آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

eskafild

Page Speed Grade و YSlow Grade

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام چطور می تونم در صد این ها رو به صد نزدیک کنم؟

YSlow Grade

Page Speed Grade

ماژول هم روش نصب نیست فعلا!

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

یکی 24 و یکی 81 هست در صد هاش با استفاده از سایت بالا

اگر میشه راهنمایی کنید تا بهترش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام چطور می تونم در صد این ها رو به صد نزدیک کنم؟

YSlow Grade

Page Speed Grade

ماژول هم روش نصب نیست فعلا!

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

یکی 24 و یکی 81 هست در صد هاش با استفاده از سایت بالا

اگر میشه راهنمایی کنید تا بهترش کنم

مشخصه های هر کدوم رو زیرش نوشته و اون بالا میانگین همه رو نمایش میده..!!!مثلا در قسمت Page Speed Grade سایت شما 4 5 مورد که اهمیت بالایی دارند درصد خیلی پایینی دارند:

Enable gzip compression :فعال کردن gzip در سایت شما....اینو از خود جوملا میتونی فعال کنی....درون .htaccess هم میتونی کدهایی رو وارد کنی تا ok بشه...

Minify CSS :فشرده سازی css های قالب...

Keep-Alive هم فکر کنم باید توسط سزوز فعال باشه...

در قسمت YSlow Grade هم درصد خوبی رو دارید اما باز هم فشرده سازی درصد پایینی داره ئ یکی دیگه هم استفاده از cdn هست...درباره ی cdn هم جستجو کنید به نایج خوبی می رسید...تو این تاپیک مجال گفتن نیست...کلا چیز خوبیه...

نکته ی مهم دیگه اینکه شما قالبتون رو توسط آرتیستر طراحی کرده اید و این خودش یه عامل بزرگ در کم کردن سرعت سایت شماست...قالبهای طراحی شده با این نرم افزار حاوی کدهای زیاد و بی موردی هستند که باعث سنگینی بیش از حد قالب و در نتیجه سایت می شود...

پیروز و شاد باشید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مشخصه های هر کدوم رو زیرش نوشته و اون بالا میانگین همه رو نمایش میده..!!!مثلا در قسمت Page Speed Grade سایت شما 4 5 مورد که اهمیت بالایی دارند درصد خیلی پایینی دارند:

Enable gzip compression :فعال کردن gzip در سایت شما....اینو از خود جوملا میتونی فعال کنی....درون .htaccess هم میتونی کدهایی رو وارد کنی تا ok بشه...

Minify CSS :فشرده سازی css های قالب...

Keep-Alive هم فکر کنم باید توسط سزوز فعال باشه...

در قسمت YSlow Grade هم درصد خوبی رو دارید اما باز هم فشرده سازی درصد پایینی داره ئ یکی دیگه هم استفاده از cdn هست...درباره ی cdn هم جستجو کنید به نایج خوبی می رسید...تو این تاپیک مجال گفتن نیست...کلا چیز خوبیه...

نکته ی مهم دیگه اینکه شما قالبتون رو توسط آرتیستر طراحی کرده اید و این خودش یه عامل بزرگ در کم کردن سرعت سایت شماست...قالبهای طراحی شده با این نرم افزار حاوی کدهای زیاد و بی موردی هستند که باعث سنگینی بیش از حد قالب و در نتیجه سایت می شود...

پیروز و شاد باشید...

ممنون از توضیحاتتون، من qzip رو فعال کردم حتی کدی رو هم .htaccess اضافه کردم ولی همون طور که میبینید می گه درصدش کمه، دیگه چه راهی برای فشرده سازیش هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری