رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
asadkhalili

درخواست اسکریپت سایت برترین ها - http://bartarinha.com

پست های پیشنهاد شده

زیاد هنر خاصی انجام نداده ... دوست عزیز این میشه به سادگی با یه قالب وردپرس تهیه کرد ! اگر با اون نخواهی میشه نوشتش اون ارزون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من . میشه منو بیشتر راهنمایی کنی چیکار کنم با وردپرس تا یه همچین سایتی بسازم . یا اگه خودت انجام بدی چقدر هزینش میشه؟

لینک به ارسال

باید ورد پرست طوری طراحی بشه که بتونی نوشته هات رو به صورت این نمونه سایت در بیاری و بعد از کلیک کردن روی اون نسخه تکمیلی نشون میده .. جستجوش که زیاد مهم نیست چی باشه یا چه جور باشه .. اون که میبینی میره روش تکون میخوره مال یه سری کد جی کوری که بعد از پیاده کردن اون حالت میگیره در کل ... در مورد دسته بندی خوب خود وردپرس برات انجام میده در مورد آمار با یه افزونه میشه ست کرد .. تو مهم ترین بخشت همین نشون دادن اطلاعات که در سایت قرار میدی .. یعنی چیز خاصی نداره در مورد لینک باکس .. یه سیستم جدا نصب میکنی بعد فقط کدهاش اونجا نمایش میدی ؟ ولی خوب تنها چیزی که ممکن باهاش بر به مشکل بخوری این که قسمت جستجوش نمیشه دقیقا مثل این پیاده کرد ... جستجو گرش یه جستجو گر ساده ولی دقیق میشه ............. اگر خواستی میتونم چنین چیزی برات با 60 تومن پیاده کنم ولی دقیقا این نمیشه گفته باشم .. 80 درصد شباهت داره با این ...

لینک به ارسال
باید ورد پرست طوری طراحی بشه که بتونی نوشته هات رو به صورت این نمونه سایت در بیاری و بعد از کلیک کردن روی اون نسخه تکمیلی نشون میده .. جستجوش که زیاد مهم نیست چی باشه یا چه جور باشه .. اون که میبینی میره روش تکون میخوره مال یه سری کد جی کوری که بعد از پیاده کردن اون حالت میگیره در کل ... در مورد دسته بندی خوب خود وردپرس برات انجام میده در مورد آمار با یه افزونه میشه ست کرد .. تو مهم ترین بخشت همین نشون دادن اطلاعات که در سایت قرار میدی .. یعنی چیز خاصی نداره در مورد لینک باکس .. یه سیستم جدا نصب میکنی بعد فقط کدهاش اونجا نمایش میدی ؟ ولی خوب تنها چیزی که ممکن باهاش بر به مشکل بخوری این که قسمت جستجوش نمیشه دقیقا مثل این پیاده کرد ... جستجو گرش یه جستجو گر ساده ولی دقیق میشه ............. اگر خواستی میتونم چنین چیزی برات با 60 تومن پیاده کنم ولی دقیقا این نمیشه گفته باشم .. 80 درصد شباهت داره با این ...

عزیز . لینک باکس که اصلاً نمیخوام - جستجو هم مهم نیست. تکون خوردناشم نمیخوام . فقط همین که نوشته هاش رو به اون فرمت که یه عکس و یه نوشته باشه و بعد با کلیک بر روی اون بره تو صفحه خودش - عزیز میشه آی دی یاهوتو بهم بدی بیشتر حرف بزنیم؟

لینک به ارسال

سلام

دوستان عزیز ، نتیجه کا رو به ما هم بگین

جالب بود

بعدش این سایت ثبت نام نداره؟

کاربر از کجا می تونه آگهی هاش رو بذاره؟

ویرایش شده در توسط jafar1374

لینک به ارسال

من تو یه شرکت تبلیغاتی کار می کنم . می خوایم یه بانک تجاری واسه شهر بندرعباس راه بندازیم . با وردپرس هم یه قالب پیدا کردم که بد نیست میشه روش کار کرد. اگه دوستان کسی هست بلده قالب ورد پرس رو یکم ویرایش کنه به من اطلاع بده مرسی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری