• کاربر گرامی ، برای مطرح کردن سوالات و مشکلات مرتبط با ووکامرس از انجمن "پرسش و پاسخ ووکامرس" و برای مطرح کردن سایر مشکلات (وردپرس ، PHP و سایر اسکریپت ها) از انجمن "پرسش و پاسخ" اقدام کنید. برای دریافت پاسخ حداقل 48 ساعت منتظر باشید.

Mohammad

افزونه درگاه پرداخت بانک ملت نسخه 3.2 (شاپرک)

249 پست در این موضوع قرار دارد

شما برگه نسازید! لطف کنید به برگه حساب کاربری وصل کنید...

مهندس جان این کار هم کردم اما همچنان مشکل پابرجاس؟؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل سفید شدن صفحه من با ادیت کردن خط 330 index.php افزونه حل شد

//$order -> رو به $order -> تغییر دادم ^_^

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من صفحه بازگشت رو صفحه تشکر تنظیم کردم. بعد از پرداخت وقتی بر میگرده اطلاعات واریز رو نشون میده.

می خوام اگه میشه شماره سفارش رو نشون بده تا مشتری معمولی بدون ورود به حساب کاربری برای پیگیری سفارش خود اون رو یادداشت کنه.

اگر این امکان نداره میشه یه کاری کرد صفحه ای که بعدش منتقل میشه به صفحه بانک رو اتوماتیکش رو برداشت تا مشتری قبل از کلیک روی انتقال به بانک شماره سفارش خودش رو یادداشت کنه؟

نیازی به این کارا نیست دوست عزیز تو تنظیمات ووکامرس مشتری را برای خرید وادار به ثبت نام کنید و پس از این کار مشتری میتونه در صفحه حساب کاربری من میتونه تمامی مواردی که ذکر کردید مشتری مشاهده و پیگیری کنه

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

من درگاه رو فعال کردم . مشخصات ارسالی به پرداخت رو هم زدم . الان وارد صفحه پرداخت میشه اما دکمه پرداخت رو میزنی خطای "پذیرنده نامعتبر است" میده . دلیلش چیه؟

ویرایش شده در توسط sJaguar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باسلام. چرا وقتی درگاه بانک ملت در صفحه تسویه حساب انتخاب میشه ، توضیحات زیرش مثل پرداخت بانکی در یک باکس آبی ظاهر نمیشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مربوط به قالب شما هست احتمالا

اگر مربوط به قالبه چرا پرداخت بانکی و یا پرداخت هنگام دریافت متن زیرش ظاهر میشه؟

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اگر مربوط به قالبه چرا پرداخت بانکی و یا پرداخت هنگام دریافت متن زیرش ظاهر میشه؟

این قسمت تنها برای اعضای تالار قابل نمایش می باشد. برای مشاهده لینک ها و... در تالار ثبت نام کنید.

میشه بگید چطور درگاهتون رو دست کردید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
با سلام

من الان نسخه 3.2 رو جای 3.1 نصب کردم. ولی وقتی میره به بخش درگاه و مشخصات کارت رو می گیره پیغام میده که "دارنده کارت مجاز به انجام این تراکنش نیست" و با دو تا کارت مختلف هم تست کردم نشد! در ضمن وقتی نسخه 3.1 هم نصب بود بعد از پرداخت موفق که مبلغ رو از کارت کم می کرد و به حساب مقصد هم می رفت بعد از صفحه پرداخت بانک هیچ شماره پیگیری و پیامی مبنی بر موفق بودن تراکنش و خرید نمیداد. در این مورد باید چی کار کرد محمد جان؟

پیغام "دارنده كارت مجاز به انجام اين تراكنش نيست" را وقتی مشاهده میکنید که مبلغ اشتباه باشه یا اینکه مبلغ کمتر از سقف مجاز بزنید

مثلا اگه مبلغ 1 ریال بزنید این خطا را میگیرید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوست گرامی! 13 صفحه بحث شده. جستجو کنید لطفا...

13 صفحه بحث شده که همه گفتم همین مشکل رو داریم و کسی هم پیگیری نکرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من این پلاگین رو روی ووکامرس فارسی نصب کردم برای تست بعد از زدن دکمه انجام خرید می ره به صفحه ای که نوشته از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید ولی دکمه ای نیست و نوشته تراکنش با موفقيت انجام شد انگار کاربر پرداخت رو انجام داده.

اینم بگم که من اطلاعات درگاه رو نداشتم و پر نکردم نمی دونم شاید این خطا به دلیل همون باشه می خوام مطمئن شم و قبل گرفتن اطلاعات اگه باگی هست رو برطرف کنم.

ممنون اگه زود جواب رو بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام

من این پلاگین رو روی ووکامرس فارسی نصب کردم برای تست بعد از زدن دکمه انجام خرید می ره به صفحه ای که نوشته از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید ولی دکمه ای نیست و نوشته تراکنش با موفقيت انجام شد انگار کاربر پرداخت رو انجام داده.

اینم بگم که من اطلاعات درگاه رو نداشتم و پر نکردم نمی دونم شاید این خطا به دلیل همون باشه می خوام مطمئن شم و قبل گرفتن اطلاعات اگه باگی هست رو برطرف کنم.

ممنون اگه زود جواب رو بدید.

به خاطر اینه که اطلاعات درگاه رو نداشتید ، باگی چیزی هم نداره و باید همین چیزها رو بنویسه

shahriarkkk Mohammad پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
13 صفحه بحث شده که همه گفتم همین مشکل رو داریم و کسی هم پیگیری نکرده

دوست عزیز منم همین مشکل را داشتم اطلاعات پذیرنده هم در تنظیمات ووکامرس بررسی کردم مشکلی نداشت

ولی آی پی اعلام شده به شرکت به پرداخت مشکل داشت

آی پی صحیح را که به "به پرداخت" اعلام کردم این مشکل برطرف شد و به صفحه ی بانک هدایت میشد

ولی خب اونجا هم پس از وارد کردن اطلاعات کارت برای پرداخت خطای "پذیرنده نامعتبر است" را میداد که اونم با به پرداخت که تماس گرفتم بعد از 48 ساعت برطرف شد

و الان هیچ مشکلی وجود نداره

Mohammad پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان اینجانب یک سوالی داشتم.چون من از وردپرس 3.1.9 و افزونه ووکامرس نگارش 2.1.8 و درگاه بانک ملت نسخه 3.4 استفاده می نمایم.می خواستم بپرسم که برای راه اندازی درگاه بانک ملت به مشکل برنمی خورم؟چون یکی از دوستان به من گفتند که وردپرس 3.9.1 و ووکامرس2.1.8 با درگاه بانک ملت مشکل دارد.و کامل کار نمی کند.در برخی پست های قبلی هم این مشکلات مشاهده شده است.می خواستم ببینم که چنین مشکلی هست و بهتره از کدام ورژن وردپرس و ووکامرس و درگاه جهت راه اندازی فروشگاه استفاده نمایم.تا مشکلی ایجاد نشود.با تشکر از همه

ویرایش شده در توسط mohsenbina

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا محمد امکانش هست این درگاه رو برای

فزونه Paid Downloads هم قرار داد؟؟

یا با تغییراتی امکان سازگار سازیش هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و تشکر از سایت خوبتون

با درگاه پرداخت بانک ملت یه مشکل دارم : جمله i’ve read and accept the

(شرایط و قوانین را خوانده ام) رو چطوری میتونم فارسی کنم؟ بانک گیر داده به این موضوع ... لطفا سریعا راهنمایی کنید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری