کمک در مورد 4images
0

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام من 4images

را نصب کردم یه مشکلی در اپلود تصویر دارم

وقتی تصویری را اپلود میکنم یکبار باید تصویر و یکبار هم تصویر کوچک را اپلود کنم حالا وقتی من تصویر را بریای هر دو گزینه انتخاب میکنم و اپلود تمام می شود و به سایت میرم در صفحه اول سایت عکس کوچک نشده و عکس بزرگ نشان داده میشود

تنظیمات را همه دستاری کردم اما نمیشه

و برای اینکا باید بعد از اپلود از ریسایز مدیریت پنل استفاده کنم و دوباره کاری میشه

و کاربرها که میخواهند عکس بذارند با مشکل مواجه می شوند چون انها که نمیتونند از طریق پنل ریسایز کنند

لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توتنظیمات "ایجاد خودكار عكس كوچك " گزینه بله را تیک بزن خودش تصویر کوچک ساخته میشه

برای تنظیم اندازه تصویر منهم با همین مشکل مواجه بودم تنها کاری که کردم با نرم افزار های دیگه تغییر سایز دادم وسپس اپلود کردم

ویرایش شده در توسط jing

لینک به ارسال
توتنظیمات "ایجاد خودكار عكس كوچك " گزینه بله را تیک بزن خودش تصویر کوچک ساخته میشه

برای تنظیم اندازه تصویر منهم با همین مشکل مواجه بودم تنها کاری که کردم با نرم افزار های دیگه تغییر سایز دادم وسپس اپلود کردم

سپاس اون گزینه را تیک زدم

برای خودم مشکلی نیست ولی بعدا که عضو گیری کنم اعضا با مشکل برمیخورند وگرنه برای خودم از طریق پنل میشه ریسایز کرد

لینک به ارسال
سپاس اون گزینه را تیک زدم

برای خودم مشکلی نیست ولی بعدا که عضو گیری کنم اعضا با مشکل برمیخورند وگرنه برای خودم از طریق پنل میشه ریسایز کرد

من با این اسکریپت کار کردم انچیزی که شما دنبالش هستید تو این اسکریپت نیست یعنی اگر کسی بخواد عکس اپلود کنه باید اختیارات مدیر را داشته باشه

پیشنهاد من نصب اسکریپت اینتر فوتو آخرین ورژن هستش با اونم کار کردم تنها عیبی که داره

دسته بندیهاش تعدا دنمایش کلماتش محدوده اگر دوستان تو این انجمن بتونند درستش کنندبنحوی که تعداد کلمات دسته بندی کامل نمایش بده وساب منو هم داشته باشه عالیه

ویرایش شده در توسط jing

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

0