مشکلات بعد از بروزرسانی جدید ووکامرس فارسی به 2.5

BahramElf

کاربر عضو
سلام

امروز ووکامرس فارسی رو به 2.5 آپدیت کردم بعد از آپدیت استایل در صفحات مختلف بهم ریخت و مهم تر از اون آدرس و شماره تلفن مشتری که دیروز خرید انجام دادن هم پاک شد! فقط اسم و ایمیل و سفارش رو نشون میده و میگه آدرس و تلفن مشتری تعیین نشده در صورتی که قبل از اپدیت نشون میداد. چه طور میشه به ورژن قبلیش برگردونم؟ آیا برگردونم مشکل برطرف میشه؟

tohi20

کاربر عضو
دوستان منم به مشکل برخوردم قالب سایت کلا بهم میریزه

BahramElf

کاربر عضو
ووکامرس رو از روی بک آپ به ورژن قبلی برگردوندم و مشکلات به وجود اومده برطرف شد.

به مسیر public_html/wp-content/plugins برید، پوشه فعلی persian-woocommerce رو حتما بک آپ بگیرید  و بعد پاک کنید.

فایل پیوست که آخرین ورژن قبل از آپدیت هست رو دانلود و از طریق همین فایل ووکامرس فارسی رو مجدد نصب یا به روش دستی جایگزین کنید.

از همه دست اندرکاران ووکامرس فارسی تشکر میکنم و ممنون برای آپدیت ها و... اما مگر قبل از انتشار با 2 تا قالب معتبر تست نمیکنن که اینجوری نشه؟

دوستان در صورت برطرف شدن مشکل ورژن جدید لطفا اطلاع رسانی کنید.

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان لطفا تصویر ارسال کنید یا ادرس سایت بدید بررسی کنیم.

smtk

تازه وارد
ووکامرس رو از روی بک آپ به ورژن قبلی برگردوندم و مشکلات به وجود اومده برطرف شد.

به مسیر public_html/wp-content/plugins برید، پوشه فعلی persian-woocommerce رو حتما بک آپ بگیرید  و بعد پاک کنید.

فایل پیوست که آخرین ورژن قبل از آپدیت هست رو دانلود و از طریق همین فایل ووکامرس فارسی رو مجدد نصب یا به روش دستی جایگزین کنید.

از همه دست اندرکاران ووکامرس فارسی تشکر میکنم و ممنون برای آپدیت ها و... اما مگر قبل از انتشار با 2 تا قالب معتبر تست نمیکنن که اینجوری نشه؟

دوستان در صورت برطرف شدن مشکل ورژن جدید لطفا اطلاع رسانی کنید.

خیلی ممنون

sajjadkh65

تازه وارد
منم همین مشکل رو دارم. اطلاعات نام و آدرس در صفحه سفارش نشون داده نمیشه.

arsalan655

تازه وارد
ورژن جدید نکات مثبتی توش بوده ولی مشکلاتش بیشتر هستش منم برگشتم به 2.4.3

تو قالب من فونت قیمت محصول ریز شده بود یه سری چیزا اومده بود سمت چپ در حالی که سمت راست بودش . کوپن تخفیف تو برگه پرداخت فونتش سفید شده بود و تو قالب معلوم نبود . نوع نمایش برچسب تخفیف محصول به نظرم زیاد قشنگ نبود قبلی بهتر بود . از نکات مثبت میشد به کامل بودن تمام شهر ها اشاره کرد ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
با سلام. ضمن تشکر بابت گزارش مشکلات

بابت این مشکلات پیش آمده عذر خواهی میکنم

نگران نباشید تمامی مواردی که گفتید فیکس شده و تا ساعتی دیگر نسخه بدون مشکل منتشر می شود

همچنین اگر مشکل دیگری در سایت خود مشاهده می کنید اعلام کنید تا در نسخه جدید سریعا رفع شود

با تشکر

smtk

تازه وارد

نگران نباشید تمامی مواردی که گفتید فیکس شده و تا ساعتی دیگر نسخه بدون مشکل منتشر می شود

همچنین اگر مشکل دیگری در سایت خود مشاهده می کنید اعلام کنید تا در نسخه جدید سریعا رفع شود

با تشکر
با سلام

آقا مشکل که زیاد بود
همه استایل ها بهم ریخت، آرشیو محصولات، صفحه محصول، دکمه های ووکامرس به حالت پیش فرض درآمد، قیمت ها کوچک و سبز رنگ شد.

مشکل بخش سفارشات رو هم که دوستان گفتن

با تشکر

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

لطفا ووکامرس فارسی خود را آپدیت کنید. موارد ذکر شده فیکس شد.

smtk

تازه وارد
سلام

لطفا ووکامرس فارسی خود را آپدیت کنید. موارد ذکر شده فیکس شد.
ممنون برای آپدیت
یه پیشنهاد اینکه اگه امکانش هست یه قابلیت اضافه کنید که در صفحه محصول قبل از درج قیمت عبارت ((قیمت)) درج شود.

ممنون بابت زحمات

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
ممنون برای آپدیت
یه پیشنهاد اینکه اگه امکانش هست یه قابلیت اضافه کنید که در صفحه محصول قبل از درج قیمت عبارت ((قیمت)) درج شود.

ممنون بابت زحمات
این مورد بیشتر به قالب شما مربوط می شود. در صورتی که میخواهید چنین کاری انجام دهید در تاپیک جدیدی درخواست کد بکنید

larsa.ir

کاربر عضو
بنده هم از وقتی برو کزدم انگلیسی شده ووکامرسم

و کلا همه چی بهم ریخته

tohi20

کاربر عضو
بسیار ممنون از بروز رسانی  سریع تمامی مشکلات حل شد.

BahramElf

کاربر عضو

با تشکر
سلام

مشکل دیگه ای که به وجود اومده در قسمت ویژگی های محصول هست. ویژگی که قبلا به صورت انتخابی تعریف شده بود (مثلا رنگ با 12 مقدار) الان موقع اضافه کردن محصول جدید زمانی که میخوایم ازش استفاده کنیم در منوی کشویی ویژگی ها میاد اما وقتی انتخابش میکنیم و افزودن رو میزنیم به ویژگی های محصول اضافه نمیشه بلکه بجاش باکس ایجاد و اضافه کردن ویژگی جدید میاد. نمیدونم مفهوم هست توضیحی که دادم یا نه؟ اگه لازمه عکس بفرستم

tohi20

کاربر عضو
یک نکته نیز هست تو تسویه حساب استان تهران پیشفرض هست بعد مشتری که میخواد شهر رو انتخاب کنه هیچی نشون نمیده باید یک بار شهر دیگ رو انتخاب کنه بعد بازم برگرده تهران رو رو بزنه تا لیست شهرای تهران بیاد

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

مشکل دیگه ای که به وجود اومده در قسمت ویژگی های محصول هست. ویژگی که قبلا به صورت انتخابی تعریف شده بود (مثلا رنگ با 12 مقدار) الان موقع اضافه کردن محصول جدید زمانی که میخوایم ازش استفاده کنیم در منوی کشویی ویژگی ها میاد اما وقتی انتخابش میکنیم و افزودن رو میزنیم به ویژگی های محصول اضافه نمیشه بلکه بجاش باکس ایجاد و اضافه کردن ویژگی جدید میاد. نمیدونم مفهوم هست توضیحی که دادم یا نه؟ اگه لازمه عکس بفرستم
اگر لطف کنید تصویر ارسال کنید ممنون میشم

یک نکته نیز هست تو تسویه حساب استان تهران پیشفرض هست بعد مشتری که میخواد شهر رو انتخاب کنه هیچی نشون نمیده باید یک بار شهر دیگ رو انتخاب کنه بعد بازم برگرده تهران رو رو بزنه تا لیست شهرای تهران بیاد
ضمن تشکر بابت نکته سنجی تان، فیکس کردن این قسمت در دستور کار قرار گرفت

BahramElf

کاربر عضو
اگر لطف کنید تصویر ارسال کنید ممنون میشم
خدمت شما

ویژگی رنگ رو انتخاب میکنیم و هیچی نمیاد، افزودن رو هم که میزنیم افزودن ویژگی جدید ایجاد میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا