خطا در ورود به بخش مدیریت
0

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

دوباره من با مشکل مواجه شدم،:( سرور هاست رو عوض کردن پیج مدیریت سایتم بالا نمیاد خطا 500 میده

wey2sX5kc5KegAAAABJRU5ErkJggg==

لطفا بفرمایید چطوری این خطا رو برطرف کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود..

فایل .htaccess موجود در پوشه ی مدیریت رو به یه نام دیگه تغییر بدید...سطخ دسترسی اون پوشه رو هم به 755 تغییر بدید..حتما از فایل .htaccess بک آپ داشته باشید...

پیروز و شاد باشید...

لینک به ارسال
درود..

فایل .htaccess موجود در پوشه ی مدیریت رو به یه نام دیگه تغییر بدید...سطخ دسترسی اون پوشه رو هم به 755 تغییر بدید..حتما از فایل .htaccess بک آپ داشته باشید...

پیروز و شاد باشید...

استاد تشکر

حل شد

ویرایش شده در توسط e-teach

لینک به ارسال
درود..

پیروز و شاد باشید...

من قبلا به این مشکل بر می خوردم ، قایل رو delete می کردم هم مشکل رفع می شد . می تونی از دلیل بوجود امدن این فایل یکم اطلاعات به من بدی ؟

لینک به ارسال
من قبلا به این مشکل بر می خوردم ، قایل رو delete می کردم هم مشکل رفع می شد . می تونی از دلیل بوجود امدن این فایل یکم اطلاعات به من بدی ؟

سلام

با اجارت مهدی جون :x

دوست عزیز این یک فایلی هستش که یکسری دستورات و محدودیت هارو و دسترسی هارو برات تنظیم میکنه که خیلی پر کاربرد هستش

لینک به ارسال
سلام

با اجارت مهدی جون :x

دوست عزیز این یک فایلی هستش که یکسری دستورات و محدودیت هارو و دسترسی هارو برات تنظیم میکنه که خیلی پر کاربرد هستش

Dear Kasraa

خب مشخصه دستوراتیه که تعیین دسترسی و غیره رو می تونه تنظیم کنه . نه منظورم این بود چرا مثلا گاهی وقت ها هنوز ایجاد نشده گاهی وقت ها هست . البته می دونم روی سی پنل اغلب hide هست .

اگر عزیز دیگه ای از نحوه کد نویسی ایش اطلاع داره ممنون می شم یکم اطلاعات بده :)

لینک به ارسال

درود..

این فایل عموما در دایرکتوری ادمین موجود نیست مگر اینکه بر روی پوشه پسورد بگذاریم در این صورت خود سی پنل یا دایرکت ادمین این فایل رو ایجاد میکنه تا از کاربر پسورد بخاد....

همین فایل در دایرکتوری اصلی جوملا هم هست اما به صورت پیش فرض اسمش htaccess.txt هست...در مواقعی که میخایم تنظیمات sef جوملا رو فعال کنیم باید اون رو به نام اصلی تغییر بدیم مثلا پشتیبانی از url به زبان فارسی و افزودن .html به آخر آدرس ها باید از این فایل استفاده بشه...

این فایل که مخصوص وب سرور apache هست کاربردهای فراوانی داره که با اون میتونیم کارهای زیادی رو انجام بدیم.....با آشنا بودن به قابلیت های این فایل برای هر مشکل مجبور به تماس با مدیر هاستینگ نخواهیم بود...

پیروز و شاد باشید....:53::53::53:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0