رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس
elfey

چند مشکل جزئی

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان چند تا مشکل توی این سایت

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!
دارم . همه رو می نویسم، هر کس بلده لطفا بگه چیکار کنم.

1. وقتی که توی دسته بندی ها میریم و محصولات رو میبینیم، بینشون فاصله افتاده و سفید شده. چجوری این رو از بین ببرم؟

2. بالای بالای سایت ، سمت راست، اگر ورود نکنی به سایت نوشته پیام خوش آمدگویی پیش فرض. چطور اون رو پاک کنم یا جای اون چیز دیگه ای بنویسم؟

3. چجوری کاری کنم که وقتی محصولی ناموجود شد، بجای قیمتش، کلمه ناموجود نوشته شده باشه؟

4. قبل از اینکه توی محصولی بریم، کنار عکس محصول کلمه فروش نوشته شده، چجوری اون رو پاک کنم؟

5. قبل از اینکه توی محصولی بریم، زیر اسم محصول تعداد نقد و بررسی نوشته شده. چطور کاری کنم که اضلا ننویسه چند تا نقد و بررسی هست؟

6. چجوری باید کاری کنم اسم محصولات قبل از ورود به داخل صفحه محصول، کامل نوشته شه؟

لطفا هر کس بلده کمکم کنه.

ممنون:)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سایت شما توسط هاستینگ ساسپند شده. اصلا چیزی معلوم نیست که بشه نظر داد.

لینک به ارسال
در در 8 تیر 1397 در 11:56، گروه چیا گفته است :

سایت شما توسط هاستینگ ساسپند شده. اصلا چیزی معلوم نیست که بشه نظر داد.

معذرت میخوام.:D

الان برید باز میشه سایت

لینک به ارسال

سلام
برای مورد
1. کد ریز رو در استایل قالب بزارید

.main-container .shop-products .item-col {
    padding: 0px !important;
}

2. این از قابلیت های تم شما هستش(venovo) و فک میکنم از طریق تنظیمات قالب بتونید عوض یا غیر فعال کنید در غیر این صورت این کد رو توی style.css سایتتون بزارید. 

.top-bar .top-info {
    color: #444444;
    display: none !important;
}

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

1 -منظورتون رو با عکس نشون میداید بهتر بود ولی برداشت بنده این بود اگر داخل یک مجموعه محصول بریم فواصلی هست که این مرتبط به قالب هست پس باید اندازه این فاصله رو کم کنید که احتمالا در تنظیمات قالب امکان پذیر باشد .

2- این رو هم باید در تنظیمات قالب با دقت بیشتری نگاه می کردید اونجا که مرتبط با هدر سایت هست یا ساب هدر یا بالای هدر بیشتر اوقات یک کد هست که حذفش می کنند

3- کافیه به محصولات تعداد بدید وقتی تعداد تموم بشه خودش ناموجود میشه و حتما تیک مدیریت موجودی را برای محصولات فعال کنید.

4- این فروش برای محصولات داغ یا با تخفیف هست ( که برای شما با تخفیف و یا تغییر قیمت هست ) برای تغییر اسمش تنظیمات داخل قالب رو نگاه کنید و یا فایل زبان رو اصلاح کنید . در صورت عدم تمایل به نمایش باید از داخل پنل تنظیمات آنرا غیر فعال کنید .

5- این هم به تنظیمات قالب یا افزونه جانبی مربوط هست باید آنها را بررسی کنید در غیر اینصورت باید تغیراتی در کد جهت مخفی کردن قرار بدهید (این نظر شخصی بنده است طراح درست فکر کرده زیرا این نقد و بررسی همون نظرات کاربران یا خریداران هست که بیشتر سایتها دارند پس اگر نمی خواهید باید اینها را غیر فعال کنید)

6- در وردپرس شما محدودیت تعداد کاراکتر دارید فکر کنم 116 عدد باشه البته این در مورد اسم محصول نیست اما اگر منظورتون در نمایش در لیست هاست بازهم بر اساس تنظیمات قالب هست احتمالا تعداد نمایش کاراکتر در این قالب حدود 27 یا 29 تقریبا در این محدوده هست که احتمالا بتونید تغییر بدید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، amin_b1993 گفته است :

سلام
برای مورد
1. کد ریز رو در استایل قالب بزارید

.main-container .shop-products .item-col {
    padding: 0px !important;
}

2. این از قابلیت های تم شما هستش(venovo) و فک میکنم از طریق تنظیمات قالب بتونید عوض یا غیر فعال کنید در غیر این صورت این کد رو توی style.css سایتتون بزارید. 

.top-bar .top-info {
    color: #444444;
    display: none !important;
}

سلام.

اگه منظورتون تو مورد اول این بود که اون کد رو توی style.css بزارم، گذاشتم ولی اتفاقی نیوفتاد.

مورد دوم رو هم گذاشتم بازم چیزی نشد.

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

1 -منظورتون رو با عکس نشون میداید بهتر بود ولی برداشت بنده این بود اگر داخل یک مجموعه محصول بریم فواصلی هست که این مرتبط به قالب هست پس باید اندازه این فاصله رو کم کنید که احتمالا در تنظیمات قالب امکان پذیر باشد .

2- این رو هم باید در تنظیمات قالب با دقت بیشتری نگاه می کردید اونجا که مرتبط با هدر سایت هست یا ساب هدر یا بالای هدر بیشتر اوقات یک کد هست که حذفش می کنند

3- کافیه به محصولات تعداد بدید وقتی تعداد تموم بشه خودش ناموجود میشه و حتما تیک مدیریت موجودی را برای محصولات فعال کنید.

4- این فروش برای محصولات داغ یا با تخفیف هست ( که برای شما با تخفیف و یا تغییر قیمت هست ) برای تغییر اسمش تنظیمات داخل قالب رو نگاه کنید و یا فایل زبان رو اصلاح کنید . در صورت عدم تمایل به نمایش باید از داخل پنل تنظیمات آنرا غیر فعال کنید .

5- این هم به تنظیمات قالب یا افزونه جانبی مربوط هست باید آنها را بررسی کنید در غیر اینصورت باید تغیراتی در کد جهت مخفی کردن قرار بدهید (این نظر شخصی بنده است طراح درست فکر کرده زیرا این نقد و بررسی همون نظرات کاربران یا خریداران هست که بیشتر سایتها دارند پس اگر نمی خواهید باید اینها را غیر فعال کنید)

6- در وردپرس شما محدودیت تعداد کاراکتر دارید فکر کنم 116 عدد باشه البته این در مورد اسم محصول نیست اما اگر منظورتون در نمایش در لیست هاست بازهم بر اساس تنظیمات قالب هست احتمالا تعداد نمایش کاراکتر در این قالب حدود 27 یا 29 تقریبا در این محدوده هست که احتمالا بتونید تغییر بدید.

موفق باشید

سلام.

1. برداشت شما درست بود اما منظورتون از تنظیمات قالب چی بود؟ اگه منظورتون همون theme option هست که اونجا رفتم و از طریق اون نمیشد کاری کرد. اما اگر منظورتون اینه که توی کد های قالب باید برم، من زیاد از کد ها سر در نمیاربم . بگید که چیو از کد ها حذف کنم یا بزارم.:39:

2. باز هم مثل قبل منظورتون رو از تنظیمات قالب نمیدونم . این مشکلاتی که گفتم رو هیچ کدومش رو نتونستم با theme option  و چیز هایی که سر و کارش با کد نیست درست کنم.:-/

3. من تعداد میدم اما وقتی که ناموجود میشه حتما باید صفحه خود محصول رو باز کنی تا ببینی که ناموجوده . اگه توی یه مجموعه محصولات اون رو ببینی نمیشه فهمید ناموجوده.

4. فایل زبان دقیقا چیه؟:39:

5. چه تغییری باید تو کد بدم؟

6. چجوری باید تغییرش بدم؟

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

تنظیمات قالب همون theme option  شماست .

شما بگید از چه قالبی استفاده  می کنید ما طبق اون بررسی کنیم راه کار دقیقش رو بگیم خدمتتون

اینجوری که شما نوشتید باید یک کلاس آموزشی سنگین :57: گذاشت که وقت نیست :))

فایل زبان شامل ترجمه های خود قالب است که در پوشه لنگویج قرار میگیره شما کاری بهش نداشته باشید.

همانطور که گفتم اسم قالب رو بذارید بررسی کنیم با عکس میگیم چجوری مشکلتون رو حل کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 13 تیر 1397 در 21:53، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

تنظیمات قالب همون theme option  شماست .

شما بگید از چه قالبی استفاده  می کنید ما طبق اون بررسی کنیم راه کار دقیقش رو بگیم خدمتتون

اینجوری که شما نوشتید باید یک کلاس آموزشی سنگین :57: گذاشت که وقت نیست :))

فایل زبان شامل ترجمه های خود قالب است که در پوشه لنگویج قرار میگیره شما کاری بهش نداشته باشید.

همانطور که گفتم اسم قالب رو بذارید بررسی کنیم با عکس میگیم چجوری مشکلتون رو حل کنید

موفق باشید

سلام.:)

قالب من veneno هست.

اگه بخواید هم میتونم از مشکلات سایت عکس بگیرم بدم تا بهتر متوجه شید.:57:

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، elfey گفته است :

سلام.:)

قالب من veneno هست.

اگه بخواید هم میتونم از مشکلات سایت عکس بگیرم بدم تا بهتر متوجه شید.:57:

با سلام دوست عزیز

یه توصیه جدی به شما و سایر عزیزانی که احتمالا این پست رو می خونند اینه

حتما از قالب های استفاده کنید که نسخه بروز و در دسترس داشته باشه اینکه صرفا یه قالب شما رو جذب کرده نمیتونه اصل محکمی باشه که باید حتما استفاده کنید .

نسخه قالب شما الان 1.7 هستش و آخرین نسخه VERSION 2.1 - Released on November 23, 2017 هستش و بروزرسانی اون اصلا برای وکامرس خوب نیست و چون شما فروشگاه محور هستی هم دچار مشکلات امنیتی میشی هم خطا فراوان خواهی داشت

در مورد اون گزینه بالا خوش آمد گویی هم بیشتر مال فهرست هاست یعنی شما یه منو رو فعال نکردید . یا خالی قرار دادید این پیش فرض وردپرس هست منوها دیگه هم حذف بشن همین شکلی میشن

باقیش هم به علت بروز نبودن قالب اینگونه است یا نسخه بروز نصب کنید یا نسبت به تغییر قالب اقدام نمایید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 15 تیر 1397 در 17:12، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

یه توصیه جدی به شما و سایر عزیزانی که احتمالا این پست رو می خونند اینه

حتما از قالب های استفاده کنید که نسخه بروز و در دسترس داشته باشه اینکه صرفا یه قالب شما رو جذب کرده نمیتونه اصل محکمی باشه که باید حتما استفاده کنید .

نسخه قالب شما الان 1.7 هستش و آخرین نسخه VERSION 2.1 - Released on November 23, 2017 هستش و بروزرسانی اون اصلا برای وکامرس خوب نیست و چون شما فروشگاه محور هستی هم دچار مشکلات امنیتی میشی هم خطا فراوان خواهی داشت

در مورد اون گزینه بالا خوش آمد گویی هم بیشتر مال فهرست هاست یعنی شما یه منو رو فعال نکردید . یا خالی قرار دادید این پیش فرض وردپرس هست منوها دیگه هم حذف بشن همین شکلی میشن

باقیش هم به علت بروز نبودن قالب اینگونه است یا نسخه بروز نصب کنید یا نسبت به تغییر قالب اقدام نمایید.

موفق باشید

سلام.

خوب من الان نسخه جدید این قالب رو از کجا پیدا کنم؟ هیچ جا نداره؟شما از کجا فهمیدی نسخه اخرش 2.1 هست؟

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

هر نسخه ای بلاخره یک طراح و یا توزیع کننده داره درسته برخیشون از اون ور یا این ور فیلتر هستند ولی میشه بهشون دسترسی داشت .

این رو ببینید

VERSION 2.1 - Released on November 23, 2017
- Fully compatible with WordPress v4.9
- Fully compatible with WooCommerce 3.2.4
- Update all plugins to latest version
- Update all files of WooCommerce to new version
- Update file language of the theme (.pot)

آخرین بروزرسانی این مجموعه 9 ماه پیش بر اساس آخرین وردپرس است .

این مجموعه طراحی به علت کثرت کار برای بدست آوردن پول در تمامی زمینه ها فله ای کار ایجاد کردن . سایتشون رو ببینید

محتوای مخفی

اینم وضعیتشون در تم فارست هست

محتوای مخفی

خب چه انتظاری دارید؟ بنده توصیه ای به شما کردم ولی دقت نکردید یکی از اصول استفاده از یک cms اینه مه شما بدونی چکاری ازش می خوای و چی نتیجه میشه

مثلا وردپرس بدون وکامرس هم میتونه فروشگاه بشه ولی مطمئنا مشکلات زیادی خواهی داشت .

شما یه سایت فروشگاه محوری پس باید روی cms تمرکز کنی که هم فروشگاهی باشه و هم قالب های خوبی داشته باشه و هم سئو خوبی خروجی بده .

حالا شما از وردپرس و وکامرس استفاده کردی پس بهتره از قالبهای حرفه ای که دائما بروز میشوند استفاده کنید . کافیه یه جستجو ساده کنید قالب های متنوعی رو می بینید که اینگونه هستند خروجی خوبی دارند مناسب شما هستند و ظاهر شکیل تر هماهنگ تر و بهتری دارند مشکلات رو هم زود به زود رفع می کنند.

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری