رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
maxsoft

نمایش ندادن قیمت بعد از انتخاب از لیست کشویی در محصولات متغییر

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان ارجمند

من سایتی دارم که در زمینه فروش محصولات فیزیکی با آدرس saminpack.com فعالیت می کند. مدتی هست که با مشکلی تازه و عجیب روبرو شده ام که هر کاری کردم و هر چقدر سرچ کردم توی اینترنت به راه حلی نرسیدم.

من در سایتم محصول متغییر دارم و حقیقتش بدون مشکل داشتند کار می کردند ولی مدتی هست که محصول متغییر ایجاد می کنم با مشکل نمایش قیمت در صفحه محصول روبرو می شوم. مثلا در لینک زیر شما اگر از لیست کشویی هر محصول را انتخاب کنید، به راحتی قیمت نمایش داده می شود.

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

ولی در محصول زیر که به تازگی (بعد از آپدیت ووکامرس هم اصلی و هم فارسی) ایجاد کردم، وقتی از لیست کشویی محصول مورد نظر را انتخاب می کنم، قیمت آن اصلا نمایش داده نمی شود با وجود اینکه تمام فیلد هایی که لازم بوده را پر کرده ام.

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

کارهایی که انجام دادم:

تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی متاسفانه مشکل هنوز پابرجاست.

ووکامرس هر دو نسخه را به یک نسخه عقب تر برگرداندم ولی باز هم مشکل رفع نشد.

با مطالبی که در تالار خوندم، رفتم انبار رو هم فعال کردم ولی باز هم مشکل رفع نشد. فیلد شناسه محصول، و گزینه فعال شدن را هم پر کردم ولی باز هم مسئله پابرجاست.

قالب را هم برگرداندم به نسخه پیش فرض وردپرس باز هم نشد.

اگر دوستان راه حلی به ذهنشان می رسد، لطفا راهنمایی بفرمایید که این مشکلم حل شود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعد از کلی کار کردن روی این موضوع فهمیدم که مشکل از کجاست اینجا میگم که اگر کسی با این مشگل روبرو شد سریع حلش کنه

برای ویژگی های یک بخش نباید یک قیمت تعریف کنید، چون قیمت رو دیگه نمایش نخواهد داد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری