شکایت از سایتم در DMCA
1 1

10 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام 

سایت رقیب من که حدود 5 سال هست داره فعالیت میکنه کوچیک ترین دانشی در سئو نداره 

و رفته در DMCA از من شکایت کرده و لینک داده که اینا رو از من کپی کرده و اونم حدود 10 تا پر بازدید ترین مطالب سایتم که حیات سایتم به اونا بستگی داره گوگل از نتایج حذف کرده

سایت من تقریبا 1 ساله هست و رتبه های فوق العاده ای در سئو داره به طوری که در 70 درصد مطالب نتیجه اول و 20 درص نتیجه های دیگر و 10 درصد صفحه بعد

مطالبی که هم من و هم اون سایت میزاره مثل سایتای موزیک یکی هست مثل آهنگ نشکن دلمو 

یعنی نه من ساختمش نه اون سایته هردو داریم بازنشر میدم از مطالب بیرون یا داخل نت 

حتی نکته جالب اینجاست خیلی از پست های من که حذف شده اصلا ربطی به مطلبی که طرف گذاشته نداره مثلا من نوشتم آهنگ سرنوشت شادمهر و اون نوشته آهنگ روز سرد شادمهر و اصلا به هم مرتبط نیست به هیچ وجه تازه اگرم یک درصد باشه بازم من کپی نکردم چون همون جوری که گفتم مثل سایتای موزیک هست

حالا باید چیکار کنم؟ می تونم دویاره صفحات به ایندکس برگردونم؟ و آیا اگه برگرده همون رتبه داره؟ و اینکه میتونم از اون سایت شکایت به دلیل شکایت دروغ در خود DMCA شکایت کنم و از گوگل پنالتیش کنم به دلیل بلک سئو کردن این سایت؟ یا ... یه جریمه ای و... ازش بگیرم؟

این شکایت طرف خیلی خیلی واضح و روشنه که دروغه اگه یه فارسی زبان نگاش کنه کاملا متوجه میشه 

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود..باید مدارک قوی به DMCA ارسال کنید که شاید مشکل حل شه و گرنه گوگل به سایت هایی که کپی رایت انجام می دهد شوخی ندارد...

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، USBcode گفته است :

درود..باید مدارک قوی به DMCA ارسال کنید که شاید مشکل حل شه و گرنه گوگل به سایت هایی که کپی رایت انجام می دهد شوخی ندارد...

اصلا موضوع خیلی روشن واضح هست همون طوری که عرض کردم حتی لینک هایی که داده و گفته که از من کپی شده بی ربطه مثلا آهنگ سرنوش شادمهر اون گذاشت بعد من آهنگ روز سرد شادمهر اصلا خیلی منطقی و روشن هست فقط نمی دونم چجوری باید پیگریش کنم

از اون سایتی که این شکایت کرده می تونم شکایت کنم یه چیزی توی اراده حیثیت میشه انجام داد؟

لینک به ارسال

خودت چی فکر می کنی داش؟
اگر از شما مطلبی کپی می شد و حق کپی رایت اون دست شما بود از لحاظ ( حق اسر ) یا حتی تبلیغ بر علیه شما کرده بود بله می شد از این سایت شکایت کرد 
ولی اینکه برید شکایت کنید جایی و بگید به خاطره اینکه ایشون رفتن درخواستی ارسال کردن و گوگل هم تایید کرده جز وقت تلف کردن چیزی نیست !
تنها راهش اینه مستندات قوی آماده کنید و ارائه بدید به گوگل تا مشکلتون حل شه
موفق باشی

لینک به ارسال

متاسفانه سیستم گزارشات گوگل ، واقعا بی حساب وکتابه ، هر فردی میتونه گزارش ثبت کنه ، بدون نام و بدون مشخصات و برای شما مشکل ایجاد کنه

جالب اینجاست ، ربات ها شما رو از نتایج حذف می کنن اما برای بازگردانی ، تیم حقوقی دارند که بررسی رو صورت میده. این قضیه به تنهایی چند هفته طول میکشه!

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، 37399bd7 گفته است :

اصلا موضوع خیلی روشن واضح هست همون طوری که عرض کردم حتی لینک هایی که داده و گفته که از من کپی شده بی ربطه مثلا آهنگ سرنوش شادمهر اون گذاشت بعد من آهنگ روز سرد شادمهر اصلا خیلی منطقی و روشن هست فقط نمی دونم چجوری باید پیگریش کنم

از اون سایتی که این شکایت کرده می تونم شکایت کنم یه چیزی توی اراده حیثیت میشه انجام داد؟

درود..بهتره بی خیال این موضوع بشید...به خاطر چند تا لینک ارزش دردسر نداره...همین طور دوست @Mohammad گفت که پیگیری آن چند هفته طول می کشه شاید جواب شما را بدهد...

لینک به ارسال

پس باید کلا بی خیال شکایت از رقیبی بشم که این حرکت خیلی زشت انجام داد ولی اشکالی نداره میزنم کلا سایتش ddos می کنم تا دیگه رقیبی وجود نداشته باشه

کلا من 7 تا مطلب فوق العاده پر بازدید داشتم که هر 7 تاشم حذف شد چجوری می تونم این 7 تا برگردونم به نتایج؟ به نظرتون پستا پاک کنم دوباره با یکم تغیر انتشار بدم؟

طی ایملی که به این سازمان زدم گفتن که این تایید ها توسط افراد مشتاق صورت میگیره فکر کنم منظورش این بود که سیستم تاییدش مثل گوگل مپ هست که یه سری افراد که فعالیت داشتن داخلش مقام تایید کردن میگیرن احتمالا خود طرف هم آشنایی توی این سامانه داشته یا اصلا خودش توی این سامانه بوده

جوری سایتش DDOS کنم که خود هاستش میزبانیش رها کنه

واقعا چه آدم های بیشعور و نفهمی پیدا میشن

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، 37399bd7 گفته است :

up!!!!!!!!!

:)

دوست من چی رو آپ می کنید. دوستان در اینجا دیدگاهشون رو گفتند!

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
1 1