رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس
s.lotfi71

تفکیک سایت و فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تازه شروع کردم به راه اندازی فروشگاه و از طراحی سایت تقریبا هیچی نمیدونم. الان به یه مشکل برخورد کردم. سایت من فروشگاهیه و ووکامرس رو روش نصب کردم اما وقتی آدرس سایت رو میزنم بلاگ بالا میاد و فروشگاه رفته توو ساب دومین. ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوست عزیز

قبل از هر کاری کمی تحقیق و بررسی لازمه شروع است . کافیست کمی انجمن را جستجو می کردید و بخش های آموزشی را مرور می فرمودید

طبق یک اصل وردپرس یک بلاگ است و وکامرس یک افزونه فروشگاهی برای آن پس باید هم اول بلاگ نمایش داده شود .

برای تغییر وضعیت موجود شما به پنل ورپردس - تنظیمات - خواندن - یک برگه یکتا - را فعال کنید و از گزینه اول صفحه نخست : برگه فروشگاه را انتخاب کنید .حتما فراموش نکنید برگه‌ی نوشته‌ها: را نیز به برگه وبلاگ یا بلاگ انتخاب کنید (در صورت عدم وجود یک برگه ایجاد کنید) و حتما ذخیره تغییرات را در انتها بزنید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، s.lotfi71 گفته است :

سلام مجدد

کاری که گفتید رو کردم ولی حل نشد

یعنی برگه فروشگاه رو به عنوان برگه اصلی انتخاب کردید و باز هم نشون نمیده؟

آدرس سایت لطفاً

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، s.lotfi71 گفته است :

سلام مجدد

کاری که گفتید رو کردم ولی حل نشد

با سلام دوست عزیز

مسیر وکامرس - پیکربندی - محصولات - همگانی - برگه فروشگاه - رو برید و ببینید چه برگه ای برای این بخش تعیین شده است و آنرا برای مسیر قبلی گفته شده انتخاب کنید .

ضمنا مسیر - وکامرس - وضعیت را بررسی کنید تا بفهمید آیا قالب شما اصلا از وکامرس پشتیبانی می کند یا خیر !!! گزارش مبسوطی در این بخش برای فهمیدن وجود دارد .

موفق باشید

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، گروه چیا گفته است :

یعنی برگه فروشگاه رو به عنوان برگه اصلی انتخاب کردید و باز هم نشون نمیده؟

آدرس سایت لطفاً

www.silvermarket925.ir

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

شما احتمالا از یک وردپرس نصبی و دمو آن استفاده کرده اید ، اگر مشکل رفع شده است که هیچ اگر رفع نشده است مسیر های گفته شده را انجام دهید ضمن اینکه سرور شما کش لایت اسپید دارد پس گاهی نیازمند خالی کردن سمت مرورگر هستید یا بهتر است از افزونه کش لایت اسپید در مخزن وردپرس برای بهتر شدن استفاده کنید .

اینکه الان چه مشکلی دارید قابل فهم نیست زیرا شما یک برگه خود ساخته را جهت صفه اول انتخاب کردید نه خود برگه فروشگاه ووکامرس را بهتر است برگه فروشگاه وکامرس را انتخاب کنید و نسبت به تغییرات دلخواهتان مثل صفحه اول سایت آنرا تنظیم کنید .

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری