رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
arianamini02

مشکل افزونه Yoast SEO Premium

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان داخل وب سایت من که میرم میزنه

Yoast SEO Premium

ولی این چنین نیست یعنی premiumنیست زمانی که توی وب سایت نصب میشه میزنه فعال نشده و گزینه پیشرفته در اون فعال نیست لطفا برسی کنید و مطلب سایتتون رو درست کنید یا اگر من اشتباه می کنم درستش رو بگید با تشکر. تصاویر رو هم پیوست کردم.

Capture.PNG

Capture1.PNG

Capture2.PNG

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

و طبق آموزش زیر که در وب سایت گفته شده انجام این کار ممکن نیست چون چیزی که در وب سایت گفته شده در افزونه موجود نیست.

Capture.PNG

Capture.PNG

لینک به ارسال

دوستان عزیز صرفا جهت اطلاع ، این افزونه به صورت نال می باشد ، شما لایسنس ندارید که افزونه در تنظیمات داخلی خود افزونه به صورت فعال ( این فعال بودن صرفا برای بروز رسانی و آپدیت افزونه به صورت اتوماتیک در بخش افزونه وردپرس می باشد ) در بیاد ، ضمن اینکه شما نیازی به این مورد ندارید .

در صورت قرار داده شدن نسخه جدید ، باید مجدد افزونه را دانلود نمایید ، جایگزین نسخه قبلی نمایید .

هنگام استفاده از افزونه نال شده امکان استفاده از بروز رسانی نیست و صرفا فقط قفل اجرای بدون لایسنس ، آنها شکسته شده است .

صحت عمل کرد بعد قرار دادن تنظیمات در سایت ، در سورس سایت خود مشاهده نمایید .

برای مشاهده نسخه premuim بودن یا نبودن هم امکانات افزونه را با نسخه رایگان مقایسه نمایید .

در نسخه رایگان امکانات تخصصی افزونه بسیار محدود می باشد .

موفق باشید

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، hamid99 گفته است :

این پلاگین اصلا نیازی به نال شدن نداره و این گزینه که نوشته فعال  نشد مربوط به فعال سازی لاسینسه . لاسینس این پلاگین هم به صورت سروره باید تو پنل این پلاگین که اگر خریده باشین دامنه رو فعال کنید به صورت خودکار به فعال تغییر میکنه تو سایت شما و اصلا لاسینسی نداره که بخواین وارد کنین و فعال بشه

سلام من نگاه کردم و با افزونه رایگان هیچ گونه تفاوتی ندارد و بخش ویژه ای در اون فعال نیست. لطفا خودتون افزونه رو برسی کنید.

لینک به ارسال

دوستان ایا اینکه  الان با امکانات ترین نسخه نسخه 6 هست و بعد از ان یعنی نسخه 7 الان خیلی از امکانات رو نداره ؟ این رو تایید میکنید؟

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، maadkabir گفته است :

دوستان ایا اینکه  الان با امکانات ترین نسخه نسخه 6 هست و بعد از ان یعنی نسخه 7 الان خیلی از امکانات رو نداره ؟ این رو تایید میکنید؟

این چه حرفیه ؟ طرف هر هفته به روز رسانی میکنه افزونشو .

لینک به ارسال

بررسی کنید ببینید کلمه کلیدی برای هر متن چندتا میتونید بزارید اگر یکی بود نسخه رایگان میباشد اگر تا 5 تا میتونستید بزارید نسخه حرفه ای هست .

لینک به ارسال

من یک مشکل دارم

وژن هفتش برام فارسی نمیشه و خیلی از گزینه ها رو نداره

ممنون میشم بفرمایید چه کار باید بکنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری