رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس
milllad221

مشکلات نصب قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من پوست

http://www.persianscript.ir/yourstore-woocommerce-theme/

رو نصب کنم ولی به مشکل خوردم

کلا همه چی بهم ریخته هستش میشه یه اموزشی بدید تا من مراحل نصبم رو تکمیل کنم ؟

چطوری میتونم نصبش کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

لطفا لینک سایت رو بدید و بفرمائید چه بخش هایی مشکل داره؟

قالب رو مثل همه قالب ها نصب و فعال کنید و از بخش تنظیماتش، کارتون رو انجام بدید.

لینک به ارسال

مجبوری دوباره به تعویض پوسته شدم این پوسته ای ک گفتم نه اسلایدرش کار میکرد نه منوهای کشویش فونتش بهم ریخته بود هرکاری کردم درست نشد

الان یه پوسته دیگه نصب کردم چندتا مشکل هست یکی اینکه منو های بالای سایت درست شه
تعداد اسلایدر های سایت از 3 تا بیشتر شه
نیاز دارم ک فیلتر جستوجو اضافه شه دسته بندی های به سایت اضافه شه
همچنین به یه افزونه ثبت نام

میشه راهنمایی بفرمایید

ادرس سایت :tipcenter.ir

لینک به ارسال

ایمیل هم میخوام اضافه کنم ک مثلا خریدی انجام میشه هم واسه من ایمیل بیادکه متوجه شم سفارش دارم هم مشتری ک سفارش میده فاکتور سفارشش واسش ارسال شه

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

در هنگام دریافت قالب ها مطمئن بشید نسخه های جدید رو دریافت می کنید قالب فوق مال 5 ماه پیش هست یعنی چندین بروزرسانی مهم رو نداره.

در مورد قالب فعلی شما چون این قالب دو نسخه تجاری و رایگان داره یه سری محدودیت ها در نسخه رایگان هست لینک زیر رو ببنید

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

بهتر است اگر قصد استفاده از این قالب را دارید یا نسخه تجاری را بدست آورید یا با وضعیت موجود سر کنید یا قالب دیگری را انتخاب کنید.

خب در مورد ایمیل شما بطور پیش فرض وقتی وردپرس نصب می کنید یک ایمیل ازتون می خواد این ایمیل در بخش تنظیمات وردپرس - تنظیمات عمومی موجود هست و وکامرس پیش فرض از اون استفاده میکنه ، اما شما قادرید به لحاظ امنیت در وکامرس - پیکربندی - ایمیلها سه گزینه اول رو که شامل سفارش جدید - سفارش لغو شد - سفارش انجام نشد رو با کلیک بر روی Manage وارد شده و نسبت به تعیین ایمیل مورد نظر اقدام کنید بخصوص در مورد کسانی که از گوشی دائم متصل به اینترنت اقدام به دریافت ایمیل می کنند بسیار خوب است و پس از تعیین هر کدام ذخیره تغییرات . ضمنا در پایین همین بخش( گزینه های ارسال کننده ایمیل)- آدرس ارسال کننده- مرتبط با ایمیل ارسالی از سرور شماست که بهتر است از داخل سرور یک ایمیل برای این بخش تنظیم و فعال نمایید تا مشتری از صحت ارسال فاکتورها و پیام ها مطمئن گردد.

برای مشتری نیز بر اساس تعیین نام ایمیل شما سرور هر کدام از وضعیت ها را شامل ثبت نام سفارش اولیه مراحل بعدی و حتی تکمیل سفارش را به صورت یک ایمیل html ارسال می کند پس نگرانی از این جهت وجود ندارد اما اگر شما قصد دارید فایل ارسالی مثلا PDF  یا مشابه آن باشد و ظاهر شکیل تری داشته باشد از افزونه ها موجود در مخرن وردپرس یا افزونه فاکتور حرفه ای وکامرس   که تیم خود وکامرس فارسی نوشته رو خریداری کنید تا ظاهری شکیل تر داشته باشید.

افزونه های ثبت نام زیادی وجود دارد اما اگر شما از هاست قوی و مناسبی برخودار نباشید ممکن است کمی دچار کنید سرعت شوید بصورت پیش فرض وکامرس پس از نصب خود یک صفحه برای کاربران ایجاد می کند که بیشتر ضروریات را داراست و هیچ دسترسی به پنل داخلی وردپرس نخواهد داد.

نکته مهم اینست شما حتما از افزونه های امنیتی موجود جهت قرار دادن سوال امنیتی جهت جلوگیری و اسپم اقدام نمایید.

موفق باشید

لینک به ارسال

با تشکر از راهنمایی های شما

مورد اول کاملا درست میفرمایید پس این وجود عملا تغییرات خاصی نمیشه به این پوسته داد

قالب های دیگه هم ک نصب میشه مثل همون اولی ک معرفی کردم کلا بهم ریختس هیچ کاری توش نمیشه انجام داد و خیلی مسائل دیگه

در مورد ایمیل من ادرس جیمیل خودم رو دادم هنوز ادرس ایمیل هاست رو ست نکردم من همیشه انلاین هستم و واقعا بدرد من میخوره ک هر سفارشی میخوره برای من ایمیل شه

حال این تنظیماتی ک شما گفتید رو نگاه کردم ولی این ایمیل های نیاز به تنظیم smtp یا پورت یا یوزر پسورد نداره ؟؟ یعنی فقط با دادن یه ادرس ایمیل کارش رو انجام میده ؟؟

در مورد فاکتور ممنون راهنمایی کردید

در مورد هاست بگم که سرعت و قدرت پردازش عالی داره من 7-8 سال هست دارم با این شرکت کار میکنم و واقعا جز بهترین ها هستن از نظر نصب و کندی سرعت مشکلی ندارم

ثبت نام خوده ووکامرس رو ک فعال کردم ک فکر کنم کار میکنه (هنوز تست نکردم) موقع ثبت نام به وردپرس کاری نداره ؟ یعنی مخزن جدا داره ؟

در مورد امنیت شما چندتا افزونه نام ببرید ممنون میشم ک چطور اینارو تو فرم ثبت نام اضافه کنم ک از اسپمر ها جلوگیری کنم یا خودش بعد نصب به فرم اضافه میشه ؟؟

در اخر تشکر میکنم ک در حال راهنمایی من هستید

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

در مورد ایمیلها بله نیاز به تنظیمات نداره کافیه شما جهت دریافت فاکتورهای برای خودتان (تاکید می کنم برای خودتان) رو به هر ایمیلی می تونید تنظیم کنید . در مورد ایمیل از سمت سرور هم که گفتم کافیه فقط در پنل سرور یک ایمیل بسازید سپس اسمش رو در محل قرار داده شده بگذارید یا حتی اون رو هم می تونید از جیمیل استفاده کنید ولی توصیه نمیشه. (در مورد تنظیمات خودشون قبل اینکار رو کردن).

افزونه های امنیتی زیادی در مخزن وردپرس هست کافیه سرچ کنید مواردی رو انتخاب کنید که تنظیمات راحتر ولی امنیت بیشتر و فعال کننده گان بیشتری داشته باشه. این لینک برای دیدن لیستی از بهترین های امنیت فعلی است یادتون باشه این ها پس از نصب نیازمند تنظیمات جز به جز هستند.

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

در مورد قالب این صفحه رو ببینید

http://www.persianscript.ir/category/themes/woocommerce-theme/

در اینجا تقریبا نسخه های بروزی از قالبهای تجاری اما نال هستند (امنیت نال با خود شماست اما بسیاریشون تقریبا قابل اعتماد هستند).

کافیه چند تاشون رو ببنید سپس یکی رو نصب کنید و بعد اقدام به نصب دمو اون کنید دموها در صورتی که محصولی ندارید جهت تست عالی هستند ولی در صورت داشتن محصول اصلا توصیه نمی شود. چون شما می خواید کار تجاری انجام بدید بهتره از قالبهایی که از وکامرس پشتیبانی کنند استفاده کنید .

یک  نکته کلیدی اگر فلا در حال تست هستید بهتره چند قالب رو تست کنید اگر در یک یا دو مورد به توافق با خودتان رسیدید اون وقت کل سرور رو پاک کنید و دوباره مراحل نصب وردپرس و قالب ها رو بدون دمو انجام بدید اینجوری بسیاری از کدهای قدیمی و ناخواسته دیتابیس حذف می شوند . اگر از کدهای کوتاه برخی تنظیمات دمو ها خوشتان آمد کافیست آنها را در یک تکست ذخیره کرده و پس از نصب در برگه ها یا پستها قرار دهید.

موفق باشید

لینک به ارسال

ایمیل رو ساختم و جایگزین میکنم

در صورتی که سفارش نهایی بشه و پرداخت انجام بشه ایمیل برای من ارسال میشه ؟ چون من هنوز درگاه ندارم نمیتونم کامل تست کنم یه چندتایی هم تستی زدم ولی برام ایمیلی ارسال نشد ک سفارش دارم

در مورد امنیت فقط واسه قسمت ثبت نام نیاز دارم ک اسپمر و بات ها هی پشت هم سفارش ثبت نکن باز با این حال مخزن رو نگاه میکنم ببینم چیا هست برای نصب یک پیشنهادی خوده وکامرس بود ک نصب کردم ولی واسه فعال کردنش هرکاری میکنم فعال نمیشه

فعلا محصولی قرار ندادم اینم بصورت تست بالا اوردم بازم امکان تغییر وجود داره و فارسی بودنش واسم خیلی مهمه چون کاربرها به فارسی بودن اهمیت زیادی میدن

در حال حاضر تازه شروع به کار کردم کمی پیشرفت کنم یه پوسته خوب و تجاری فارسی شده تهیه میکنم ک بدون مشکل باشه و خیالم از این بابت راحت باشه

در مورد دمو بگم که تست ک گرفتم تابحال دوبار وردپرس رو از اول نصب کردم چون همه چی به 5 تا گزینه تبدیل شده بود تو دیتابیس و دوباره از اول شروع کردم

سایت قرار فروشگاه لباس باشه و از لینک هایی ک تو سایت ایجاد میشه واسه کاربر تو اینستا یا تلگرام فرستاده شه ک بعد از تکمیل فرم و اطلاعات پرداخت رو انجام بده و ما کالا رو ارسال کنیم بیشتر مبحث خرید اینترنتی بخاطر درگاه و خرید بصورت انلاین هستش

فعلا میخوام همین قالب بمونه چون درخواست بررسی سایت رو تو ای نماد دادم بررسی ک انجام بشه دوباره از پوسته هایی ک خوشم میاد تست میگیرم

الان ک دارم این مشکلات رو برطرف میکنم بخاطر گرفتن درگاه و گرفتن نماد اطمینان هستش ک این ها انجام بشه بقیه چیز ها رو هم درست میکنم

در این مورد میشه یکم بیشتر توضیح بدید ک ب چه صورت هستش :

گر از کدهای کوتاه برخی تنظیمات دمو ها خوشتان آمد کافیست آنها را در یک تکست ذخیره کرده و پس از نصب در برگه ها یا پستها قرار دهید.

من دوست دارم محصولاتم دسته بندی باشه واسه دسته بندی محصولات چیکار باید بکنم ؟؟

مورد بعدی اینه ک چطور میتونم تو ناوبار تغییرات ایجاد کنم اگر به سایت توجه کرده باشید گزینه ها دوتایی هستن مثل تصویه حساب یا حساب کاربری

اینارو چطور میتونم تغییر بدم یا منوهای کشویی درست کنم ؟ ایا این برمیگرده به اپدیت نبودن قالب ؟ یا کلا این امکان تو این قالب وجود نداره ؟؟

ببخشید سوالاتم زیاد شد و وقت شما هم گرفتم تو مبحث ووکامرس مبتدی هستم و دوست دارم بیشتر ازش یاد بگیرم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری