phpfox3 پی اچ پی فاکس نسخه3 اسکریپت فیس بوک
0

74 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

ببین جابر جون این بهم خوردگی مال مرورگرت هم میتونه باشه ها

از آخرین مرورگر فایرفاکس استفاده کن مشکلی نداره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ببین جابر جون این بهم خوردگی مال مرورگرت هم میتونه باشه ها

از آخرین مرورگر فایرفاکس استفاده کن مشکلی نداره

لینک به ارسال

الآن من نصب کردم و هیچ مشکلی نداره

البته اینم بگم ها این نسخه ای که تو پرشین اسکریپت هست میشه گفت اصلا به درد نمیخوره و کلی مشکل داره

فارسی سازش هم که میگن اصلا فارسی نیست میشه گفت حتی 1% هم فارسی نیست

برو تو همون phpfoxcamp نسخه آخرش که فک کنم 3.2 باشرو دانلود کن و نصب کن

لینک به ارسال

من از اینجا دانلود کرده بودم

http://legendary.ir/

فارسی سازش بد نیست خوبه

فقط به من کمک کنید که فیلد سرچ رو جا به جا کنم همین !مثلا بیارمش وسط یا ... که کلید هاش مشخص بشه

لینک به ارسال

ببین عزیز الآن کاملا مشکلت معلومه

اون قسمت سرچت بره این به هم خورده که زبان سایت رو راست به چپ گذاشتی از مدیریت

اگه چپ به راست کنی میبینی که درست میشه

حالا بره اینکه بتونی درستش کنی باید css رو ویرایش کنی

قسمت دیو سرچت اینه :

#header_left

بره داخلش هم اینه :

header_sub_menu_search_input

میتونی بری و مثلا float:right; بدی یا .....

موفق باشی

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز فقط همین یه دونه فایل نیستش

این سیستم طوریه که باید همه جارو ویرایش کنی تا بتونی یه جاشو درست کنی یعنی کلی دنگ و فنگ داره

پیشنهاد میکنم بری css سایت هائی که با phpfox راه افتادن رو برداری

یا اینکه صبر کنی تا کاربر larsa.ir بیاد تا جوابتو بده

موفق باشی

لینک به ارسال

دوست عزیز شما از سایت

l

legendary دانلود کردین ونمیدونم ورژن چند هست که دانلود کردین ولی اگه عجله نکنید امروز نسخه اخرشو میزارم تا از این ورژن استفاده کنید بعد بریم سراغ مشکل شما :67:

لینک به ارسال

یک سوال چون من روی این سیستم تازه شروع کرده ام بهم گفتن بسته ی rtl رو باید نصب کنی این دیگه چیه ؟

آیا از دوستان این بسته رو دارن ؟

که مشکل منو حل کنند ؟

مهدی جان دمو رو واست پیغام خصوصی کردم

این هم نسخه ای که خودم نصب کردم

www.bestbip.net/install.zip

این هم فارسی سازی که استفاده می کنم

www.bestbip.net/Fa(raygan)(legendary.ir).zip

قالب دیفالت هم تو خود پکیج هست از قالب خاصی استفاده نمی کنم

اینجوری گفتم شاید دوستان راحتتر بتونن کمک کنند

لینک به ارسال
سلام

دوست عزیز فقط همین یه دونه فایل نیستش

این سیستم طوریه که باید همه جارو ویرایش کنی تا بتونی یه جاشو درست کنی یعنی کلی دنگ و فنگ داره

پیشنهاد میکنم بری css سایت هائی که با phpfox راه افتادن رو برداری

یا اینکه صبر کنی تا کاربر larsa.ir بیاد تا جوابتو بده

موفق باشی

مگه میخواییم دعوا کنیم که من بیام جواب بدم ;).gif' alt=':;;):'> همون سایت

l

legendary هم با سواده هم چند سال با phpfox کار کرده خودش استاده :-";).gif' alt=':;;):'>

لینک به ارسال

واقعیتش اون سایت چند روز دون بوده امروز دوباره بالا اومده برای همین اگر شما محبت کنین همین دو مشکل رو برام حل کنین چون تو پرشین اسکریپت شما خوب وارد هستین توی phpfox

لینک به ارسال
مگه میخواییم دعوا کنیم که من بیام جواب بدم ;).gif' alt=':;;):'> همون سایت

l

legendary هم با سواده هم چند سال با phpfox کار کرده خودش استاده :-";).gif' alt=':;;):'>

سلام فرشید جون

داداش کار بنده خدارو را بنداز کار خاصی نمیخواد فقط مشکلش اون سرچ هستش که اون شکلی شده

یه چند مین ویرایش کن واسش بیچاره از دیروز اینجا الاف شده

من خودم الآن هیچی دم دست ندارم وگرنه ردیف میکردم

این لگندری که به جان خودم اگه میتونستم خود یارورو آتیش میزدم با این خراب کردن نت :(

دمت گرم یه کاریش کن :x

لینک به ارسال
سلام فرشید جون

داداش کار بنده خدارو را بنداز کار خاصی نمیخواد فقط مشکلش اون سرچ هستش که اون شکلی شده

یه چند مین ویرایش کن واسش بیچاره از دیروز اینجا الاف شده

من خودم الآن هیچی دم دست ندارم وگرنه ردیف میکردم

این لگندری که به جان خودم اگه میتونستم خود یارورو آتیش میزدم با این خراب کردن نت :(

دمت گرم یه کاریش کن :x

من چاکرم عزیز ولی خودت استادی میدونی که فقط اون میشکل نیست بقیه جاها هم کلا باید تغییر داده بشه اگه فقط اون بالا مشکله من کد سی اس اس رو بدم ;).gif' alt=':;;):'> اخه اونجا فقط نیست که :71:

لینک به ارسال

تا جایی که باهاش ور رفتم فهمیدم مشکل از تم نیست مشکل از فارسی ساز هست چون وقتی زبونش رو به انگلیسی تغییر می دم بدون مشکل داره کار می کنه اما با فارسی مشکل داره فقط بهم بگین کدوم فایل رو باید دستکاری کنم در زبان شاید بتونم

لینک به ارسال

مشکل ام حل شد در مدیریت سایت بخش قالب

*Text Direction: رو روی Left to Right گذاشتم مشکل حل شد ممنون از دوستانی که بدون توقع دارن کمک می کنند

لینک به ارسال

دوباره سلام

مرسی فرشید جون

خوب خدارو شکر که جابر جون مشکلت حل شد

منم از همون اول داشتم میگفتم برو تو مدیریت اما میگفتی پیدا نمیکنی !

در هر صورت خدارو شکر که حل شد

بازم شرمنده اگر نشد کمکت کنم :(

موفق باشی

لینک به ارسال

خدا را شکر یوزری مثل شما برای کمک کردن به کسی توقعی ندارن نه اینکه مثل بعضی ها پیغام خصوصی بدن بیا بخر بیا بخر

بابا خود اسکریپت نال شدست بیام پول پاش بدم !!!!

اسکریپت هایی از این بهتر توی نت وجود داره که به صورت مجانی گذاشتن اما متاسفانه بعضی یوزر ها .....

لینک به ارسال
خدا را شکر یوزری مثل شما برای کمک کردن به کسی توقعی ندارن نه اینکه مثل بعضی ها پیغام خصوصی بدن بیا بخر بیا بخر

بابا خود اسکریپت نال شدست بیام پول پاش بدم !!!!

اسکریپت هایی از این بهتر توی نت وجود داره که به صورت مجانی گذاشتن اما متاسفانه بعضی یوزر ها .....

ای جانم قابل توجه بیشتر دوستان کلا این عرض میکنم دوستانی که میان جواب میدن یه نو محبت هست نه وظیفه وکلا خیلی محبت هست حالا چرا محبت بخاطر اینکه سوادو تایم و تجربه خودشونو به اشتراک میزارند دوم اینکه سیستمی که خودش پولی هست ترجمش هم پولیه افرونه هاشم پولیه سیستم اپن سورس نیست همین قالب راست چین شده تایم برده شده یا همین فارسی ساز تایم برده سلواتی که نبوده دوما کسایی که منو میشناسند امیدوارم جواب شمارو بدند نکته بعدی اینکه مثلا سیستم sharetronix یه اسکریپت اپن سورسه حالا میدرش اومده پلاگین هارو با اون قیمت ها گذاشته میگن او چرا پولی گذاشته سیستم که خودش رایگانه اصلا دقت نمیکنند که مهندس اسکریپت رایگانه چه ربزی داره به پلاگین ها یا افزونه هاش یا نمیدونم جوملا رایگانه چرا کامپوننت هاشو پولیه اخر هم اینکه کسی به شما پیغام خصوصی نداده مرد باشید تو زندگیتون شما پی ام خصوصی دادین و درخواست هلپ کردین ماهم عرض کردیم اخرین نسخه ونال شده کامل همراه با قالب راست چین شده و ربان فارسی رو به فلان قیمت میدیم من تو جاهای دیگه هم گفتم تو این تالار وجاهای دیگه که درخواست داشتند این کجاش گفته شده بیا بخر بیا بخر ;).gif' alt=':;;):'> واقا برای بعضی کاربران متاسفم همین بهر حال اینشالا دوستان دیگر جواب شمارو بدند عزیز

لینک به ارسال

سلام

قبل از هر چیز جابر جون اگر میبینی بچه ها یا خود من میایم و جواب میدیم و در حد توانمون کمک میکنیم هم یه نوع وظیفه میدونیم بره خودمون هم به قول دوستمون فرشید یک نوع محبت هستش

همین خود من که میبینی الان جوابتو میدم ، اون موقع که اومدم تو پرشین اسکریپت جز وبلاگ نویسی و چند تا کد جاوا و html بلد نبودم ( css و php هم که کلا نمیدونستم چیه )

الآن هم در برابر بقیه کاربران پرشین اسکریپت میشه گفت من هیچی نمیدونم و واقعا دوستان استادن و من شاگردشونم

------------------------------------------------------

در جواب اینکه گفتی فرشید ازت پول خواسته اینو بگم که فکر کنم بهت مبلغ 15 تومن رو گفته که اگر بخوای یه کم واقع بین باشی این آقا فرشید خودش یک شرکتی داره و ....... و اصلا این 15 تومن رو برای کارش نمیگیره

میشه گفت یه نوع خاطر جمع کنی خودش هست که این مبلغ رو میگیره

در هر صورت جابر جون هر کسی برای کاری که انجام میده یه ارزشی میزاره و خداییش هم خودت تو این جامعه زندگی میکنی هیچ کسی برای کس دیگه کار رایگان نمیکنه اونایی هم که میکنن واقعا دارن انسانیتشون رو نشون میدن

من بازم میگم کمکت نکردم ولی اگر هم میگی کمک کردم وظیفه خودم دونستم که کمکت کنم چون یه روز خودم مثل تو مبتدی بودم ( الآن هم هستم )

امیدوارم خودت که یه روز به جایی میرسی به پایین تر از خودت بدون چشم داشتی کمک کنی

موفق باشی :x

لینک به ارسال

سلام

چی شد !

من اسم کسی رو نبردم توی فورم که آقا فرشید دارین دعوا می کنین !!!!!

فارسی ساز این 15 یا 25 می ارزه چون شخصا کمی php کار کرده ام اما هر کاربری که میاد توی فورم پست میده میگه phpfox فلان مشکل رو دارم شما فوری نرید بهش بگید دارم اینقدر قیمت داره واسه یک سوال !!!!!

اگر قرار بود بخرم از مرجع اصلیش می خریدم یا درخواست خرید می دادم نه درخواست کمک

اما اگه جسارتی کرده ام ببخشید

این جملات بالا رو هم که عرض کردم گفتم بنویسم که از پرشین اسکریپت سوء استفاده نشه همین که پیغام خصوصیش بشه اسپم خونه تبلیغات تجاری

لینک به ارسال
سلام

چی شد !

من اسم کسی رو نبردم توی فورم که آقا فرشید دارین دعوا می کنین !!!!!

فارسی ساز این 15 یا 25 می ارزه چون شخصا کمی php کار کرده ام اما هر کاربری که میاد توی فورم پست میده میگه phpfox فلان مشکل رو دارم شما فوری نرید بهش بگید دارم اینقدر قیمت داره واسه یک سوال !!!!!

اگر قرار بود بخرم از مرجع اصلیش می خریدم یا درخواست خرید می دادم نه درخواست کمک

اما اگه جسارتی کرده ام ببخشید

این جملات بالا رو هم که عرض کردم گفتم بنویسم که از پرشین اسکریپت سوء استفاده نشه همین که پیغام خصوصیش بشه اسپم خونه تبلیغات تجاری

خوش تیپ : اما هر کاربری که میاد توی فورم پست میده میگه phpfox فلان مشکل رو دارم شما فوری نرید بهش بگید دارم اینقدر قیمت داره واسه یک سوال !!!!!

پسر خوشگل من کجا رفتم پی ام دادم به یوزر یا کسه دیگه که این حرفو میزنی اخه به من زور داره خوشتیپ من اگه این کار میکردم که تو لارسا سافت نمیومدم تالار گفتمان بزنم و خوش بحتانه دید که چند تا پلاگینو گذاشتم درخواسن فلان چیزو دادی بعد چند ساعت تو سایت بود واسه دانلود حالا من تایم فری ندارم این دلیل نیست که بگی فلان جا قبرستونه یا هر چیز دیگه این یعنی انتظار بیجا دادشتن و این زور داره واسه ادم ومهمتر از اون اینکه شما اومدی میگی من اومدم به هرکسی مشکل داره گفتم پول بده خوشگله 10 20 50 تومن واسه من چیزی نیست که بخوام بازاریای کنم بخاطرش یا بیام برا یوزر بگول شما بگم ای وای مامانم اینا مشکل داری پول بده واست اکی کنم :|:| من زورم میاد که در مورد دیگران اظهار نظر اشتباه میکنید شما بفرما همینجا برو پروفایل من پست های ارسال شدم هست ببین کجا به یکی در همین مورد پی اچ پی فاکس کمک نرکدم بیا بگو همه ببینند خوش تیپ همن اقای مسیح که فعلا اومده میگه من فلانم بهمانم برو ادش کن ببن کی بهش اسکریپتشو میداد تا دیروز داشت اسکوال کار میکرد حالا اومده شاخ شده اینم وبش

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!
فعلا خود وبش مشکل راست چین داره حالا اومده دم از ...... میزنه نمیخوام غیبت کنم چون خوششم نمیاد ولی شما سعی کن اطهار نطرهای شخصیتو درمود دیگرانو با این حال که غلته نگه داری واسه دفتر خاطرات عزیز

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
0