رفتن به مطلب
iranwebserver میزبانی وب
Mohammad

اسكريپت اپلود سنتر سايت tinypic.com

اين سيستم فارسي بشه؟  

114 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اين سيستم فارسي بشه؟

• نه!نيازي نيست
    • اره خوبه

پست های پیشنهاد شده

خيلي خوب بود . دستتون درد نكنه

فقط يك سئوالي داشتم، اين اسكريپت نال شده حساب ميشه و با قوانين كپي رايت مشكلي داره ؟ چون هاستم اجازه نصب اسكريپتهاي نال شده و كپي رايت دار رو نميده . يا اينكه بايد روي هاست وارز نصبش كنيم ؟

كلا اگه روي هاست آمريكايي نصب كنيم مشكلي پيش مياد يا نه ؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اوكي . ممنونم

من از دو طرف نگران بودم

هم از طرف طراح اسكريپت چون توي سايتش نديدم كه زده باشه رايگانه و پوليه و فروشي ! و هم از جانب تيني پيك چون شبيه tinypic هست و همونه ، اون هم كه كپي رايت داره گفتم شايد مشكلي پيش بياد

محمد جان شما با اطمينان 100 درصد اين رو ميگيد؟ خيالم كاملا راحت باشه ؟

در مورد Categories ميشه اين امكان رو توي سايت فعال كرد تا موضوع بندي هم بشه عكسها يا نميشه

از سايت خوبتون هم تشكر ميكنم

لینک به ارسال

سلام.

این اسکریپت را نصب کردم.حالا وقتی می خوام چیزی آپلود کنم این ارور را میده :

Warning: move_uploaded_file(pictures/8d6da6930dedf9f642804b1138ef8372.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in /home2/citydow/public_html/uploadcentre/process.php on line 178

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/php3wiwi6' to 'pictures/8d6da6930dedf9f642804b1138ef8372.jpg' in /home2/citydow/public_html/uploadcentre/process.php on line 178

Warning: imagecreatefromjpeg(pictures/8d6da6930dedf9f642804b1138ef8372.jpg) [function.imagecreatefromjpeg]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/citydow/public_html/uploadcentre/process.php on line 108

Warning: imagesx(): supplied argument is not a valid Image resource in /home2/citydow/public_html/uploadcentre/process.php on line 192

Warning: imagesy(): supplied argument is not a valid Image resource in /home2/citydow/public_html/uploadcentre/process.php on line 193
Sorry ! Image "brows.JPG" is either too small or too large.

پرمیشن فایل مورد نظر را هم 666 کردم و هم 777 ولی در هر دو صورت همین ارور را داد.

خواهش می کنم من را راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

با عرض خسته نباشید و تشکر فراوان

من با خطای زیر بعد از اپلود عکس روبرو میشم :

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open 'thumbnails/1bbeaa31919cb90b2fcafe6b8ee778eb.jpg' for writing: Permission denied in /home/irmanup/public_html/mypic/process.php on line 208

ایا موارد زیر عملی هست ؟

: اگه نام(اجباری) رو نزنیم این ارورو میده You have not entered any tags for the image "Sunset.jpg" در صورتی که تو tiny pic اگه اسمم وارد نکنی خودش رندم میزاره و آپلود میکنه . میشه این مشکلو حل کرد ؟

2 : لینک مستقیم نمیده . اینو میده Direct Image Link (BB Code):

%7Boption%7D

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

ولی تو tiny pic یه لینک کاملا مستقیم میده

محتوای مخفی

3 : چه جوری مسیر آپلود عکس رو مشخص کنم . الان این لینکو میده بعد از آپلود عکس

آدرس سایت

محتوای مخفی

لینک به ارسال

سلام

بهتر بود قبل از اینکه پست بزنی به تاریخ پست وتاپیک توجه می کردی سال 2008 تا 2013 چند ساله و از اون موقع تا به حال چندین اسکریپت خیلی خیلی قوی تر برای آپلود عکس تو سایت معرفی شده .

پست قبل از شما هم ماله ساله 2009 .

ویرایش شده در توسط AMIRJOON

لینک به ارسال
سلام

بهتر بود قبل از اینکه پست بزنی به تاریخ پست وتاپیک توجه می کردی سال 2008 تا 2013 چند ساله و از اون موقع تا به حال چندین اسکریپت خیلی خیلی قوی تر برای آپلود عکس تو سایت معرفی شده .

پست قبل از شما هم ماله ساله 2009 .

استاد من یکی از پیجهای اونو لازم داشتم

موفق باشید:52:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری