رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس
hannanstd.ir

تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

نسخه ۴٫۰٫۰ افزونه پیامک ووکامرس که نسخه بازنویسی شده مجدد نسخه ۳٫ افزونه پیامک ووکامرس میباشد منتشر شد. با توجه به اینکه تاپیک قبلی بیش از حد شلوغ شده بود تاپیک جدید رو باز کردم. نکات مطرح شده در تاپیک قبلی کاملا مطالعه شد و هر موردی که قابل پیاده سازی توی نسخه جدید بود انجام شد. از این به بعد مسائل مربوط به نسخه ۴٫۰٫۰ رو از همین تاپیک ادامه خواهیم داد.

برای دسترسی به تاپیک قبلی هم میتونید از این لینک استفاده کنید.

− با توجه به اضافه شدن آرشیو پیامک های ارسالی در بخش افزونه، از این به بعد هر پیامکی که ارسال میشه (چه موفق، چه ناموفق) توی بخش آرشیو پیامک ثبت میشه. حتی اگه پیامک به هر دلیلی خطا داشته باشه پاسخ وبسرویس شما اونجا ثبت میشه. یعنی مثلا اگر پاسخ وبسرویس شما مثلا به صورت int(8) بود یعنی کد خطای سامانه پیامکی شما یه عدد اینتیجر به صورت ۸ هست که باید این پاسخ وبسرویس رو از پشتیبان پنل پیامکتون بپرسید که نمایشگر چه نوع خطایی هست.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 12 تیر 1397 در 19:32، mohammad1994152@yahoo.com گفته است :

سلام و عرض ادب
متاسفانه بنده از فراز اسم ام اس استفاده میکنم با وجود اینکه اتصال برقرار هست و پیامک به صورت دستی ارسال میشود ولی متاسفانه هنوز به صورت اتوماتیک بلافاصله بعد از خرید نه به مشتری نه به مدیر کل پیامک ارسال میشود دیگر مدیر محصول که جای خود 
خواهشا پیگیری نمایید.
با سپاس

مشکل ایشون بررسی شد. برای دوستانی که به همین مشکل برمیخورن عرض کنم که افزونه ربات فروش تلگرامی روی هوک های مربوط به بخش سفارش ما تداخل ایجاد میکنه. این مشکل باید از سمت اونها حل بشه که هوک های مربوط به Order ها باید به صورت استاندارد فراخوانی بشن.

مشکل کاربر motorola30 هم بررسی شد و از تنظیماتشون بود که بهشون پیام خصوصی داده شد.

با توجه به اینکه نمیخام این تاپیک هم مثل تاپیک قبلی پر از هرج و مرج بشه و رشته از دستمون خارج بشه، تاپیک به جهت حفظ پیوستگی پاکسازی شد.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، behrooznaj گفته است :

سلام، نسخه جدید بسیار کاربردی و تمیز ساخته شده است ، تشکر

این موارد هم بررسی بفرمایید :

1- خیلی وقت ها تغییر موجودی ها نیمه شب یا صبح خیلی زود روی سایت ها اعمال میشه، و چون پیامک ها اتوماتیک ارسال میشه ، می تونه مشترکین رو شاکی کنه. بهتر این که بتوان بازه زمانی برای ارسال پیامک به صورت تکی یا کلی تعریف کرد مثلا از 9 صبح تا 9 شب فقط پیامک ها ارسال بشه ( مثلا برای خبرنامه)

2- بعد از ارسال پیامک، شماره ثبت شده باید آرشیو شه، وگرنه (برای مثال برای موجود شدن کالا) هر بار کالا موجود بشه، برای طرف پیامک میره! حالا ممکنه دفعه اول خرید کرده باشه و دیگه نخواد

بسیار عالی

۱− اگر اشتباه نکنم خطوط ۳۰۰۰ پیامک ها رو نگه میدارن و ۸ صبح تحویل میدن. حالا شاید هم اشتباه بکنم ولی قبلا اینطوری شنیده بودم.

۲− بررسی میشه.

لینک به ارسال
در در 5 مرداد 1397 در 23:38، freehorn3000 گفته است :

سلام 

تنظیمات پنل چطوری هست 

شرکت 

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

تو لیست وب سرویس نیست 

چطور آدرس وب سرویس را وارد کنم

با تشکر

از IP Panel استفاده کنید بجاش. یکی هستن.

در در 21 مرداد 1397 در 14:30، aminchelsea گفته است :

سلام. خسته نباشید. توسعه دهنده محترم. لطفا به رفع مشکل عدم ارسال شماره پیگیری پستی بعد از ثبت در قسمت پیگیری سفارش اقدام فرمایید. تا نسخه3.7 مشکلی نداشت. بعد از بروزرسانی که کردیم دیگر بعد از ثبت کد رهگیری سفارش، برای مشتری پیامک ارسال نمیشود که شماره پیگیری را در موبایل داشته باشد. لطفا این مورد را سریعا رفع کنید زیرا برای ما خیلی مهم است

ما کلا توی نسخه های قدیم هم همچین امکاناتی رو ننوشته بودیم که بخواد با برروز رسانی از کار بیفته.

در در 17 مرداد 1397 در 18:08، m3ha2 گفته است :

سلام
من افزونه
Persian Woocommerce SMS
رو نصب کردم میخواستم بدونم چجوری میشه فیلد های زمینه های دلخواه (Custom Fields
) رو به همراه پیامک ارسال کرد
مثل فیلد زمان ارسال سفارش(ywcdd_order_delivery_date)
که مربوط به افزونه yith-woocommerce-delivery-date-premium است
ظاهرا در شورتکد های افزونه پیامکی وجود ندارد
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با تشکر

سلام. توی لینک زیر توضیح دادیم. از پستی که لینک کردم تا ادامشو بخونید و برید جلو حل میشه:

در در 10 مرداد 1397 در 12:05، hosseinpour69 گفته است :

درود بر شما و سپاس از افزونه خوبتون یه مشکلی با ورژن جدید افزونه داردم ممنون میشم راهنمایی کنید.

برای آیتم های سفارش از این شورتکد استفاده میکنم {all_items} که توی ورژن قبل فقط نام محصول چاپ میشد تو ورژن جدید با این مشکل روبرو شدم.

در ورژن جدید پیامک خرید که ارسال میشه برای محصولات متغییر اطلاعات درست چاپ نمیشن به این صورت پیامک ارسال میشه.

پرشسن اسکریپت.PNG

اگه ممکنه بگید چطور باید اصلاحش کرد یا اینکه کلا چطور حذفش کنم و متغییر رو نمایش نده

با آپدیت به نسخه ۴٫۰٫۲ احتمالا رفع میشید.

لینک به ارسال
در در 23 مرداد 1397 در 13:59، motorola30 گفته است :

@hannanstd.ir 

درود

شورتکد لینک محصول چطوری بدستم بیارم @hannanstd.ir  جان ؟
میخوام بجای {product_title} تویه افزونه اس ام اس ووکامرس ، از شورتکد لینک محصول استفاده کنم /

http://yoursite.com/?p={product_id}

ویرایش شده در توسط hannanstd.ir

لینک به ارسال

سلام 

کمی مطالعه کردم مطالبی که میگم رو ندیدم

1. متن ارسال پیامک موجود شدن محصول ، که برای مشتری ارسال میشه ، رو تغییر دادم ولی عوض نمیشه 

و در متن پیام آدرسی از فروشگاه نیست و خوب وقتی ارسال میشه ، مشتری نمیدونه از کدوم فروشگاه هست !

2. وضعیت ارسال پیامک در آرشیو صحیح نیست . پنل Relax . ir هست

3. ارسال پیامک گروهی به کلیه مشتری ها موجود نیست ؟ به طوری که پیامک به کلیه شماره موبایل مشتریان فروشگاه ارسال بشه ؟

4. اگر امکان ارسال کد پیگیری پست بعد از ارسال محصول فراهم بشه خیلی بهتره

واقعا بابت زحماتتون تشکر و خسته نباشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری