده خطای زیادی به خاطر فشرده سازی این بخش صورت میگیره . شاید از نظر بعضی بی معنی باشه ولی هیچ موتور جستجویی رباتش وقت برای اکسترکت کردن نمیذاره چون زمان پردازش زیادی رو درگیر می کنه ، البته باید بررسی کنی ببینی نقشه سایت شما روی وبمستر اصلا شناسایی میشه یا نه و خطای روش هست یا خیر

موفق باشید

لینک به ارسال

@جاویدان  @Mohammad 

درود

خیلی ممنون از پاسخگویی عالی

دقیقا Sitemap ارور داده بود 
ارور Sitemap:

We encountered an error while trying to access your Sitemap. Please ensure your Sitemap follows our guidelines and can be accessed at the location you provided and then resubmit.

مجدد به تنظیمات All in One SEO » نقشهٔ XML وب‌گاه » رفتم و تیک فعال کردن فهرست نقشه سایت برداشتم

مجدد نقشه رو از گوگل حذف و دوباره وارد کردم، منتظرم ببینم بازم ارور هست یا نه ...

البته برای مشکل بالا من تویه فایل robots.txt این چندتا دسته بندی که وجود نداره رو غیرفعال کردم

محتوای مخفی

میشه گفت از دستشون راحت شدم ، ولی الان لینک زیر رو 

category/main-mobile/mobile-accessory/bluetooth-speaker/

به لینک زیر تبدیل میکنه و بازم خطا میگیره /

product-category/main-mobile/mobile-accessory/bluetooth-speaker/  :|

در صورتی که دیگه اگر product-category رو بزارم تو robots.txt کلا شاخه بندی از کار میفته !

برای این مورد راهی هست به ربات گوگل دستوری داد که این دسته بندی دیگه حذف شده ، بیخیالمون شه :) ؟؟

جاویدان عزیز اگر میدونید نیاز هست سطح دسترسی بدم چک کنید حتما بهم بگین ، والا خسته شدم از بس ارور 301 زدم ...

web-1.png

web-2.png

web-3.png

web-4.png

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

در ربات تکست شما هم ایراد هست ، اول اینکه نقشه سایت در بهترین حالت باید xml خونده بشه ولی اینجا نیز زیپ خورده. این خودش باعث خطا میشه

ببینید شما دقت نمی کنید، چون دسته بندی محصولات product-category جهت شناسایی بصورت محصول داخل سایت فعال هست خب وقتی شما مسیر رو فعال گذاشتید انتظار دارید گوگل چیکار کنه؟ چون شما در نقشه سایت product-category رو هم فعال قرار دادید و اگر قرار ندید احتمالا به مشکل خواهید خورد چون تگها وقتی بخوان جستجو بشن و در چند محصول مشابه قرار بگیرند وقتی دسته بندی نداشته باشند فقط یک محصول رو نشون میدن ، category به طور مستقل برای دسته بندی وردپرس استفاده میشه و اگر برای وکامرس هم بدون product باشه به مشکل می خورید.

دوم شما برای ریداریکت 301 داخلی باید یکبار دوباره پیوندهای یکتا رو ذخیره کنید .

نقشه سایت رو از گوگل حذف کنید مسیر رو دوباره ثبت و تایید کنید بعد روی نقشه فعال شده برید تیک دارش کنیدو ریسابمیت رو چند بار بزنید تا در مقابلش پندینگ نوشته بشه این یعنی گوگل به شما فرصت داده که یکبار مجدد بخونه بمرور گوگل خطاها رو بر اسا نقشه جدید جابجا میکنه زمانبر هست ولی خودش به مرور از لیست خارجش میکنه.

زیاد با نقشه سایت ور نرید چون برخی اوقات می تونه باعث افت رتبه بشه ، حتی موردی رو بنده فهمیدم که اگر این نوع حالت نقشه سایت رو فعال کنید بعد از مدتی از لیست اول به بیرون پرت می شوید طوریکه ورودی سایت به شدت کاهش پیدا می کنه، البته راه  حل داره ولی زمانبر خواهد بود.

اگر دقت را چاشنی کارتون کنید و عجله نکنید به خوبی خواهید تونست کارتون رو پیش ببرید

موفق باشید

لینک به ارسال

@جاویدان 

درود

خیلی ممنون جاویدان عزیز  :53:

بله تویه robots.txt دوتا مشکل بود که برطرفش کردم
یکی اینکه دسته بندی category رو غیر فعال کرده بودم :| (مربوط به بلاگ بوده) و اینکه شما گفتی آخر آدرس sitemap.xml حرف gz اضافه بود که حذفش کردم و مجدد از گوگل وبمسر طبق راهنمایی شما مراحل رو پیش رفتم
پس از تغییر فایل robots.txt به صفحه پیوند یکتا رفتم و مجدد بر روری ذخیره کلیک کردم /

نقشه رو از گوگل حذف کردم و مجدد ادد کردم و چندین بار بر روی Resubmit زدم تا پندینگ فعال شد

اولین مشکل :

امروز دیدم ارور های سایت مپ حذف شده ولی سایت مپ 4 تا اخطار داده که مربوط به دسته بندی بلاگ هست ، و میگه نقشه سایت حاوری آدرس های هست که مسدود شدن !
درصورتی که من با robots.txt Tester این آدرس ها رو تست زدم مشکلی نداشت ! البته قبلا تویه robots.txt این مسیرو مسدود کرده بودم ، ولی الان 3 روزه پاکش کردم ...

master-2.thumb.png.9caf64e9c68de4bfab5c97a323ea91b8.png

master-3.thumb.png.52f0fe520a3093affd1cf0b6cc785873.png

مشکل دوم :

اگر یادتون باشه گفتم به انتهای آدرس ها wc-ajax=get_refreshed_fragments یا filter (انواع فیلتر) یا این که جدیدا اضافه شده add-to-cart میاد
امروز خیلی اتفاقی به مسیر Crawl > URL Parameters در گوگل وبمستر رفتم و دیدم دقیقا همین های که هی به انتهای آدرس ها اضافه و هی گوگل ارور میگیره و همچنان هم هستن اینجا هستن ! دقیقا نمیدونم با این چیکار کنم ، و تا بحالم کار نکردم ، گفتم اول بپرسم از شما یه وقت نزنم ریست همچی بدتر شه ...
ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی کنید چطوری این مورد ببندم 

master-4.thumb.png.ef2fc7052266c44341fc22a43a3c031c.png

البته از روزی که شما گفتین و کارها رو انجام دادم ارور های واقعی میاد ؛ با اینکه زیاده ولی واقعی هست و بخاطر تغییر پیوند یکتا هست :(
ولی ما بین این ها بازم به انتهای آدرس ها wc-ajax=get_refreshed_fragments یا filter (انواع فیلتر) یا این مورد جدیدا اضافه شده add-to-cart میاد!
هر آدرسی 10 بار تکرار میشه ولی با موارد بالا :|

master-1.png

master-2.png

master-3.png

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

مورد wc-ajax=get_refreshed_fragments  مربوط به سبد خرید ایجکس است متاسفانه اگر غیر فعال کنید سبد خرید رو از دست میدید.

این اخطارها عادی است فرصت بدید تا گوگل بات هاش شروع به اصلاح کنه بنده 1 هفته طول کشید تا گوگل اصلاح جدید نقشه سایت رو نشون بده پس عجله نکنید .

ببنید ساده ترین شکل robot.txt سایت اینه

Sitemap: http://site.com/sitemap.xml
User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php

محدودیت فقط برای موارد حساس ، دوم نقشه سایت باید توسط خود افزونه ساخته بشه ،

نقشه سایت یا sitemap.xml توسط افزونه با لیست کردن مسیرها ، دسته بندی ها، تاریخ تولید محتوا، نوع محتوا و تگها و برگه ها صورت می پذیره. خب هر چی دسته بندی منطقی تری برای نقشه ایجاد کنید باعث میشید که بات گوگل مسیر منطقی تری رو نشون کاربر هدف بده.

به طور کلی باتها همون موقع که ما نقشه رو بهشون نشون میدیم شروع به ساختن ایندیکس برای ما نمی کنند چون زمانبر هست و باید نقشه رو طبق چک سان هایی بررسی کنند که آیا نمونه ای از این در ایندیکس قبلی هست یا نه اگر بود اصلاح جدید اگر نبود ایندیکس جدید.

خطا ها وقتی نمایش داده میشن باید در چند روز متوالی شما حالت پدینگ رو فعال کنید تا بات بفهمه که اشکالی در بین هست.

ضمنا بات ها سراغ قالب شما میرن و کدهای اون رو چک می کنند برخی اوقات خطاهایی یا ممنوعیت در قالب باعث اشتباه در مسیر یابی یک نوشته میشه ،بخش URL Parameters هم برای این منظور هست این بخش بدون اجازه شما قادر به ایجاد لیست نیست و فقط در صورتی که شما Configure URL parameters  فعال کرده باشید شروع به کار می کنه ولی شما به اخطار موجود در این بخش اصلا توجه نکردی:

{ (تنظیمات غلط ، در بخش تنظیمات می تواند صفحاتی از سایت شما را از فهرست ما حذف کند، بنابراین توصیه نمی کنیم از این ابزار استفاده کنید مگر اینکه لازم باشد.)
از این ویژگی فقط اگر مطمئن هستید که پارامترها کار می کنند استفاده کنید. اشتباه بودن URL ها می تواند صفحات بسیاری را از جستجو ناپدید نماید. }این یعنی وقتی سایت و نقشه سایت و بخش جستجو سایت و خود سایت و قالب سایت درست کار میکنه نیازی به حضور در این بخش نیست .نکته مهم این بخش اینه مسیرهایی رو دچار خطا کردید که به صورت عادی همیشه توسط کاربران جستجو نمیشوند مثلا کسی صفحه خرید سایت شما رو جستجو نمی کنه یا فیلتر های جستجو رو یا مواردی که اصلا لزومی و حتما لزومی نیست که در اختیار همه کاربران باشه.

در قسمت robots.tester شما بررسی نقشه سایت رو انجام میدید یعنی اینکه sitemap.xml یا بخشهای مختلف نقشه یا مسیر ها رو در بخشهای خبری ، بات ، عکس ، فیلم ، موبایل ، تبلیغات و پارتنر صوتی تصویری یا کشینگ (مثل تیوب آپارات کلودفایر) فعال هستند مجاز هستند یا خیر .

خب وقتی یه مسیری مجاز هست پس در ایندیکس قرار گرفته نشان آن اینست که از 6600 تا ارسال شما در همه بخشها 6207 مورد در گوگل ایندیکس شده پس مشکلی نیست .

شما باید خطاها رو فقط در بخش نقشه سایت و  پیدا کنید ضمن اینکه در بخش  حتما باید این گزینه ها DNS ،Server connectivity ، Robots.txt fetch نیز تیک سبز خورده باشند .

مورد دیگه اینکه شما باید مطمئن باشید بر روی سرور و دیتا بیس شما خطای 404 ثبت نشده باشد که اگر وجود داشته باشد یعنی شما خطا داخلی یا از تنطیمات اشتباه یا مشکل در قالب یا افزونه ها نیز دارید.

بهتره لاگ های درون سرور را هر چند وقت یکبار بررسی کنید ، اگر خطا نداشته باشید لاگی وجود نخواهد داشت . 

توصیه بنده به شما اینست به جای عوض کردن چند باره نقشه ساز سایت دستورالعمل های اونها رو بخونید یا از آموزشهای دیگران در موردش بهره مند بشید .

در مورد category این احتمال هست که گوگل داره کل کتگوری ها رو اعمال شده میدونه بهتره اگر می خواید ببندید فقط عنوان آخر مسدود شه البته وقتی همچین دسته بندی وجود نداشته باشه به مرور از لیست گوگل حذف میشه. البته بازهم تاکیید میشه زمان می خواد که بفهمه شما این دسته بندی های جدید رو اعمال کردید پس روزانه پدینگ کنید و خطاها رو همون لحظه برطرف کنید اگر خطای 404 گرفتید حتما مسیرهایی که این خطا رو دارند و تعدادشون رو با یکی تست بگیرید تا از یکی خطاها رفع بشه

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری