رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
Mohammad

اسکریپت پیغام کوتاه (شات باکس) - ShoutCloud فارسی

پست های پیشنهاد شده

شما دو راه داری.

1 ) ایفرام که خیلی راحته.

2 ) فایل index.p h p رو باز کن و:

<link type="text/css" rel="stylesheet" href="shout folder/shoutcloud/ShoutCloud-min.css" id="default" media="screen">
<script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4/jquery.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="shout folder/shoutcloud/ShoutCloud-min.js"></script>

رو قبل <he ad/> توی header.p h p قالبت بزار.

از بخش ابزارک ها ، ابزارک p h p خون رو انتخاب کن و کد زور رو درش قرار بده :

<?php include('shout folder/shoutcloud.php'); ?>

با سلام بنده راه دوم رومیرم هیچی نشون نمیده. البته من سایت دارم و جایی هم که می خوام بذارم از کد

[COLOR=#000000] [COLOR=#0000BB]<?php [/COLOR][COLOR=#007700]include([/COLOR][COLOR=#DD0000]'shout folder/shoutcloud.php'[/COLOR][COLOR=#007700]); [/COLOR][COLOR=#0000BB]?>[/COLOR][/COLOR]

استفاده میکنم.

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!
سمت راست نوشته چت باکس، میبینین که خالیه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر، درست شد.

1- فقط منم مثل یکی از دوستان می خوام نام کاربری رو ننویسم کسانی که وارد سایت شدند یوزر آنها خودکار نوشته شود. شما گفته بودین که باید get کنم یوزر رو به چت باکس. چطور؟ میشه یه تیکه کد بدین

2- امکان نمایش زنده آخرین پیام ها (مثلا 20 پیام آخر نه همه پیام ها)

ویرایش شده در توسط sempaisaleh

لینک به ارسال

اقا مشکل من اینجاست که به عنوان ادمین وارد میشم و وقتی میخام یک متن ارسال کنم میگه تعداد بیش از حد کجاز هستش درصورتی که حد مجاز 500 کاراکتر هستش ولی من فقط دارم 200 کاراکتر ارسال میکنم.

و مشکل دوم هم اینه که تا صفحه رو رفرش نکنم پیغام ظاهر نمیشه.

ویرایش شده در توسط imaniy

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمامی دوستان

شرمنده ولی باز می خوام سوال تکراری بپرسم. شما گفتید با دستور get نام کاربری رو به چت باکس بفرستم. چطور بفرستم؟ و چطور دریافت کنم؟تو یکی از سایت ها دیدم که دقیقا با همین اسکریپت این کار رو کرده ولی نمیگه که چیکا کرده.

میشه یه راهنمایی کنید.

یا تشکر

لینک به ارسال

سلام چطوري اينو به كد تبديل كنم سايت من در رزبلاگ ساخته شده خودتون نميتونين اينو تو سايتم نصب كنين اگه ميتونين يه اين ايميل بگيد tiktak@yahoo.com

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.