• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

Mohammad

افزونه درگاه پرداخت بانک ملت نسخه 3.2 (شاپرک)

244 پست در این موضوع قرار دارد

مشکل عدم سازگاری رو خیلی وقته که رفع کردیم

دوستان لطفا دوباره دانلود کنید. مشکل رفع شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنونم محمد جان اما مشکل اینه که وقتی پی لاین فعاله اون پیعام های بعد خرید دوبار دوبار نمایش داده میشه مشکل این افزونه به کجا رسید ملت رو میگم

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

محمد جان

میشه بفرمائین چه جوری باید تنظیم کرد که بعد از خرید از درگاه پیغام "خرید با موفقیت انجام شد" و نمایش کد پیگیری مشتری در سایت برای مشتری نمایش داده بشه؟ چون الان وقتی خرید انجام میشه در سایت من به آدرس dskala.com پیغامی مبنی بر شماره پیگیری نمیاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مشکل عدم سازگاری رو خیلی وقته که رفع کردیم

دوستان لطفا دوباره دانلود کنید. مشکل رفع شد

سلام من دوباره دانلود كردم ظاهرا همون نسخه 3.2 بود به هر حال دوباره نصب و فعال كردم ولي درست نشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام من دوباره دانلود كردم ظاهرا همون نسخه 3.2 بود به هر حال دوباره نصب و فعال كردم ولي درست نشد

صفحه بازگشت رو روی حساب کاربری تنظیم کردی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
صفحه بازگشت رو روی حساب کاربری تنظیم کردی؟

آره صفحه بازگشت روي "حساب كاربري من " تنظيم شده

اينم لينك فروشگاه

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آره صفحه بازگشت روي "حساب كاربري من " تنظيم شده

اينم لينك فروشگاه

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

مشخصات هاست + پنل مدیریت وردپرست رو برام پیغام خصوصی کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من درگاهو تست کردم بدون هیچ مشکلی کار می کنه و شماره پیگیری و .... را هم تحویل میدهد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای دوستانی که مشکل دارند لطفا از طریق به پرداخت پیگیری کنند. مربوط به سیستم نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من از طریق سایت های موجود وقتی آی پی میگیریم ای پی را واسه دامین shop.yazdkit.com میزنه " 92.61.150.86 " اما وقتی با اسکریپت زرین پال ای پی را میگیرم مقدارو نشون بده ،عدد "92.61.150.10" نشون میده ،من گیج شدم کدوم درسته؟ من واسه به پرداخت ای پی 92.61.150.86 را زدم

ویرایش شده در توسط kits

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من درگاهو تست کردم بدون هیچ مشکلی کار می کنه و شماره پیگیری و .... را هم تحویل میدهد

دوست عزیز

میشه جزئیات بیشتری از درگاه خودت، نسخه افزونه بانکی که استفاده می کنی و همچنین تنظیماتی که لحاظ کردی رو بگین؟ چون برای من همه چیز درست کار می کنه به جز مرحله آخر که شماره پیگیری رو در سایت نشون نمیده. ولی از حساب مشتری کم می کنه و به حساب فروشگاه هم واریز میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از محمد عزیز بنده دوباره افزونه رو تست گرفتم بدون کوچکترین مشکل کار میکنه اون مشکل عدم نمایش شناسه مرجع و کد پیگیزی از طرف خود به پرداخت بوده که الان مشکل حل شده

یا حق

nihash پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوست عزیز

میشه جزئیات بیشتری از درگاه خودت، نسخه افزونه بانکی که استفاده می کنی و همچنین تنظیماتی که لحاظ کردی رو بگین؟ چون برای من همه چیز درست کار می کنه به جز مرحله آخر که شماره پیگیری رو در سایت نشون نمیده. ولی از حساب مشتری کم می کنه و به حساب فروشگاه هم واریز میشه.

افزونه بدون هیچ مشکلی کار میکنه دوباره تست کنید

و یا اینکه با به پرداخت مشکلتون رو در میون بذارید مشکل از افزونه نیست

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از آقا محمد و تشکر به خاطر زحماتشون و غذرخواهی بخاطر این که وقتشونو گرفتم ،دوستان متاسفانه مشکل از ای پی بود ، برای پیدا کردن ای پی درست از اسکریپت موجود در زرین پال استفاده کنید . اون اسکریپت ای پی درست را نشون میده :39:

فقط چون من پلاگین پی لاین را هم فعال کردم ،دوبار پیغام پرداخت شد را نشون میده

post-26956-142709545161_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط kits

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان درگاه برای ووکامرس 2.1 بروز شد و کاملا تست شده. لطفا دانلود کنید (در صفحه اول همین تاپیک یا صفحه رسمی ووکامرس فارسی)

اگر از ووکامرس 2.0.20 استفاده می کنید . نسخه 3.2 را دانلود کنید

اگر از ووکامرس 2.1 و بالاتر استفاده می کنید. نسخه 3.4 را دانلود کنید

kits پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از نسخه 3.4 برای ووکامرس 2.1.2 استفاده کردم ولی:

Fatal error: Cannot redeclare timestamp_to_iso8601() (previously declared in /home/sogolacc/public_html/shop/wp-content/plugins/parspal-woocommerce/nusoap.php:904) in /home/sogolacc/public_html/shop/wp-content/plugins/mellat-woocommerce/nusoap.php on line 934

چکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما یه افزونه ای دیگه ای فعال کردید که اون افزونه از کلاس nusoap استفاده میکنه

بخاطر همین تداخل به وجود اومده ...

Moain پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شما یه افزونه ای دیگه ای فعال کردید که اون افزونه از کلاس nusoap استفاده میکنه

بخاطر همین تداخل به وجود اومده ...

من فقط پلاگین های ووکامرس نصب کردم مثله پی لاین WP-Parsidate و پارس پال که این مورد آخری هم فعال کنم تنظیمات وکامرس دیگه کار نمی کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام من که تا خط 418 رو تو index.php غیر فعال نمیکنم صفحه callback نمیاد و بعد از پرداخت موفقیت آمیز تو یه صفحه سفید میمونه، حالا اینو اینطوری برطرف کردم ولی یه مشکل منم بعد از پرداخت نمیتونم شماره تراکنش رو ببینم یه عکسم از صفحه بعد پرداخت میزارم من فک میکنم ما باید تو صفحه حساب کاربری من یه short code بزاریم که شماره تراکنشو از دیتا بیس بگیره چون این شماره تو admin panel فقط دیده میشه!! لطفا راهنمایی کنید....

post-32013-142709545203_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال توی تم چطور میتونم شماره رفرنس تراکنش همون SaleReferenceId رو فراخانی کنم؟؟؟؟؟ الووووووووووو؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری