رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
Behzad_rad

اپلیکیشن کنترل و مدیریت ووکامرس با گوشی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

الان یه مدتیه دنبال یه افزونه یا اپلیکیشن هستم که بشه با اون از طریق گوشی ووکامرس رو مدیریت کنم یعنی بشه باهاش قیمت ها رو تغییر داد یا موجودی انبار رو کم یا زیاد کرد و کارهای دیگه ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردن اونی هم که پیدا کردم پولی بود و با پرداخت هزینه امکاناتش باز میشد شما عمچین چیزی رو میشناسید که معرفی کنید؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم همینطور در صورتی که فارسی باشه بهتر مثلا بهمون اعلان بده رو گوشی و سایر قابلیت ها لطفا دوستان معرفی کنید

لینک به ارسال

سلام.

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

این رو تست کنید، البته نمیدونم اندروید دارید یا iOS

مواردی که تست کردید رو هم نام ببرید تا دوستان اگر سرچ میکنند دوباره همون رو براتون قرار ندند.

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز این برنامه رو تست کردم متاسفانه قسمت های ویرایش محصول پولی هست و باید هزینه پردتخت بشه که اون هم در ایران امکان نداره دوستان اگه برنامه جایی دارند اعلام بفرمایید

خدایی جای این برنامه بشدت احساس میشه کاشکی توسعه دهندگان اپ یه فکری براش بکنند

لینک به ارسال
در در 1 مهر 1397 در 10:25، Namayeshesade گفته است :

سلام در حال نوشتن و توسعه اون هستم و به زودی در دسترس عموم و وردپرس کارهای عزیز قرار میگیره

♥♥

چطور مطلع بشیم از این تغییر و خدمت بزرگ شما

ما بی صبرانه منتظریم

لینک به ارسال

دوستان کسی چیزی پیدا نکرده برای این کار یعنی واقعا کسی به همچین ابزاری اصلا نیاز نداره بنظرم خیلی کارها رو میشه با این ابزار جلو انداخت

لینک به ارسال

عضو سایت شدم که دقیقا همینو بگم. دوستان شما چطور موجودی محصولاتتون رو تو سایت بروز میکنین؟

مشکل من اینه که همزمان با فروش آنلاین فروش در مغازه هم دارم و باید هر لحظه موجودی بروز بشه و از فروشنده های مغازه هم نمیشه انتظار داشت هر دفعه برن پشت سیستم و یکی یکی محصول ها رو آپدیت کنن. واقعا توش موندم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hesam4388 گفته است :

عضو سایت شدم که دقیقا همینو بگم. دوستان شما چطور موجودی محصولاتتون رو تو سایت بروز میکنین؟

مشکل من اینه که همزمان با فروش آنلاین فروش در مغازه هم دارم و باید هر لحظه موجودی بروز بشه و از فروشنده های مغازه هم نمیشه انتظار داشت هر دفعه برن پشت سیستم و یکی یکی محصول ها رو آپدیت کنن. واقعا توش موندم

خیلی ها از جمله بنده هم مثل شما هستیم.

2 راه کار هست:
1- هزینه کنید و براتون چنین اپلیکیشنی رو طراحی کنند.
2- خودتان یا کارمندانتان را ملزم به بروزرسانی کنید برای تسریع در امر ویرایش از افزونه ویرایش سریع و گروهی محصولات ووکامرس | WooCommerce Quick Product Editor استفاده کنید.

ایده یا نظری داشتید اعلام کنید دوستان:53:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری