نسخه جدید مسنجر arrowchat1.5 لارسا سافت
0

11 ارسال در این موضوع قرار دارد

امروز بعد مدتی غیبت بازم برگشتیم :67: فقط لایک یادتون نره :-"امروز میخوام اخرین نسخه اسکریپت فوق العاده زیبا و ساده و کارای arrowchat معرفی کنیم این نسخه اخرین نسخه و نال شده میباشد .ArrowChat یک اسکریپت چت جی کوئری بسیار زیبا و کامل می باشد . این اسکریپت به خاطر ویژگی های قدرتمندی که دارد می تواند تقریبا با هر نوع وب سایتی کار کند . این سیستم همچنین قابلیت همسان شدن با کلیه بورد ها و سیستم های مدیریت محتوا همچون : ویبولتین , وردپرس سوشال انجین , جوم سوشال , ما بی بی , زوپس , اوکسوال , دولفین و …. را دارا می باشد .67786093696515345898.png

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
یعنی پیشوند دیتابیس مهم نیست چی باشه

خب اینا که میدونم ولی حرچی میزنم قبول نمیکنه و خطا میده باید پیشوند خاصی بدیم؟؟؟؟

لینک به ارسال

خوب نسخه جدید این مسنجر و فارسی شده تو صفحه اول سایت قرار گرفت. مشکلی که واسه ماها شاید اولش به شخصه برای من هم پیش میومد این بود که فکر میکردم این هم مثل کامت چت باید دیتابیس جدید بسازید ببنید برای نصب این افزونه لازم به ساخت دیتابیس نیست همون در مرحله درخواست دیتابیس دیتابیس خود اسکریپت یعنی جوملا یا وردپرس یا هراسکریپتی که استفاده میکنیدو اونو وارد کنید همین :53: بازم سوالی بود در خدمتیم

لینک به ارسال

آقا ما نصب کردیم. خوب هم کار میکنه. فقط مشکل اینجاست که فونتش tahoma نیست. به استایل (css) اضافه کردم. یعنی جلوی هر font-family اضافه کردم. اما تأثیری نداشت...

چه کار باید بکنم؟ چون تصویری که در سایت گذاشتین با فونت tahoma هستش. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0