آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

milan-tifusi

آموزش نصب دتالايف

14 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان و مدير سايت ميخواستم بگم اگه ميشه نصب كردن سيستم دتالايف رو رو هاست آموزش بديد لطفا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان و مدير سايت ميخواستم بگم اگه ميشه نصب كردن سيستم دتالايف رو رو هاست آموزش بديد لطفا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واسه هاستینگ های رایگان مثل گیگفا به طور کامل و تصویری اینجا یاد دادم برو ببین

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مسلما همه ی دوستان بلد هستن ولی وقت ش نیست من خودم چند وقتی که سرم خیلی شلوغه شاید هم شلوغ تر هم بشه !وگرنه اموزش ش را قرار می دادم !

ولی دوست گرام به نظر من شما مرحله به مرحله پیش بروید در جایی که گیر کردین بگید تا دوستان شما رو راهنمایی کنند در ضمن نصب دیتا لایف فارسی می باشد فکر نکنم زیاد سخت باشه ! :twisted:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
واسه هاستینگ های رایگان مثل گیگفا به طور کامل و تصویری اینجا یاد دادم برو ببین

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

این آدرس که میره به

:roll:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه اين سيستم مديريت محتوا پشتيبان درست و حسابي نداره...

مي توني از CMS هاي ديگه استفاده كني

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به پشتیبانیش ربطی نداره!

دیتانیک که پشتیبانه هاستینگ ئه اینا بود دزدیده هاست و دومینشون رو!بزودی اعلام

میکنم آدرس جدید پشتیبانی رو!موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مگه پشتیبانی میخواد . پس بربچ اینجا چیکارن من تو dl میتونم کمک کنم . خودم تم طراحی کردم و خیلی هم تم دارم . خیلی سیتم راحتی . برای تازه کارا خیلی خوبه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من سی ام اس های دیگه رو نصب کردم ولی یکی بود میگفت نصب دیتالایف خیلی سخته کلی تنظیمات در دیتابیس داره و...

اگه نصبش فقط کارایی که در اینتالر می خواد که هیچی نیست ولی تنظیمات دیتابیسش چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری