رفتن به مطلب
گروه تلگرام وردپرس
larsa.ir

phpfox3 پی اچ پی فاکس نسخه3 اسکریپت فیس بوک

پست های پیشنهاد شده

سلام

جابر جون و فرشید خواهشن دیگه ادامه ندید باوا

این آقا که جابر میگه مرجع رسمی و فلان به قول فرشید وب خودش کلی مشکل داره بعد اومده داره وب رو خراب میکنه با این کاراش که آی میفروشم و....... :(

دیگه هم این بحث رو ادامه ندیدن خوشبختانه مشکل جابر حل شد و دیگه مشکلی نیست

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست من

سایتت رو دیدم ، خیلی مرتب و تمیزه.

منم میخوام همچین سیستمی رو برای شمالی ها راه اندازی کنم و از همون اول هم امکانش هست با کلی عضو شروع بشه.

من هاستم رو از میهن هاست تهیه کردم. به نظر شما در مورد نال بودن این اسکریپت بعد ها به مشکل بر نمیخورم ؟ آخه روی هاستم فقط 1 سایت ندارم !

و اینکه آقای Larsa.ir ، شما سایتتون رو چه مدت راه اندازی کردید ؟ آخه ندیدم سایت نالی باشه که مد زیادی بتونه سرپا باشه.

با تشکر

لینک به ارسال
سلام دوست من

سایتت رو دیدم ، خیلی مرتب و تمیزه.

منم میخوام همچین سیستمی رو برای شمالی ها راه اندازی کنم و از همون اول هم امکانش هست با کلی عضو شروع بشه.

من هاستم رو از میهن هاست تهیه کردم. به نظر شما در مورد نال بودن این اسکریپت بعد ها به مشکل بر نمیخورم ؟ آخه روی هاستم فقط 1 سایت ندارم !

و اینکه آقای Larsa.ir ، شما سایتتون رو چه مدت راه اندازی کردید ؟ آخه ندیدم سایت نالی باشه که مد زیادی بتونه سرپا باشه.

با تشکر

عرض کنم خدمت شما اخه مونده به اینکه نال کنندت کی باشه :109: و اینکه ایا گزارشت میکنند یا نه بعضی موارد پیش میاد که طرف نال کننده درست نال نکرده باشه و یوزر هم تو سرور های وارز نصب کرده باشه دیگه واویلا هست دو سوته وبشو میبندند بکاپشم بهش نمیدند ویه مرد دیگه هم هست اینکه مثلا نالت درست باشه تو هر هاستی هم میتونی استفاده کنی مشکلی نداره البته اگه گزارشت نکنند. مثلا من برای سایت دوستفا کار کردم نال هم هست و مشکلی ندارند یوزرشونم زیاده اما پی اچ پی فاکس در کل رو هاست اشتراکی خوب جواب نمیده بیشتر باید رو وی پی اس باشه مثلا یه سایتی کار کرده بودم برای مشتریام تو وی پی اس ایران بهش دادیم مثل اینکه تو ویندوزه داره کار میکنه قسمت اجاکسی شم فعال کردیم میترکوند . شما هم این نسخه که گزاشتم نسخه نال شده هست و نسخه مطمئنیه اینشالا اگه وقت کنم امروز نسخه اخر وجدیدشو میزارم .

در مورد کار هم بگم من از نسخه 2 فعالیت میکردم اما به خاطر مسائل کاری و نبود تایم زیاد کار روشو نداشتم ولی حدودا برای 9 تا سایت ایرانی براشون کار کردم همین پی اچ پی فاکس رو بحر حال سوالی بود در خدمتم :53::53:

لینک به ارسال
عرض کنم خدمت شما اخه مونده به اینکه نال کنندت کی باشه :109: و اینکه ایا گزارشت میکنند یا نه بعضی موارد پیش میاد که طرف نال کننده درست نال نکرده باشه و یوزر هم تو سرور های وارز نصب کرده باشه دیگه واویلا هست دو سوته وبشو میبندند بکاپشم بهش نمیدند ویه مرد دیگه هم هست اینکه مثلا نالت درست باشه تو هر هاستی هم میتونی استفاده کنی مشکلی نداره البته اگه گزارشت نکنند. مثلا من برای سایت دوستفا کار کردم نال هم هست و مشکلی ندارند یوزرشونم زیاده اما پی اچ پی فاکس در کل رو هاست اشتراکی خوب جواب نمیده بیشتر باید رو وی پی اس باشه مثلا یه سایتی کار کرده بودم برای مشتریام تو وی پی اس ایران بهش دادیم مثل اینکه تو ویندوزه داره کار میکنه قسمت اجاکسی شم فعال کردیم میترکوند . شما هم این نسخه که گزاشتم نسخه نال شده هست و نسخه مطمئنیه اینشالا اگه وقت کنم امروز نسخه اخر وجدیدشو میزارم .

در مورد کار هم بگم من از نسخه 2 فعالیت میکردم اما به خاطر مسائل کاری و نبود تایم زیاد کار روشو نداشتم ولی حدودا برای 9 تا سایت ایرانی براشون کار کردم همین پی اچ پی فاکس رو بحر حال سوالی بود در خدمتم :53::53:

نسخه جدید اضافه شد :53::53: :32:

نسخه جدید phpfox پی اچ پی فاکس نسخه phpfox-v3-2-0 شرکت لارسا سافت

لینک به ارسال

پس یعنی شما میفرمایید اگر نسخه نال شده (چه خوب چه بد) رو نصب کنم.بعد ها به مشکل بر میخورم. درسته ؟

لینک به ارسال

من آخرین نسخه رو گزاشتم واسه دانلود از اون نسخه استفاده کنید مشکلی براتون پیش نمیاد . ببنید ما دونو گزارش داریم یکی اینه نسخه شما نال شده نباشه و یا درست نشده باشه که این منجر میشه به این که اطلاعات نصبی به سرور سایت مرجع گزارش شه این از این مسئله دوم اینکه یه نفر کرم داشته باشه بره گزارش کنه به سایت نویسنده :43: که اینم کم پیش میاد مهم این مورد هست که نسخه استفاده شما درست نال شده باشه همین الان مثل اسکریپت whmcs تو نت پره و بیشتر استفاده میکنند و مشکلی ندارند ولی بیجاره اونی که از نسخه غیر نال استفاده کنه دیگه یهو میبینی به سرور گزارش میدند شانس بیاره بهش گوش زد میکنند شانس نیاره کلا می پاکنش :109: بهر حال شما اگه اینجوری فکر کنی که حتی نباید زندگی کنی میگی من که اخرش میخوام بمیرم چه زود یه دیر /:):-"

لینک به ارسال

پس الان این نسخه ای که شما گذاشتی کاملا مطمعن و تست شده هست ؟

یه سوال دیگه ، اگر اون شرکته بفهمه ، چیکار میکنه ؟ میاد هاستم رو کلا ازم میگیره ؟ چی میشه دقیقا اگر بفهمن.

لینک به ارسال

معمولا هشدار میدن! سایت شما رو ساسپند میکن احتمالا

مگر اینکه میزبان شما خیلی خیلی گیر باشه که اطلاعاتتون رو نده!

لینک به ارسال

سلام در کل در نسخه های قبلی هیچ موردی رو ساسپند نکردن ( در کل جهان چون نسخه 2 خیلی جا نیفتاده بود )

ولی در نسخه 3 به گفته خودشون تا به حال 83 سایت رو بن کردن ( ایرانی توشون نبود )

تگ :

{fox rep location='1'}

در نسخه 3 به بعد اظافه شده به سیستم که هر سایتی که استفاده میکنه رو ریپورت میده

البته من نمیدونم چرا با ایرانیا کاری ندارن یا فک کنم من خبر ندارم چون تا به حال با ایرانی جماعت کاری نداشتن

این تگ رو اگر حذفش کنی اسکریپت اجرا نمیشه و باید نال کننده کسی باشه که به خوبی بتونه جلوی ریپورت دادن رو بگیره که فعلا کسی نتونسته

خودتون بگردین اینو هرجا پیدا کردین چند خط پایینترش میتونید جایی که ارسال میکنرو پیدا کنید اونجارو مثلا به ایمیل خودتون تغییر بدین

اینم بگم من خودم با نوت پد گشتم چیزی پیدا نکرد چون این کدا با ioncube کد شده بود و دیکد هم نشده بود

خودم دستی پیدا کردم مثلا یکیش تو فایل module.audio بود که تو نسخه 3 بود ولی نال کننده تو نسخه های بعدی حذفش کرده

در هر صورت بهتره هاستتون وارز باشه

موفق باشید

لینک به ارسال
میبینی جناب لارسا ؟

شما صحبت های آقا کسرا رو قبول داری ؟

سلام

دوست عزیز این آقا فرشید ( larsa ) به جرات میتونم بگم اولیت نفریه که تو ایران با phpfox کار کرده و بعدشم خودمم و بازم میگم هیشکی نمیتونه مثل این فرشید بهتون کمک کنه

در مورد ریپورت دادن و بستن سایت و ..... دیگه دست منو فرشید نیست که به شما تضمین بدیم چون کاره ای نیستیم

اگر میخوای سایتت برای همیشه سره پا باشه و حتی خودت بری ریپورت بدی سایتتو اما بسته نشه ، برو هاست وارز بگیر و خیالتو راحت کن

در ضمن این اسکریپت روی هاست اشتراکی به هیچ عنوان نمیشه استفاده کرد ( تجربه شخصی و دوستان ) و حتما باید حداقلش یه vps با رم کم کم 256 داشته باشی

و همینطور روی وب سرور litespeed خوب کار نمیکنه و حتما باید آپاچی باشه

موفق باشی

لینک به ارسال
سلام

دوست عزیز این آقا فرشید ( larsa ) به جرات میتونم بگم اولیت نفریه که تو ایران با phpfox کار کرده و بعدشم خودمم و بازم میگم هیشکی نمیتونه مثل این فرشید بهتون کمک کنه

در مورد ریپورت دادن و بستن سایت و ..... دیگه دست منو فرشید نیست که به شما تضمین بدیم چون کاره ای نیستیم

اگر میخوای سایتت برای همیشه سره پا باشه و حتی خودت بری ریپورت بدی سایتتو اما بسته نشه ، برو هاست وارز بگیر و خیالتو راحت کن

در ضمن این اسکریپت روی هاست اشتراکی به هیچ عنوان نمیشه استفاده کرد ( تجربه شخصی و دوستان ) و حتما باید حداقلش یه vps با رم کم کم 256 داشته باشی

و همینطور روی وب سرور litespeed خوب کار نمیکنه و حتما باید آپاچی باشه

موفق باشی

رفیق من از شما تضمین نخواستم ، فقط چون در زمینه نال زیاد تجربه ندارم خواستم مطلع باشم.

از چه نظر روی هاست اشتراکی نمیشه ؟

شما سایتت روی چه هاستی هست ؟

من با مدیر هاستم صحبت کردم ، گفتن درصورت ریپورت اجازه میدن تا من فقط اون اسکریپت نال رو حدف کنم و دوباره هاستم و باز میکنن برام.

ببین آقا:

من هاستم از میهن وب هاسته و مال آلمانه

100 گیگ بهنای باند و 2 گیگ فضا

لینوکس و سی پنل 11

سیستم هم آخرین نسخه که دوستتون معرفی کردن. 3

حالا اگه میشه راهنمایی کنید که دقیقا مشکل کار من کجاست ؟ چون برنامه ریزی بلند مدت دارم برای سایتم. چون شبکه اجتماعی شمالی هاست ، یکمی کار دشوار تر از شبکه های کلیه.. (از نظر یوزر یابی)

خیلی ممنون

لینک به ارسال

این 2 تا ارور از کجاست ؟

Main configuration file (include/setting/server.sett.php) is writable. This is a security risk and this file should not have any "write" permission.

Main file folder is writable (file/). This is a security risk and this folder should not have any "write" permission.

لینک به ارسال
این 2 تا ارور از کجاست ؟

Main configuration file (include/setting/server.sett.php) is writable. This is a security risk and this file should not have any "write" permission.

Main file folder is writable (file/). This is a security risk and this folder should not have any "write" permission.

1- میرید به پوشه include/setting/

و پرمژن server.sett.php رو 644 قرار بدید

2- فولدر file رو هم رو 644 قرار بدید

لینک به ارسال
رفیق من از شما تضمین نخواستم ، فقط چون در زمینه نال زیاد تجربه ندارم خواستم مطلع باشم.

از چه نظر روی هاست اشتراکی نمیشه ؟

شما سایتت روی چه هاستی هست ؟

من با مدیر هاستم صحبت کردم ، گفتن درصورت ریپورت اجازه میدن تا من فقط اون اسکریپت نال رو حدف کنم و دوباره هاستم و باز میکنن برام.

ببین آقا:

لینوکس و سی پنل 11

حالا اگه میشه راهنمایی کنید که دقیقا مشکل کار من کجاست ؟ چون برنامه ریزی بلند مدت دارم برای سایتم. چون شبکه اجتماعی شمالی هاست ، یکمی کار دشوار تر از شبکه های کلیه.. (از نظر یوزر یابی)

خیلی ممنون

بخاطر این که پی اچ پی فاکس سنگینه و تو هاست اشتراکی اسمش روشه اشتراکی هست همه چیزت مثلا 20 نفر آنلاین باشه تو سایتت رمو سیپیو سرورت نمیکشه و مکس کانکشن هاتم محدود کردند بخاطر همین یوزرو میندازه بیرون کلا واسه جامعه مجازی هاست اشتراکس استفاده نکنید البته اگه کمتر از 20 15 تا انلاین دارید تو سایت مشکلی نداره

لینک به ارسال

ببین آقا:

لینوکس و سی پنل 11

خیلی ممنون

دوست عزیز شما اگر واثعا میخواین کارتون بدون مشکل باشه و بدون دردسر اینه :

1 - تهیه کردن هاست وارز

2 - ثبت سایتتون توی ساماندهی ( اگر ثبت نکرده باشی سومین روز ف ی ل ت ر میشی چون شبکه های اجتماعی کاملا زیر منگنه ان )

3 - انتخاب نسخه ی سالم که من به شخصه مال همین آقا فرشید رو پیشنهاد میدم

4 - سایتت رو راه بنداز و فعالیتتو شروع کن

---------------------------------------------------------

حالا راه دوم :

1 - خرید لایسنس اسکریپت ( مثل خود من ) و ثبت سایت تو ساماندهی و شروع فعالیت

موفق باشی

لینک به ارسال
دوست عزیز شما اگر واثعا میخواین کارتون بدون مشکل باشه و بدون دردسر اینه :

1 - تهیه کردن هاست وارز

2 - ثبت سایتتون توی ساماندهی ( اگر ثبت نکرده باشی سومین روز ف ی ل ت ر میشی چون شبکه های اجتماعی کاملا زیر منگنه ان )

3 - انتخاب نسخه ی سالم که من به شخصه مال همین آقا فرشید رو پیشنهاد میدم

4 - سایتت رو راه بنداز و فعالیتتو شروع کن

---------------------------------------------------------

حالا راه دوم :

1 - خرید لایسنس اسکریپت ( مثل خود من ) و ثبت سایت تو ساماندهی و شروع فعالیت

موفق باشی

پس شما لایسنس خریدی ؟ پس چرا به من گفتید نال هست ؟

(وقتی من پرسیدم کی با سیستم نال تونسته چند ماه سرپا بمونه)

لینک به ارسال

عزیز دل برادر مگه من سایت خودمو معرفی کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون سایتی که من به شما معرفی کردم نال شده استفاده میکنه

لینک به ارسال

سلام دوستان

شبکه اجتماعی من راه اندازی شد !

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

الان میخوام شمارنده قرار بدم توی سایت. باید از کجا کد رو وارد کنم ؟

لینک به ارسال
سلام

محتوای مخفی

چرا یه قسمتش *****ه ؟

والا تو اینی که شما دادی هیچی پیدا نشد !

لینک به ارسال

شرمنده زیرخاکی میارم بالا

اسکریپ + فارسی ساز خوب دوستان موجود دارند معرفی کنند ،

باید حتما روی vps باشه تا جواب بده ؟؟ چه اسکریپی جامعه مجازی روی هاست اشتراکی خوب جواب میده

ارادتمند

لینک به ارسال
شرمنده زیرخاکی میارم بالا

اسکریپ + فارسی ساز خوب دوستان موجود دارند معرفی کنند ،

باید حتما روی vps باشه تا جواب بده ؟؟ چه اسکریپی جامعه مجازی روی هاست اشتراکی خوب جواب میده

ارادتمند

برای فارسی ساز سرچ کنید تو تاپیک ها ی مختلف سایت هایی ذکر شدند که میتونید ورژن های قارسی رو دانلود کنید ...

برای هاست یا vps بستگی به سایت و شبکه ی اجتماعی شما داره ... اما هاست معمولی برای این اسکریپت جوابگو نیست چون خیلی به سرور فشار میاره و شما مجبور به نقل مکان خواهید شد ... شاید البته یه هاست مناسب قدرتمند برای شروع خوب باشه ...

شاد باشید ...

لینک به ارسال

phpFox یک اسکریپت تجاری می باشد که با استفاده از آن میتوانید یک جامعه مجازی کامل راه اندازی کنید. این سیستم یکی از پرطرفدارترین اسکریپت ها می باشد. نسخه

3.0.1

این سیستم به تازگی منتشر شده است. این سیستم دارای امکانات فراوانی از جمله وبلاگ ، گروه ها ، سیستم نظر سنجی ها و امکانات فراوان دیگر می باشد. به امکانات کلی این سیستم اشاره میکنیم. این نسخه اخرین ورژن موجود هست که توسط شرکت

محتوای مخفی

به صورت کامل نال شده است . برای در یافت نسخه های نال شده این اسکریپت با اقای قنبری با شماره 09360155511 در تماس باشید.

default_large.png

• ظاهری شبیه به فیسبوک
  • سیستم مدیریت قوی
  • ظاهر و امکانات شبیه به فیسبوک
  • نمایش لیست کاربران
  • قابلیت ایجاد صفحات و نمایش
  • قابلیت ایجاد گروه و نمایش لیست گروه ها
  • قابلیت ایجاد وبلاگ برای هر کاربر
  • قابلیت ایجاد نظر سنجی و شرکت در نظر سنجی ها
  • سیستم تالار های گفتمان
  • قابلیت ارسال تصاویر توسط کاربران
  • نمایش لیست ویدئو های ارسال شده
  • قابلیت ایجاد قرار و شرکت در قرار ها
  • قابلیت ارسال موزیک و نمایش موسیقی ها در سایت
  • دارای فروشگاه برای فروش محصولات کاربران
  • قابلیت دسته بندی محصولات فروشگاه
  • دکمه پسندیدم در ارسال های کاربران, صفحات و…
  • نسخه موبایل جامعه مجازی
  • قابلیت ورود به سایت با استفاده از اکانت های گوگل, یاهو, فیسبوک و…
  • قابلیت انتخاب استان و کشور در هنگام عضویت
  • قابلیت طراحی پروفایل (تغییر رنگ و…)
  • قابلیت ارسال پیغام به دیگر کاربران
  • قابلیت ایجاد دوستی با دیگر کاربران
  • بارگزاری صفحات به صورت ایجکس
  • قابلیت تنظیمات پیشرفته پروفایل
نسخه نمایشی :

محتوای مخفی

محتوای مخفی

محتوای مخفی

لینک دموی اصی اینه:

محتوای مخفی

لینکهاتون غیرفعال هستن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری