رفتن به مطلب
iranwebserver

پست های پیشنهاد شده

محتوای مخفی

برای مشاهده لینک ها می بایست در وب سایت عضو باشید!

درود

در این آموزش نحوه شخصی سازی ایمیل هایی که ووکامرس به مدیر سایت یا خریدار ارسال میکند را خواهید خواند:

صرفاً جهت اطلاع:

برای تنظیم ایمیل های ارسالی ووکامرس به مدیریت فروشگاه وارد شوید، وارد تنظیمات ووکامرس شوید، در این صفحه شما تنظیمات حمل و نقل، درگاه پرداخت و .. را میتوانید انجام دهید.

روی گزینه ایمیل ها کلیک کنید، وارد تنظیمات ارسال ایمیل خواهید شد و موارد ذیل را خواهید دید:

تنظیمات ارسال ایمیل

"از" اسم: هر چیزی در این بخش بنویسید در ایمیل ارسالی به عنوان نام فرستنده ایمیل قرار خواهد گرفت.

"از" آدرس ایمیل: آدرس ایمیلی است که ووکامرس از آن استفاده میکند.

الگوی ایمیل

تصویر سربرگ: آدرس عکسی که میخواهید در بالای ایمیل شما قرار داده شود را وارد نمایید. این قسمت را خالی بگزارید !!

متن پانویس ایمیل: هرچه در این قسمت قرار دهید در زیر ایمیل های ارسالی شما قرار داده میشود.

پس از انجام تغییرات دکمه ذخییره تغییرات را بفشارید.

ووکامرس بر اساس وضعیت های متفاوت در فروش ایمیل های متفاوتی ارسال میکند، هم به مدیر و هم مشتری.

در صفحه ای که هستید گزینه های زیر را مشاهده مینمایید:

سفارش جدید، پردازش درخواست خرید، سفارش های تکمیل شده، صورتحساب مشتری، یادداشت مشتری، بازگردانی کلمه عبور، حساب کاربری جدید.

در پست های بعدی آموزش شخصی سازی ایمیل ها را قرار میدهم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از دوستان کسی تا بحال محتوای ایمیل های ارسالی ووکامرس رو عوض کرده؟ ایمیل هایی که بعد از دریافت سفارش و تایید سفارش و بررسی فرستاده میشه در کدوم پوشه ذخیره می شوند ؟

لینک به ارسال

میتونید از این افزونه استفاده کنید

https://wordpress.org/plugins/wp-email-template/

لینک به ارسال
میتونید از این افزونه استفاده کنید

https://wordpress.org/plugins/wp-email-template/

ممنون از جوابتون

ویرایش ایمیل های ووکامرس انگلیسی راحته. چون محل قرارگیری ایمیل ها مشخص هستش. حالا سوال من اینجاست که با این افزونه میشه ایمیل های ووکامرس فارسی رو هم تغییر داد ؟ یا افزونه فقط برای وردپرس هستش؟

لینک به ارسال

این افزونه کلا ایمیل های خروجی وردپرس رو قالب میده. که توی توضیحات ذکر شده با ووکامرس هم سازگاره

لینک به ارسال

ببخشید دوستان من خودم کد های قالب ایمیل رو فارسی سازی کردم، میخوام واسه متن ایمیلم یک فونت فارسی مثل Yekan استفاده کنم امکانش هست که از فونت وب داخل ایمیل هم استفاده بشه.چطوری؟

لینک به ارسال

با سلام

این افزونه رو نصب کردم ولی دکمه  customize طوسی شده و جلوی Template to show زده woocomerce not editable

لطفا راهنمایی کنید چطور میشه با این شرایط ادیت قالب ایمیل انجام داد

با تشکر

لینک به ارسال

سلام دوستان

یه سوال

برای شخصی سازی کامل ایمیل من میخوام خودم کد قالب ایمیل رو بزنم برای همین لازم دارم که مثلا جلو قسمتی که نوشتم آدرس، آدرس صورت حساب فراخوانی بشه...

یا فیلدهای دیگه هم به همین ترتیب

می خواستم بدونم امکان فراخوانی اطلاعات صورت حساب مشتری بصورت تک تک (هر فیلد با یک کد) هست و اگر هست چه کدی باید استفاده بشه (تسلطی به php ندارم!)

اگرم خیر لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم جدولی که بعنوان اطلاعات سفارش توی ایمیل نشون میده کاملا شخصی سازی کنم و جای اطلاعاتش رو با هم عوض کنم

سپاس فراوان:53:

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Mohammad گفته است :

قالب های ایمیل ، در پیکربندی ووکامرس قابل ویرایش هست.

بله درسته

منتها برای شخصی سازی نیاز هست که بدونم کد فراخوانی هر فیلد چیه... الان توی پیکربندی ووکامرس فقط میشه کل جدول اطلاعات رو جابجا کرد ولی من دسترسی به تک تک خونه های جدول رو میخوام یه جورایی

نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه

لینک به ارسال
با سلام
من از افزونه ووکامرس استفاده میکنم و فرشگاه محصولات دانلودی دارم 
اما وقتی مشتری از فروشگاه خرید میکنه به جای اینکه به صفحه دانلود محصول هدایت بشه به صفحه ای هدایت میشه که باید اونو فقط مدیر سایت ببینه
در ضمن برای مدیر سایت هم یادداشت و اعلان فروش یک محصول نمیاد

یک بار هم کل افزونه ها را غیر فعال کردم باز نشد
یک ارور هم زیر برگه هست که کنوجه نمیشم
صفحه را در زیر پیوست کردم لطفا کمکم کنید.

woo.JPG

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری