رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس
hamid99

کمک درپلاگین restrict content pro

پست های پیشنهاد شده

سلام 

با پلاگین restrict content pro  میخواستم یه قسمت وی ای پی درست کنم برای یکی از سایت هام ولی تا فعال میکنم یه مدت کوتاه(چند ساعت) که میگذره کوئری های سنگین تو دیتابیس درست میکنه که باعث آورلود سرور میشه دوستان راهنمای یا کمکی از دستتون بر میاد بدید خیلی کارم گیر این پلاگینه . هزینه ای هم بود تقدیم میکنم

این Query ها رو ایجاد میکنه که باعث مشکل شده

| 87934 | site_wp     | localhost | site_bank | Query   | 122  | Sending data                 | SELECT   vbini_posts.ID FROM vbini_posts  INNER JOIN vbini_postmeta ON ( vbini_posts.ID = vbini_postmeta.post_id )  INNER JOIN vbini_postmeta AS mt1 ON ( vbini_posts.ID = mt1.post_id )  INNER JOIN vbini_postmeta AS mt2 ON ( vbini_posts.ID = mt2.post_id ) WHERE 1=1  AND ( 
| 88001 | site_wp     | localhost | site_bank | Query   | 75   | Sending data                 | SELECT   vbini_posts.ID FROM vbini_posts  INNER JOIN vbini_postmeta ON ( vbini_posts.ID = vbini_postmeta.post_id )  INNER JOIN vbini_postmeta AS mt1 ON ( vbini_posts.ID = mt1.post_id )  INNER JOIN vbini_postmeta AS mt2 ON ( vbini_posts.ID = mt2.post_id ) WHERE 1=1  AND ( 
| 88048 | site_wp     | localhost | site_bank | Query   | 42   | Sending data                 | SELECT   vbini_posts.ID FROM vbini_posts  INNER JOIN vbini_postmeta ON ( vbini_posts.ID = vbini_postmeta.post_id )  INNER JOIN vbini_postmeta AS mt1 ON ( vbini_posts.ID = mt1.post_id )  INNER JOIN vbini_postmeta AS mt2 ON ( vbini_posts.ID = mt2.post_id ) WHERE 1=1  AND ( 
| 88052 | site_wp     | localhost | site_bank | Query   | 41   | Sending data                 | SELECT   vbini_posts.ID FROM vbini_posts  INNER JOIN vbini_postmeta ON ( vbini_posts.ID = vbini_postmeta.post_id )  INNER JOIN vbini_postmeta AS mt1 ON ( vbini_posts.ID = mt1.post_id )  INNER JOIN vbini_postmeta AS mt2 ON ( vbini_posts.ID = mt2.post_id ) WHERE 1=1  AND ( 
| 88074 | site_wp     | localhost | site_bank | Query   | 32   | Sending data                 | SELECT   vbini_posts.ID FROM vbini_posts  INNER JOIN vbini_postmeta ON ( vbini_posts.ID = vbini_postmeta.post_id )  INNER JOIN vbini_postmeta AS mt1 ON ( vbini_posts.ID = mt1.post_id )  INNER JOIN vbini_postmeta AS mt2 ON ( vbini_posts.ID = mt2.post_id ) WHERE 1=1  AND ( 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 15 دقیقه قبل، گروه چیا گفته است :

سلام. از کجا دانلود کردید؟ ممکنه سورس آلوده باشه.

سلام

از گیت هاب دانلود کردم همین سوال رو از پشتیبانش کردم میگه لاسینس میخوام تا جوابت رو بدم خودشونم قبول دارن این مشکل رو دارن ولی میگه راه حل میدیم درست بشه منم فقط میخوام تست کنم اول ببینم بدردم میخوره . پرسیدم که این مشکل رو خودشون درست کردن تو گیت هاپ تا مجبور بشیم بخریم میگه نه

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

The version on GitHub is exactly the same as what you purchase from our site. We don't intentionally add any problems to the plugin.

الان گیر کردم چیکار کنم تا فعالش میکنم هاست نت افراز اخطار میده که غیر غعالش کن  سایت به زور بالا میاد از هاست دیگه هم استفاده کردم کلا خطای دیتابیس میاره

خیلی هم لازمش دارم پلاگینی با این ویژگی ها که درگاهش هم راحت گیر بیاد پیدا نکردم

لینک به ارسال

نسخه موجود در پرشین اسکریپت رو تست کردید؟

http://www.persianscript.ir/restrict-content-pro-github

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، گروه چیا گفته است :

نسخه موجود در پرشین اسکریپت رو تست کردید؟

http://www.persianscript.ir/restrict-content-pro-github

نسخه پرشین اسکریپ هم لینک گیت هاب رو داده

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

پلاگینی نیست که بشه Query هارو محدود کرد . خیلی عجیبه بیشتر سایت ها استفاده میکنن انگار فقط من این مشکل رو دارم

پیش نیاز خاصی نداره این پلاگین که باید فعال باشه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری