رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
persia

مشکل اسکریپت travel-agency

پست های پیشنهاد شده

با سلام من اسکریپت travel-agency از سایت دانلود کردم و پس تنظیمات بعد از قرار دادن پکیج هیچ کجا نمایش داده نمیشود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

شما نه لینکی ارائه کردید و نه تصویری و نه توضیحی شفافی.

توضیحات عمومی و قابل ذکر در همون پست ارائه شده :

نقل قول

ابتدا پوشه اسکریپت را درون هاست اپلود کنید.

سپس یک دیتابیس جدید ایجاد کنید. مشخصات دیتابیس را در مسیر includes فایل inc.config.php وارد کنید و محتویات موجود در پوشه database-sql (فایل database.sql) را درون دیتابیس ایمپورت کنید

و اینکه قرار نیست هر اسکریپتی که ارائه میشه چه در این سایت و چه در سایت های دیگه، 1 آموزش ویدئویی رایگان 0 تا 100 هم ساخته بشه تا همه دوستان راحت استفاده کنند!

برای ارتباط به سازنده اصلی اسکریپت میتونید به اوانتو مراجعه کنید، اسکریپت رو بخرید و براشون پیام ارسال کنید که چرا نمایش داده نمیشه !

در انجمن ها هم اکثرا وردپرس کارو جوملا کار و دروپال کار هستند، اگر بر پایه این سیستم ها بخواید سایتتون رو راه اندازی کنید به وفور دوستان میتونند کمکتون کنند.

و البته امیدوارم از لفظ بهتری بجای ( آی کسی پاسخ گووو نیست چرا اسکریپتی قرار میدید و هیچ گونه توضیحی در موردش نمیدید ) برای کمک خواستن و یا انتقاد استفاده کنید!

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Mesmaili گفته است :

سلام.

شما نه لینکی ارائه کردید و نه تصویری و نه توضیحی شفافی.

توضیحات عمومی و قابل ذکر در همون پست ارائه شده :

و اینکه قرار نیست هر اسکریپتی که ارائه میشه چه در این سایت و چه در سایت های دیگه، 1 آموزش ویدئویی رایگان 0 تا 100 هم ساخته بشه تا همه دوستان راحت استفاده کنند!

برای ارتباط به سازنده اصلی اسکریپت میتونید به اوانتو مراجعه کنید، اسکریپت رو بخرید و براشون پیام ارسال کنید که چرا نمایش داده نمیشه !

در انجمن ها هم اکثرا وردپرس کارو جوملا کار و دروپال کار هستند، اگر بر پایه این سیستم ها بخواید سایتتون رو راه اندازی کنید به وفور دوستان میتونند کمکتون کنند.

و البته امیدوارم از لفظ بهتری بجای ( آی کسی پاسخ گووو نیست چرا اسکریپتی قرار میدید و هیچ گونه توضیحی در موردش نمیدید ) برای کمک خواستن و یا انتقاد استفاده کنید!

در مورد لفظ میخوستم بنویسم آیا که آلف جا افتاد و شده آی ....

نکته بعدی وقتی مطلبی رو شما در سایت قرار میدید باید به کل معمول کار کنه و بدون مشکل این رسالت سایت هست مگر اینکه ذکر بشه فروشی هست و ...

نکته سوم  وقتی به شکل کامل اسم اسکریپت ذکر شده و شما تونستین توضیحات زیرش رو اینا بگید پس نیازی به لینک نیست

نکته چهارم مشکل رو من خیلی شفاف توصیح دادم اما برای راحتی عکس هم میزارم

توضیحات عکس عکس اول پنل مدیریت هست که مطلب قرار گرفته شده و عکس دوم قسمت پکیجهای سایت که خالی هست

1.png

2.png

لینک به ارسال

بنده شخصا با این سیستم کار نکردم اما به طور معمول تمامی اسکریپت هایی روی سایت قرار میگیره تست شده هستند و عموما آخرین نسخه ی منتشر شده در اینترنت هستند

برخی هم شاید مشابه سیستمی که مد نظر شماست دچار مشکل باشه، که شما میتونید اطلاع بدید دوستان چک کنند در نهایت دیگه تصمیم با مدیران هست که پاک کنند یا ویرایش و یا هر مورد دیگه ای.

محصولات سایت هم تماما رایگان هستند جز همون بخش vip که جدیدا راه اندازی کردند.

لینک هم به عنوان سازنده قرار میگیره! نظر من و شما نیست که باشه یا نه !

بگذریم، نمیخوام تاپیکتون منحرف شه.

اجازه بدید @Mohammad جان تاپیک رو چک کنند و یا دوستان دیگه

لینک به ارسال

مشخصات ورود به هاست و مدیریت رو ارسال کنید تابررسی کنم (پیغام خصوصی کنید)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری