رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
sinamkh

تغییر کدهای پوسته برای جستجو در میان برچسب محصولات ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام بنده سایتی رو با استفاده از قالب های ووکامرسی بالا آوردم و از فروشگاه سازه ووکامرس هم استفاده میکنم ... مشکل اینجاست که در فیلد جستجوی بالای صفحه سایتم که مربوط میشه به جستجوی محصولات با امکان انتخاب نوع دسته بندی ...جستجو فقط فقط در بین اسم محصولات و محتوای توضیحات محصول انجام میشه...درحالی که ما میخوایم وقتی مشتری کلمات مرتبط با محصول رو هم میزنه محصول موردنظر نشون داده بشه...اگر بشه که ما کدی رو به قالب وردپرس خودمون اضافه کنیم که علاوه بر محتوا و نام محصول جستجو بین برچسب های محصولات هم انجام بشه میتونیم این مشکل رو رفع کنیم ..ممنون میشم از دوستانی که تو این زمینه یاری کنن... 

تو پوشه پوسته من 3 فایل که به جستجو مربوط میشه وجود داره :search.php / searchform.php / product-searchform

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوست عزیز

اگر کدی پیدا نکردید این افزونه کمک شایانی در جستجو می کنه بخصوص با وضعیت جستجوی فعلی

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

موفق باشید

لینک به ارسال

@جاویدان ممنونم ازت داداش ... حتما اگر کدی هم پیدا کردین ممنون میشم کمکم کنین چون بعضی افزونه ها رو نمیتونم با قالبم ست کنم ... جای درستی نمیشینن.. و روی این منو جستجوی فعلی هم تاثیر نمیذارن... نمیدونم چجوری اونو حذف کنم و جای اون یه جایگزین از این افزونه ها قرار بدم

لینک به ارسال
در در 11 مرداد 1397 در 10:49، sinamkh گفته است :

سلام بنده سایتی رو با استفاده از قالب های ووکامرسی بالا آوردم و از فروشگاه سازه ووکامرس هم استفاده میکنم ... مشکل اینجاست که در فیلد جستجوی بالای صفحه سایتم که مربوط میشه به جستجوی محصولات با امکان انتخاب نوع دسته بندی ...جستجو فقط فقط در بین اسم محصولات و محتوای توضیحات محصول انجام میشه...درحالی که ما میخوایم وقتی مشتری کلمات مرتبط با محصول رو هم میزنه محصول موردنظر نشون داده بشه...اگر بشه که ما کدی رو به قالب وردپرس خودمون اضافه کنیم که علاوه بر محتوا و نام محصول جستجو بین برچسب های محصولات هم انجام بشه میتونیم این مشکل رو رفع کنیم ..ممنون میشم از دوستانی که تو این زمینه یاری کنن... 

تو پوشه پوسته من 3 فایل که به جستجو مربوط میشه وجود داره :search.php / searchform.php / product-searchform

سلام، وقت بخیر

افزونه ajax search lite رو نصب کنید مشکلتون برطرف میشه

رایگان هست و توی مخزن وردپرس موجوده

تنظیماتش رو هم بعد از نصب بررسی کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری