رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس
iJoseph

مشکل در انتخاب صفحه‌ی اول در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام و ارادت

دوستان عزیز من از زمانی که قالب جدیدمو روی سایت بارگذاری کردم به یک مشکل عجیب برخوردم که در زیر براتون توضیح می‌دم، قابل‌ذکر هست که به پشتیبانی قالب هم تیکت زدم ولیکن اون‌ها هم نفهمیدند مشکل از کجاست.

توی بخش تنظیمات > گزینه‌های خواندن در بخش صفحه‌نخست وقتی برگه‌ی یکتا رو انتخاب مي‌کنیم باید برگه‌ی صفحه‌ای اصلی رو در زیرش انتخاب کنیم که مشکل من دقیقن همینجاست که وقتی برگه‌ی صفحه‌ی نخست رو انتخاب می‌کنم صفحه‌ی وبلاگ در صفحه‌ی اول سایتم میاد بالا و مجبور که توی این قسمت برگه‌ی وبلاگمو انتخاب بکنم تا صفحه‌ای اول سایت از روی برگه‌ی نخست بارگذاری بشه. شاید یکم پیچیده توضیح دادم اما عکس و ببینید، در قسمت برگه‌ی نوشته من باید برگه‌ی صفحه‌ی اصلی رو انتخاب بکنم و در قسمت صفحه‌ی نخست  هم خالی هستش!

اگر من در قسمت صفحه‌ی نخست برگه‌ی اصلی رو انتخاب بکنم لینک‌های محصولات من اینطوری میشن:

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

درصورتی که اینطوری صحیح هستش:

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

اگر متوجه نشدید بپرسید دوباره توضیح میدم، واقعن هرکاری کردم نتونستم علت رو متوجه بشم دوستان و این مشکل تو نصب افزونه‌های جدید داره حسابی دردسر ساز میشه و کل لینک‌های محصولاتم و عوض میکنه و سئوی سایتم بهم میریزه.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

باتشکر از شما

Screen Shot 1397-02-29 at 14.53.57.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام، وقت بخیر

توی همین عکسی که فرستادید برگه نخست رو انتخاب کردید؟ و همچنین برگه نوشته ها رو هم روی وبلاگتون تنظیم کردید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری