رفتن به مطلب
iranwebserver
nars1235

استفاده از ووکامرس به عنوان بخشی از سایت!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه سایت شخصی دارم (رزومه) که می خوام چند تا کتاب و مقاله های علمی خودم را در اون بفروشم. چگونه می تونم تو یه سایت شخصی از ووکامرس استفاده کنم؟

راه دیگه ای جز ووکامرس هست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مرحله اول پیشنهاد میکنم از بخش دوره های پرشین اسکریپت ، آموزش ووکامرس رو مشاهده کنید.

در صورت پشتیبانی پوسته شما از ووکامرس، میتونید از ووکامرس استفاده کنید و بهترین گزینه هم همین هست.

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون

پوسته را من خودم طراحی کرده ام، برای پشتیبانی از ووکامرس چه کاری باید انجام بدم؟ (مبتدی در وردپرسم)

ممنون

لینک به ارسال

سلام

مهم نیست که پوسته رو خودتون طراحی کرده باشید یا نه
اگر سایتتون با وردپرس پیاده سازی شده و بر پایه وردپرس هست کافیه ووکامرس رو نصب کنید و اگر لازم شد (بعید میدونم) یکی دوتا برگه خودتون اضافه کنید
اگر سایت رو کد بیس زدید می تونید فروشگاه رو مستقل و در یک پوشه جداگانه از سایت اصلی پیاده کنید

لینک به ارسال
در در 27 فروردین 1397 در 08:39، nars1235 گفته است :

سلام دوستان

من یه سایت شخصی دارم (رزومه) که می خوام چند تا کتاب و مقاله های علمی خودم را در اون بفروشم. چگونه می تونم تو یه سایت شخصی از ووکامرس استفاده کنم؟

راه دیگه ای جز ووکامرس هست؟

من به نتایج زیر رسیده ام، آیا درست است؟:

1- یک برگه ایجاد کنم، قالب آن را همان قالب فروشگاهی ووکامرس انتخاب کنم، در صفحه اصلی سایتم به این برگه لینک دهم

2- برای این که بتوانم قالب برگه را متفاوت ار قالب اصلی انتخاب کنم از افزونه ای مثل jonradio Multiple Themes استفاده کنم

ممنون

لینک به ارسال

شما ووکامرس رو نصب کنید، خودش برگه های فروشگاه، آرشیو محصولات، تک محصول و... رو ایجاد میکنه

بعد اگر باز برگه خاصی مد نظرتون بود اون برگه رو میتونید خودتون ایجاد کنید، کدش رو بزنید یا...

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، BahramElf گفته است :

شما ووکامرس رو نصب کنید، خودش برگه های فروشگاه، آرشیو محصولات، تک محصول و... رو ایجاد میکنه

بعد اگر باز برگه خاصی مد نظرتون بود اون برگه رو میتونید خودتون ایجاد کنید، کدش رو بزنید یا...

همون طور که گفته بودید من لینک برگه فروشگاه رو در سایتم قرار دادم، ولی یک صفحه ساده و بی ریخت بالا میاد، محصولات نمایش داده می شه ولی جالب نیست، تسویه حساب و پرداخت و... هم کار نمیکنه(در لوکال هستم)

نمیشه به یه قالب فروشگاهی زیبا لینک داد؟

ممنون

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، nars1235 گفته است :

همون طور که گفته بودید من لینک برگه فروشگاه رو در سایتم قرار دادم، ولی یک صفحه ساده و بی ریخت بالا میاد، محصولات نمایش داده می شه ولی جالب نیست، تسویه حساب و پرداخت و... هم کار نمیکنه(در لوکال هستم)

نمیشه به یه قالب فروشگاهی زیبا لینک داد؟

ممنون

ظاهر اون صفحه بر اساس پوسته شماست. اگر ساده است بخاطر ووکامرس نیست بلکه ایراد از استایل ساده پوسته شماست.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، nars1235 گفته است :

آره، استایل پوسته ساده است، راهی نداره؟

می تونید خودتون استایل رو ویرایش کنید یا یک قالب پیدا کنید که مطابق با سلیقتون باشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری