رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
danial_dark

جستجو محصولات در فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام به اساتید گرامی :39: راستش من از افزونه رایگان و آماده ووکامرس بدون کوچکترین تغییری که خودم داده باشم استفاده می کنم و فکر کنم دلیلش این باشه از کد هاش چیزی سر در نمیارم:((وقتی وارد فروشگاه وب سایتم میشه یعنی همون برگه Shop همه محصولات به خوبی نمایش داده میشه ولی مشکل اصلیش کجاس؟ اصلا کادر جستجو در بین محصولات نداره! و فقط براش مرتب سازی گذاشتن! اما جستجوی پیشرفته مثلا از این رنج قیمت تا این قیمت یا مثلا نام محصول و... خبری نیست! :|:| بنابراین کاربر وب سایت من باید صفحات رو یکی یکی طی کنه تا محصولی که میخواد پیدا بشه و این یعنی چی؟ یعنی خاک تو سرم:-s کسی میتونه کمکم کنه؟  کد آماده کادر جستجو در بین محصولات رو دارید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

اول اینکه همیشه لینک دمو بذارید دوستان بهتر میتونن راهنماییتون کنن.

دوم اینکه شما باید برای صفحه shop سایدبار مشخص کنید و از بخش ابزارک ها برای سایدبار مورد نظر جستجو و صافی و... رو قرار بدید.

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

شما احتمالا یک سایت آماده رو تحویل گرفتید فقط استفاده کردید. البته جای خوشحالی داره که مشکلات کاربران خودتون رو فهمیدید و سعی در رفع اون دارید.

همونطور که دوست عزیز فرمودن در قسمت ابزارک {داخل بخش نمایش}شما به برخی از همین چیزها که می خواهید دسترسی خواهید داشت .

ضمن اینکه برای داشتن این بخشها در همه قسمتهای فروشگاه باید ساید بار سمت چپ یا راست را برای محصولات در تنظیمات قالب اعمال کنید.

سپس از ابزارکهای موجود یا همراه قالب را در ساید بار مورد نظر کشیده یا روی نام سایدبار رفته کلیک کرده ، افزونه را در صورت نیاز نام گذاری ، در صورت نیاز تنظیمات دلخواه را اعمال، ذخیره کنید.

ضمنا اون مقدار خاک روی سر:)) را هم بتکانید که کچل نشوید:=))

موفق باشید

لینک به ارسال

@جاویدان @Mesmaili  فدای شما دوستان گل و استادان عزیز بشم:x: چیزی که گفتید رو صد بار امتحان کردم قبلا! سایت من دو قسمت داره یکی نوشته ها و یکی محصولات! حالا هر چقدر هم از ابزارک ها کادر جستجو چپ و راست و هدر بزنم بین نوشته ها جستجو میکنه فرقی هم نداره داخل کدوم صفحه هرچی سرچ کنم برام نوشته هارو جستجو میکنه و اصلا ربطی به محصولاتی که تو قسمت فروشگاه گذاشتم نداره!  همین الان هم یک کادر جستجو بالای وب سایتم گذاشتم باز هم محصولاتی که قسمت فروشگاه هست رو نمیاره! www.mobilekosar.com

لینک به ارسال

در ضمن خدمت شما عزیزان عرض کنم در ابزارک ها یک "جستجوی محصول" هم هست که باز هم این فیلد بین نوشته ها سرچ میکنه نه محصولات! واقعا گیج شدم سوالی که دارم خیلی راحته ولی نمیدونم چرا 5 ساعت هست درگیرش شدم

Capture.JPG

لینک به ارسال

لطفا لینک بذارید

اگر مقدور هست 1 حساب با دسترسی مورد نیاز درست کنید به بنده بدید یا ببینید اگر @Mohammad جان یا @جاویدان عزیز وقت دارن براشون ارسال کنید تا چک کنیم مورد رو.

یا صبر کنید دوستان بیان نظراتشون رو بگن ببینیم مشکل از کجاست

اگر موارد رو درست انجام داده باشید منطقا نباید مشکلی باشه، البته 1 بار با قالب دیفالت چک کنید ببینید حل میشه یا نه

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، Mesmaili گفته است :

لطفا لینک بذارید

اگر مقدور هست 1 حساب با دسترسی مورد نیاز درست کنید به بنده بدید یا ببینید اگر @Mohammad جان یا @جاویدان عزیز وقت دارن براشون ارسال کنید تا چک کنیم مورد رو.

یا صبر کنید دوستان بیان نظراتشون رو بگن ببینیم مشکل از کجاست

اگر موارد رو درست انجام داده باشید منطقا نباید مشکلی باشه، البته 1 بار با قالب دیفالت چک کنید ببینید حل میشه یا نه

واقعا ازت ممنونم بابت این پیشنهادت, الان روی قالب پیشفرض تست کردم سرچ درست کار میکنه!! پس متوجه شدم مشکل از این قالب هست! متشکرم دوست عزیز:53:

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

بنده سایت شما رو چک کردم یه نکته مهم اینه شما باید بدونید وقتی بروزرسانی جدیدی دریافت می کنید باید اول بیس پایه بروز باشه بعد مکمل.

بیس پایه در اینجا وردپرس و مکمل وکامرسه

شما وردپرستون نسخه قدیمی تری از نسخه وکامرس بروزتون هست الان نسخه آخر وردپرس 4.9.4 و نسخه آخر وکامرس 3.3.1 این یعنی وکامرس خودش رو با نسخه جدید هماهنگ کرده پس احتمال هرگونه فراخوان اشتباه به علت تغیبرات گسترده در ساختار کدها شورت کدها قلاب ها هست .

این اشتباه در جستجو هم به همین دلیل هست. در قالب های خود سایت وردپرس تا یک نسخه پایه قبلتر رو پیش بینی می کنند.

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 21 بهمن 1396 در 01:54، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

بنده سایت شما رو چک کردم یه نکته مهم اینه شما باید بدونید وقتی بروزرسانی جدیدی دریافت می کنید باید اول بیس پایه بروز باشه بعد مکمل.

بیس پایه در اینجا وردپرس و مکمل وکامرسه

شما وردپرستون نسخه قدیمی تری از نسخه وکامرس بروزتون هست الان نسخه آخر وردپرس 4.9.4 و نسخه آخر وکامرس 3.3.1 این یعنی وکامرس خودش رو با نسخه جدید هماهنگ کرده پس احتمال هرگونه فراخوان اشتباه به علت تغیبرات گسترده در ساختار کدها شورت کدها قلاب ها هست .

این اشتباه در جستجو هم به همین دلیل هست. در قالب های خود سایت وردپرس تا یک نسخه پایه قبلتر رو پیش بینی می کنند.

موفق باشید

راستشو بخوای میترسم وردپرس رو بروزرسانی کنم! دیتابیس وب سایتم خیلییی برام اهمیت داره و این امکان هست در بروز رسانی دیتابیس حذف شه! گرچه تا حالا امتحان نکردم ولی جرات ندارم:39: در ضمن وردپرس ورژن جدید نسخه فارسی داره؟:)تا جایی که یادمه اخرین بار که میخواستم ورژن جدید بزنم فقط نسخه زبان اصلی بود

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

ترس شما به دلیل تا آگاهی شماست و عدم تحقیق در مورد وردپرس{ دایره دانش خودتون رو بالا ببرید}

به صورت پیش فرض همیشه نسخه انگلیسی منتشر میشه و سپس سایر زبانها خودشون رو بروز می کنند بخش فارسی زبان هم همیشه حداکثر 1 هفته خونه پرش طول بکشه بروز بشه {بیشتر اوقات 1یا 2 روز اول فایل زبان رو بروز می کنند}.

حتی بروزرسانی به نسخه انگلیسی هم برای شما مشکل ساز نیست چون زبان فارسی رو درون خودش داره

در مورد دیتا بیس همه دیتا بیس ها ارزشمند هستند و بک آپ گیری مستمر هم برای همین است !! حتی اگر شما نخواهیدبروزرسانی کنید بک آپ گیری مستمر باید داشته باشید در بروزرسانی وردپرس همیشه اخطار و یادآوری از سوی وردپرس میشه که قبل از بروزرسانی فول بک آپ بگیرید تا در صورت هر گونه مشکل بتوانید از بک آپ استفاده کنید.

یادتان باشد در بروزرسانی هایی که بصورت عدد رند مثل 4.5 یا 5.1 هست حداقل فرصت 1 یا 2 یا حتی بیشتر به وردپرس دهید تا اولا شما قالب بروزرسانی شده را دریافت کنید ، وردپرس باگهای ناخواسته را رفع کند.

تاخیر در بروزرسانی ها گاه باعث میشود شما به علت تغییرات زیاد به مشکلات بخورید .

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری