آریا تم
  • کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

alu0075

آموزش سازگار کردن ووکامرس با قالب سایت شما

33 پست در این موضوع قرار دارد

دوست عزیز میشه من رو راهنمایی کنین !

من همین کارهایی که گفتین رو به طور کامل انجام دادم البته فقط کد رو جایگزین کردم و پوشه php جدید نساختم

اما این خطا رو میده

Fatal error: Call to a member function is_visible() on a non-object in ...\wp-content\plugins\woocommerce\templates\content-product.php on line 25

به نظر شما مشکل چیه؟

مرسی

آدرس سایت رو قرار بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز ازکجا میشه فهمید که به این کار نیازهست

زمانی که نصب میکنم این پیغام را در بالای صفحه مدیریت ظاهر میشه

"[h=4]الگوی شما توسط پشتیبانی ووکامرس شناسایی نمیشود – اگر با مشکل ناسازگاری طرح مواجه شدید، راهنمای یکپارچگی را مطالعه کنید یا یکی از الگوهای ووکامرس را انتخاب کنید[/h] "

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز ازکجا میشه فهمید که به این کار نیازهست

زمانی که نصب میکنم این پیغام را در بالای صفحه مدیریت ظاهر میشه

"الگوی شما توسط پشتیبانی ووکامرس شناسایی نمیشود – اگر با مشکل ناسازگاری طرح مواجه شدید، راهنمای یکپارچگی را مطالعه کنید یا یکی از الگوهای ووکامرس را انتخاب کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز جستجو کنید! لطفا...

توضیح دادیم قبلا اینو...

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من میخوام با قالب سایتم راهش بندازم

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.