رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
amirasayesh75@gmail.com

مشکل در انتخاب قالب برای کسب و کارم

پست های پیشنهاد شده

سلام و خداقوت

من یه قالب میخام برای سایتم که محصولات دیگران رو از طریق لینک گذاشتن بفروشم 

اما واقعا نمیدونم از چ قالبی استفاده کنم که هم جذاب باشه هم ب درد بخور و اگر رایگانش وجود داره خواهشا بهم بگید 

ممنون از کمک و راهنمایی شما عزیزان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

قالب های "های مارکت" و "کات شاپ" قالب های مناسب با قیمت پایین هستند.

رایگانشون رو نمیدونم میتونید گیر بیارید یا نه.

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، amirasayesh75@gmail.com گفته است :

سلام و خداقوت

من یه قالب میخام برای سایتم که محصولات دیگران رو از طریق لینک گذاشتن بفروشم 

اما واقعا نمیدونم از چ قالبی استفاده کنم که هم جذاب باشه هم ب درد بخور و اگر رایگانش وجود داره خواهشا بهم بگید 

ممنون از کمک و راهنمایی شما عزیزان

با سلام دوست عزیز

لطفا کمی واضح تر توضیح دهید .

منظورتون از لینک گذاشتن به چه شکلی است ؟ متنی ؟ دارای عکس و فیلم ؟ پست کپی پیست؟ با پنل برای اون شخص یا صرفا برای خودتون؟ محصولات فوق برای خودتون هست یا برای دیگران (یعنی اگر در یک سایت فروش محصولات دیگران عضو شدید قراره لینک ارجاع بذارید ؟)؟ و یک سری مسائل دیگر هست که می تونه در انتخاب نهایی کمک کنه !!!

یک موردی که هست برخی دوستان توجه ندارند اینه که بسیاری از این مثلا فروشندگان قالب در بسیاری از سایتها از قالب های نال استفاده می کنند یعنی همیشه تاخیر در بروزرسانی های طولانی مشهود است. دلیل دیگر گرانی و محدودیت برای ایرانیان است.شاید به تعداد یک دست افرادی باشند که از خریدهای قبلی دارند استفاده می کنند که بازهم آنها به سختی قابل شناسایی هستند.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

منظورتون از لینک گذاشتن به چه شکلی است ؟ متنی ؟ دارای عکس و فیلم ؟ پست کپی پیست؟ با پنل برای اون شخص یا صرفا برای خودتون؟ محصولات فوق برای خودتون هست یا برای دیگران (یعنی اگر در یک سایت فروش محصولات دیگران عضو شدید قراره لینک ارجاع بذارید ؟)؟ و یک سری مسائل دیگر هست که می تونه در انتخاب نهایی کمک کنه !!!

یک موردی که هست برخی دوستان توجه ندارند اینه که بسیاری از این مثلا فروشندگان قالب در بسیاری از سایتها از قالب های نال استفاده می کنند یعنی همیشه تاخیر در بروزرسانی های طولانی مشهود است. دلیل دیگر گرانی و محدودیت برای ایرانیان است.شاید به تعداد یک دست افرادی باشند که از خریدهای قبلی دارند استفاده می کنند که بازهم آنها به سختی قابل شناسایی هستند.

موفق باشید

سلام، فکر میکنم منظورشان ثبت کالا بصورت محصول خارجی باشه که کاربر ارجاع داده بشه به سایت مورد نظر با لینک همکاری در فروششون :-/

لینک به ارسال

سلام ممنونم از راهنمایی شما

بله دقیقا همین که دوست عزیزمون گفت ثبت کالا به صورت محصول خارجی هست که کار بره به سایت مورد نظر 

در 2 ساعت قبل، جاویدان گفته است :

با سلام دوست عزیز

موفق باشید

سلام و ممنون از  راهنمایی شما دوست عزیز 

بله دقیقا همینجوری ک دوست عزیزمون گفت هست  یعنی یک محصول خارجی که طرف بره به سایت مورد نظر از طریق لینک

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

بنده برای این روش فروش قالب REHub را معرفی می کنم دقیقا شاید همون چیزی هست که شما می خواید.

این دمو سایت اصلی هست ، این قالب در ایران مهجور مانده است ولی قابلیت های زیادی در این زمینه دارد

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری