آموزش شبکه
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

EhsaanDev

معرفی افزونه Easy Digital Downloads

44 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. با نصب یکی از پلاگین*های پرداحت متونید rial را به ریال تبدیل کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1.4.4.2

URGENT: Fixed a crucial security bug. PLEASE UPDATE

1.4.4.1

Fix: Fixed an issue with the ajax add to cart introduced in 1.4.4

Fix: re-enabled the multi-option purchase mode removed by accident in 1.4.4

ویرایش شده در توسط ahmad4u

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آیا امکان فروش پین با این افزونه وجود داره؟

یا فقط لینک دانلود ثابت میده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان سلام و خسته نباشید آیا انکانش هست بعد از خرید محصول محصول ایمیل شود به ایمیل خریدار مثلا اگر فایل بود فایلو براش ارسال کنه ؟؟

من افزونه رو نصب کردم خریدو انجام میدم خرید انجام میشه میره توی سایت بانک و بر میگرده ولی لینک دانلودی که میده کار نمیکنه و به صورت ***** شده باز میشه !!!!! چرا

این خطا هم دارم

Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php on line 71

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php:71) in /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php on line 82

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php:71) in /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php on line 83

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php:71) in /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php on line 84

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php:71) in /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php on line 85

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php:71) in /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php on line 86

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php:71) in /home/u102676138/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php on line 109

Rar!Ιs ZWGߨp<$x"tIU$t-ʱRF)s܍+OA!w 7L:y֧xA۸dc OA*j2|l>`zRhXhXlni;*ҭ&!n 6b(O1 KXg>Dߏh}N1ȀyeaE0{e%o/px˒xԙ 0X0Ұ̷ N1(J63ZFHOD5HOpZWGߨrUǑ5_;u"<NJΝ1pXa8=5ؓ{ GZWGߨy׵ WʌX

ویرایش شده در توسط hosseinesaboonchi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان، درگاه پی*لاین به نسخه 1.7 ارتقاء یافت. لطفاً بروز کنید.

floatphp.ir/payline/

درگاه ملت و فروشگاه EDD هم بزودی راه اندازی خواهد شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا تو نسخه 1.4.4.2 با نصب درگاه پی لاین 1.7 و API تست به صفحه تست پرداخت پی لاین هدایت نمیشه و فقط تو صفحه درج قیمت تو سایت می نویسه success؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفاً منظورتان را دقیق تر بیان کنید. اگر شما در EDD حالت تست (در صفحه پیکربندی عمومی) فعال کرده باشید، دیگر نیاز به هیچ APIیی در صفحه پیکربندی Payline نیست. ولی اگر شما حالت تست را غیرفعال کرده باشید، باید API مربوط به فروشگاه خودتون رو وارد کنید.

یک خبر خوش: درگاه ملت بزودی (شاید هفته دیگر)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا احسان با شما از طریق ایمیل در ارتباط هستم اگه منو بشناسید

بله متوجه هستم اگر حالت تست باشد نیاز به API نیست

اما نمیدانم در نسخه جدید چه تغییراتی صورت گرفته که چه درگاه ملت (نمونه اولیه برام ایمیل کرده بودید) و چه درگاه پی لاین عبارت success مینویسه

قبلا که درگاه ملت حداقل خطای "در اتصال به درگاه بانک مشکلی پیش آمده است! (1:69)" و درگاه پی لاین به صفحه تست درگاه هدایت میشد اما الان هر دو درگاه فقط عبارت success مینویسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

اگه موضوع رو دقیق تر بیان میکردید میتونستم کمک کنم. دقیقاً چه اتفاقی میفته؟ عبارت success کجا نوشته میشه من که با جایی مشکلی ندارم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این هم از عکس ها

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حال حاضر بصورت آزمایشی بر روی ساب دومین نصب کردم تا شما زحمت درگاه و قالب را برام بکشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

[h=4]سلام.نسخه جدید

1.4.4.3: February 25, 2013[/h]

• Fixed: error with discount codes and PayPal

فقط سایت بنده چند مشکل با این افزونه دارد

1-پس از پرداخت به صفحه پرداخت هدایت می شود که فقط نوشته از خرید شما متشکریم و به سوابق خرید هم مراجعه میکنی مشخصات محصول وجود ندارد.

2-مشخصات محصول به ایمیل خریدار ارسال نمیشه.

3-در قسمت سابقه پرداخت هم در قسمت وضعیت خالی هست و با ویرایش دستی به کامل پس از مدتی میزنه کامل و در سوابق خرید مشتری محصول دیده می شود.

مشکل اصلی اینجاست که حتما باید وضعیت را از طریق ویرایش به کامل تغییر دهم تا پس از مدتی وضعیت کامل شود و در سوابق خرید مشتری محصول مشاهده شود.

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید مشکل از کجاست

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امروز به یه سایت برخوردم که از این افزونه استفاده میکرد

گفتم آدرسشو اینجا بزارم شما هم ببینید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان Easy Digital Downloads آپدیت شد. لطفاً دانلود کنید.

در ضمن اینجا دیگر محل مطرح مشکلات نیست. لطفاً مشکلات خود را در تاپیک دیگری مطرح کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان.

نسخه 1.5.1 در دسترس قرار گرفت.

خبر خوب یکی این است امکانات زیادی به افزونه اضافه شده و دیگر اینکه در حال مذاکره با تیم سازنده افزونه برای اضافه کردن زبان فارسی به صورت پیشفرض هستیم.

موفق باشید.

mohammad.983 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.