رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس
fifapatch

مرحوم ديتالايف فارسي؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

تا كي سايت بايد صفحه اولش بنويسه

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!
بزودی سایت پشتيبان ديتالايف فارسی شروع به كار می كند؟

بابا سريع را بندازيد خيلي مشتاقيم از زحماتتون ممنون.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مياد بالا!

دارن سيستم رو از صفر فارسي ميكنن(7.2)

بعد از يه مدت هم ماژول فروم جديد (ورژن 2.2 روسي)رو ميدن بيرون

در ضمن اون لينكي از بك اپي كه داديد رو پاك نكنيد يه چند روز ديگه.مرسي

لینک به ارسال

آقا اگه ميشه چند ماژولام خودتون نصب كنيد . مثل ,tree categori,obman , lastuser,online,3newوseo , و هر چي كه به درد ميخوره . البته واسه من كه راحته . :!:

واسه بقيه دوستان كه ميخوان از سيستم شما استفاده كنند. اين جوري دردسر خودتونم كمتر ميشه .

اگه ميشه قالب هاي defult خودشم رو هم انگليسيش رو بدين بيرون ممنون ميشم.

بازم از اينكه به فكر اين مردم شهيد پرور هستيد ممنون :arrow:

لینک به ارسال

باورتون ميشه از وقتي ديتالايف بهم ريخته سه تا سايت قصد داشتن بيان بالا كه:

يكيشون كه هيچي نميفهميد و هنوز دامنه نخريده بود :datalifefarsi.ir

يكي كه با فول ورژن يكتا اومده بالا كه اينم قصدش فروش نسخه اصليه dlefarsi.com

يكي از اونهام كه هنوز داره كلا فارسي ميكنه! persiandle.com

من شخصا سومي رو قبول دارم!چون ميشناسم.و ميبينم كه داره سيسيتم رو از نو فارسي ميكنه

نفر دومي هم مثل يكتا پولي هست.

من همين الان ميگم اگه كسي ديتالايف فول رو بفروشه خودم تو اين سايت رايگان ميزارمش برا دانلود!(قابل توجه دومي)

يه حرف خنده داري كه اين سايتهاي پشتيبان اولي و دومي ميزنن اينه كه ادعا ميكنن كه محمد يكتا(مدير پيشين ديتالايف) هم با اونهاست

يكي نيست به اين بچه ها بگه اخه اگه يكتا ميخواست كار كنه ميومد با شماها؟اونوقت سايت خودش رو ببنده و بياد يه سايت جديد بزنه!

اينها همش دارن از نام ايشون(يكتا) سو استفاده ميكنن(نظر شخصي منه).

محمد يكتا تو مديريت سايتش كم اورد اونوقت چند نفر كه حتي ياد ندارن ديتالايف رو نصب كنن ميان پشتيبان اون سيستم پر از مشكل شن؟

-----------

براي فروم بايد بگم كه نسخه اولشو كه يكتا فارسي كرده!همونو ميخوايد؟

لینک به ارسال

جايي كه بخواد پولي باشه به درد خودش ميخوره . منم نميگم همه چي مفتي . ولي اينجوري كه جناب محمد ميگه . آدم بيشتر جذب persiandle.com ميشه . چون من كه 7 رو نخريدم ولي هر كي خريد كلي فحش حواله پشتيباني قبلي كرد.

لینک به ارسال

خواهشن گروه اصلي support دیتالایف معرفی بشه، هرکی اومده می گه اینجا محمد یکتا و جمعی از بچه ها هستن می خواهیم سایت جدید بالا بیاریم، یا محمد یکتا زیاد شده، یا محمد یکتا چند سایته شده که هیچ کدوم امکان نداره، لطفا تا آخر هفته تکلیف مشخص بشه که دیگران بیش از این زحمت نکشن شناسنامه تغییر بدن، و طرفداران دیتالایف از این سردرگمی عجیب در بیان... فداتون!!!

لینک به ارسال

خب يكي ميگه محمد يكتا با ماست.يكي ميگه محمد دوتا باماست.يكي ميگه محمد سه تا با ماست.منم اين وسط موندم! :lol:

لینک به ارسال

سلام

داش محمد بك آپ هست پاكش نمي كنم.

فقط اگه ميشه سايت اولي رو راه بندازيد كه كاربران عضو بشن بعد چيز هايي كه هست بزاريد رو سايت و مشكلات كاربران رو حل كنيد همين نسخه 7.2 هم انشالله به موقع اش مياد بيرون.

شما يا علي بگيد استارت اينو بزنيد.ما بقيش به كمك خدا حله.

لینک به ارسال
جايي كه بخواد پولي باشه به درد خودش ميخوره . منم نميگم همه چي مفتي . ولي اينجوري كه جناب محمد ميگه . آدم بيشتر جذب persiandle.com ميشه . چون من كه 7 رو نخريدم ولي هر كي خريد كلي فحش حواله پشتيباني قبلي كرد.

اینجا ایرانه و شما ایرانی، عاشق چیز های رایگان هستید و میخواین همه چی مفتی گیرتون بیاد ! اما تو کانادا و دیگر کشور های غربی اصلا اینطوری نیست! همه چی پولی هست! اونجا همه یک قیمت میدن مثل ایران نیستن! تو ایران، بازار، یک بسته سی دی خام مثلا 6900 هست اما تو بالا شهر مثل منطقه یک میدن 18000.

خوب ایرانه دیگه :evil:

اما تو کشورهای غربی، بالا و پایینش یکیه ! سرشون رو بزنی یک دولار بالا و پایین نمیدن !!! :roll:

---

من به آقای یکتا حق میدم، حقش هست چیزی که براش کلیس زحمت کشیده رو پولی بده !!! منم بودم می دادم. البته اقای یکتا هم باید بهترین رو پولی کنند! نه همون سیستم رایگان رو فقط چند تا ماژول بهش اضافه کردن :wink:

موفق و پیروز باشید ... :idea:

لینک به ارسال

سيستم ديتا لايف انجين تمام اتمپ هك ها و ماژول و بلاك هاش تو نت هست جستجو كنيد ! حتي تم هاي رايگان اون ! آره همه چي رايگان هست ايران چون زحمتي واسش نميكشن ! اما اگه واسش زحمت بكشن . مزه پول زير دهن آدم ميمونه !

لینک به ارسال

به نظر من بايد يه سيستم معمولي رو رايگان بذاريد

بعد يه سيستم پيشرفته تر با امكانات و قالبها و ماژولهاي اختصاصي و امنيت بيشتر رو پولي بذاريد

چون طرفدارهاي ديتالايف خيلي زيادن!

لینک به ارسال

من كه دارم قالب و چند تا مد ،روسيش رو انگليسي ميكنم . تموم شد. تو سايت جديد ميزارم . البته اگه بتونم و خرابكاري نكنم :!:

لینک به ارسال

با سلام آقا محمد این سایت پشتیبان دیتاایف فارسی رو بر عهده گرفته خودتون ببینید.

محتوای مخفی

لینک به ارسال

يكمي موس رو به سمت بالا ببري متوجه ميشي من هم به اين سايت اشاره كردم!

سايتهاي پشتيبان ديتالايف زياد شدن...جدي نگير

لینک به ارسال

جناب محمد خان !

يكمي مواظب حرف زدنت باش !

اولا كه ما سيستم رو كامل راه اندازي كرديم و داريم روش كار ميكنيم .

دوما كه ميگي محمد يكتا رفت كنار بايد بگم كه نرفته كنار َ مشكل دامين داشت كه اونم به زودي حل ميشه !

سوما DleFarsi.com كاملا رسمي و با كمك دوستاني همچون محمد يكتا ، ‌محمد اعتمادي ،‌آرش نودينيان (خودم كه تو Datalifecms.ir اسمم SyarashTools بود) و پوريا هاديان كه يكي از برجسته هاي ديتالايف هست كه به زودي محمد يكتا هم شروع به كار ميكند و ايشون رو ميتونيد ببينيد !

چهارما ، بازم ميخواي بگم ؟

پشتيبان كاملا رسمي ديتالايف انجين فارسي فقط ====>‌

محتوای مخفی

لینک به ارسال

هر سايتي بياد بالا خوشا به حالش چه بسا هر كدوم زودتر بيان موفقترند ! حالا كسي كه بهتر كار كنه طرفدار و ..... بيشتر ميشه ! بازديدشم بيشتر ! كل كل نكنيد ! اين كه نشد كار . خوبه يك سيستم مديريت محتوا نميخوايد بنويسيد و سر برنامه نويسي مبتني بر وب اون با هم رقابت كنيد كه كي سيستمش امكاناتش بيشتر يا چه كسي امنيتش بالاتره . چيزي كه هست همه براي برنامه نويسي و وب ايران تلاش ميكنيم ! و از همه مهمتر ترويج زبان شيرين پارسي !

از قديمم گفتن : زكات علم نشر آن است -> امام علي (ع)

لینک به ارسال

اقا به نظر من محمد يكتا زحمت كشيد و براي ديتالايف خوب كار مي كرد .. اما مدتي نبودنش باعث بهم ريختن سايت شد و ديگه نتونست جمش كنه ... بنابراين هر كدوم از اين پشتيباني ها زودتر بياد بالا و ماژول ها و مدها و تمپ هاي بهتري رو بده خوب موفق تر هست .

فقط چيزي كه هست اشتباه محمد يكتا رو نكنيد ... از اول با 2 - 3 تا مدير شروع كنيد كه اگه يكي نبود 2 تا ديگه باشن ... نه اينه فقط نويسنده زياد كنيد و مديريت نداشته باشين 8)

ثبت دامنه Com - Org - Net آنلاين نيك 5900 تومان =>

محتوای مخفی

لینک به ارسال

SyarashTools2 ,

يكتا اگه ميخواست سايتش رو نگه داره نميبست (اين اولا بود)

اينجا كسي به شخص شخيص شما توهين نكرد (دوما)

از كي تا حالا دامنه هاي ir مشكل پيدا ميكنه؟چون هر دامنه صاحب داره!(سوما)

اقا ارش شما تو سايت ديتالايف قبلي به غير از شكلك چيزي نميديديم(چهارما)

بزرگ ديتالايف آقاي يكتا بود ! كه اون هم يكي از مشكلات بزرگ ديتالايف رو نتونست حل كنه(بعد از بالا اومدن سايت با بك آپ كلمه"و" مشكل داشت!)هر وقت شما اون مشكل رو حل كرديد بعدش بيايد جاسم قاسم كنيد(پنجما)

شما فكر ميكنيد من مدير PersianDle.com هستم.بايد بگم كه نه من نه بيكارم كه بيام براي يك سيستم نال شده وقت خودم رو هدر كنم و چيزي از ديتالايف ميفهمم(شيش!)

در كل بايد بگم كه كاري رو كه بلد نيستيد انجام نديد!

n3mo ,

طبق سخن امام علي(ع) كه واقعا جمله زيبايي هست:زكات علم نشر آن است

اما كمي فكر كنيد!

به نظرت اگه زكات علم نشر اونه يا فروش؟

يعني ارزش داره كه با اضافه كردن چند تا ماژول و با تغيير ساده ظاهر سيستم اون رو به چند تا وبمستر تازه وارد فروخت؟

من به مديران ديتالايف جديد و (خيلي رسمي) همين الان اعلام ميكنم

اگر قصد فروش ورژن فول ديتالايف رو بكنن من توي اين سايت به طور رايگان ارايه ميدم!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری