رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس
shaahin.shk

مشکل اسکریپت ارسال دیدگاه شبیه فیس بوک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ببخشید ولی من تازه کارم اگر کسی اطلاعات داره لطفا راهنمایی کنه :

من سایتم رو با نرم افزار WYSIWYG Web Builder 7 طراحی کردم ، حالا می خوام اسکریپت نظر خواهی شبیه فیس بوک رو زیر مطلب سایت قرار بدم .

نحوه قرار دادن اسکریپت تو سایت و تنظیمات مربوط به هاست اون چطور انجام میشه .

ببخشید سئوالم خیلی ابتدایی بود ولی تو نصب اسکریپت ها مشکل دارم . لطفا کمکم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اول خوش آمد میگم

بعدش

این برنامه فک کنم html باشه

که این روش استاتیک میگن

شما نیاز به دینامیک دارید که باید از زبان برنامه نویسی استفاده کنی که هم بتونه به بانک اصلاعاتی وصل بشه و هم از فروم اطلاعات دریافت کنه

خوب باید یکی از این زبان ها رو یاد بگیری

php

asp

که پیشنهاد میکنم php یاد بگیرید

و در مورد کاری که میخوای

همین اسکریپت در سایت قرار گرفته یکم جستجو کنید پیداش میکنید

سئوال دیگه داشتی در خدمتم

موفق باشی

لینک به ارسال

دوست عزیز مرسی از جوابی که دادی .من این اسکریپت رو از همین سایت دانلود کردم فقط نحوه قرار دادنش و تنظیماتش رو بلد نیستم . فایل زیپ رو اکسترکت کردم که شامل چند پوشه و دو تا فایل php بنام config.inc و funcs.inc هست ، اگر از نحوه قرار دادنش تو قالب اطلاعاتی داری لطفا راهنماییم کن و البته اسکریپتهای مشابهی که از همین سایت دانلود کردم مثل رای دادن به مطلب هم همین وضع رو داره .اگر بهم اطلاعات بدی فکر میکنم بتونم با همش کار کنم .

من سایتم رو به صورت کد html ننوشتم و به صورت طراحی گرافیکی تو این نرم افزار طراحی کردم . این نرم افزار یه سری form wizard های آماده هم داره اگر از نحوه تنظیمات database هم راهنماییم کنی خوشحال میشم .

ببخشید اینقدر سئوال می کنم ولی خیلی برام مهمه . ممنونت میشم ایشالله جبران کنم .

لینک به ارسال

خوب اگه میخوای تو سایت راندازی کنی

باید اول mysql بسازی بعد یوز و بعد بری تو فایل config.inc اینو تنظیم کنی کار راحتی هست

بعد باید install کنی که همه اسکریپت های عمومی دارند

بعدشم تمام

حالا اگه میخوای رو کامپیوتر بیاری بالا

باید برنامه نصب کنی که 3 4 تا هستن اینو پیشنهاد میکنم XAMPP

چرا باید این کارو کنیم؟؟ چون سیستم عامل نمیتونه php رو تحلیل کنه باید این برنامه باهاش باشه

یه پیام به همه کاربران و مدیران = چرا به بنده خدا جواب نمیدین؟ اگه میگید من ناراحت میشم این معنی نداره چون تو فروم یکی که سئوال کنه همه باید جواب بدن تا طرف کاملا مشکلش حل بشه حالا هر کسی بلده بیاد بگه

موفق باشید

لینک به ارسال

خیلی آقایی ، دمت گرم از جواب خوبی که دادی . من تو پوشه فایلی که از همین سایت دانلود کردن اینستال ندارم ولی mysql رو الان ساختم و مشکلم حل شد ولی نحوه قرار دادن این اسکریپت زیر مطالبم رو بلد نیستم ، یعنی باید زیر مطالبم کد config رو وارد کنم ؟ یعنی کدوم کد رو تو قالب سایت باید بزارم ؟ ببخشید که زیاد سئوال میکنم ولی منظورم اینه که کلا مثل همین فروم که الان هستیم امکانات یه پست رو که کامنت هم بخشی از اونه رو چطور وارد قالب می کنید ؟

لینک به ارسال

خیلی آقایی ، دمت گرم از جواب خوبی که دادی .

من تو پوشه فایلی که از همین سایت دانلود کردن اینستال ندارم ولی mysql رو الان ساختم و مشکلم حل شد ولی نحوه قرار دادن این اسکریپت زیر مطالبم رو بلد نیستم ، یعنی باید زیر مطالبم کد config رو وارد کنم ؟

یعنی کدوم کد رو تو قالب سایت باید بزارم ؟ ببخشید که زیاد سئوال میکنم ولی منظورم اینه که کلا مثل همین فروم که الان هستیم امکانات یه پست رو که کامنت هم بخشی از اونه رو چطور وارد قالب می کنید ؟

لینک به ارسال

داش سلام

اقا این جوری نمیشه

باید بدی به برنامه نویس تا برات وصل کنه

چون شما نیمه حرفه ای هستین نمیتونید اینکارو کنید

ولی سئوال دیگه ای داری در خدمتم

لینک به ارسال

سلام دوستان من یه گالری تصویر دارم

میخوام این اسکریپ Comment Anythingرا در صفحه ای قرار بدم لطفا بفرمایید چطور باید اپلود بشه یه دایرکتوری جدی براش باز کنمء یا در همون دایرکتوری سایتم میشه

ویرایش شده در توسط amin854

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری