عدم فعال سازی افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس

sereh_group

تازه وارد
با سلام من این نرم افزار نصب کردم اما همونطور که در تصویر می بینید در روش های حمل و نقل فعال نشده

و وقتی روی هرکدام از روش ها (مثل : پیشتاز) کلیک می کنیم همانطور که درر تصویر می بیند گزینه ای برای فعال سازی وجود ندارد و فقط یک خط نشته شده !

لطفا راهنمایی نمایید

You must be registered for see images attach

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

از آخرین نسخه ووکامرس استفاده میکنید؟ (نسخه ووکامرسی که استفاده می کنید را اعلام بفرمایید)

افزونه سازگار با آخرین نسخه ووکامرس نوشته شده است

bshopir

تازه وارد
سلام و تشکر از ارائه این افزونه مفید. یه مورد ابهام داشتم و اینکه هر چه تعداد محصول داخل سبد خرید بیشتر شود قاعدتا می بایست وزن ان نیز بیشتر شود و مبلغ هزینه پستی نیز زیاد شود ولی عملا هیچ تغییری نمی کند. این موضوع نکته خاصی دارد؟ ممنون

sereh_group

تازه وارد
سلام

از آخرین نسخه ووکامرس استفاده میکنید؟ (نسخه ووکامرسی که استفاده می کنید را اعلام بفرمایید)

افزونه سازگار با آخرین نسخه ووکامرس نوشته شده است
نگارش 2.5.3 استفاده می‌کنم ....؟؟
مجدد چک می کنم نتیجه را اطلاع می دهم

MahdiY

راهبر انجمن
نسخه های 2.5.x با نسخه های 2.6.x تفاوت اساسی در قسمت حمل و نقل دارند. در توضیحات ذکر کردیم که سازگاری با نسخه های 2.6.x

در صورت حمایت مالی مناسب از افزونه در نسخه های بعدی با سری 2.5.x نیز سازگار می شود

bshopir

تازه وارد
سلام مجدد.

آیا افزونه وزن محصول هم در نظر می گیره؟

sereh_group

تازه وارد
نسخه های 2.5.x با نسخه های 2.6.x تفاوت اساسی در قسمت حمل و نقل دارند. در توضیحات ذکر کردیم که سازگاری با نسخه های 2.6.x

در صورت حمایت مالی مناسب از افزونه در نسخه های بعدی با سری 2.5.x نیز سازگار می شود
بروز رسانی انجام دادم

اما هنوز مشکل حل نشده و در قسمت تسویه حساب میزنه روش حمل و نقل در دسترس نیست .

آیا باید تنظیمات خاصی صورت بگیرد ؟

در قسمت کلاس های بابری تنظیمات خاصی باید صورت بگیرد ؟
من الان در کلاس های باربری سه مدل کلاس باربری دارم : پیشتاز .... سفارشی .... پست بدون هزینه

برای محصولاتم کدام یک از این کلاس های ارسال در قسمت تنظیمات حمل و نقل فعال نمایم؟

در قسمت مناطق حمل و نقل آیا لازم  است افزودن ناحیه حمل و نقل داشته باشیم ؟ من وقتی دیدم مشکل حل نشده یک ناحیه با نام ایران ایجاد کردم و روش های حمل و نقل { پست پیشتاز و سفارشی را بهش اضافه کردم }‌

sereh_group

تازه وارد
سلام مجدد.

با توجه به توضیحات افزونه ظاهرا بر حسب وزن محصول محاسبات انجام خواهد داد
این قسمتی از جمله ای ست که در در صفحه معرفی افزونه آماده

این افزونه بر اساس وزن محصول و آخرین نرخ پست شامل هزینه های پستی ، بیمه و سایر خدمات می تواند قیمت حمل و نقل را به صورت کامل برای ارسال مرسوله ها با پست پیشتاز و سفارشی محاسبه و لحاظ کند

MahdiY

راهبر انجمن
سلام مجدد.

سلام. بله وزن محصولات در روش های پیشتاز و سفارشی در نظر گرفته می شود.

بروز رسانی انجام دادم

اما هنوز مشکل حل نشده و در قسمت تسویه حساب میزنه روش حمل و نقل در دسترس نیست .

آیا باید تنظیمات خاصی صورت بگیرد ؟

در قسمت کلاس های بابری تنظیمات خاصی باید صورت بگیرد ؟
من الان در کلاس های باربری سه مدل کلاس باربری دارم : پیشتاز .... سفارشی .... پست بدون هزینه

برای محصولاتم کدام یک از این کلاس های ارسال در قسمت تنظیمات حمل و نقل فعال نمایم؟

در قسمت مناطق حمل و نقل آیا لازم  است افزودن ناحیه حمل و نقل داشته باشیم ؟ من وقتی دیدم مشکل حل نشده یک ناحیه با نام ایران ایجاد کردم و روش های حمل و نقل { پست پیشتاز و سفارشی را بهش اضافه کردم }‌

سلام

بزودی فیلم آموزش استفاده از افزونه منتشر می شود. جهت استفاده از افزونه از قسمت ووکامرس فارسی -> ابزار ها گزینه فعال کردن شهر ها را غیر فعال کنید

ما اینجا به کلاس باربری تقریبا کاری نداریم

یه منطقه حمل و نقل به نام ایران و برای ایران درست کنید و روش های مد نظرتون رو اضافه کنید. بعد از اضافه کردن ذخیره کنید.

روی روش های اضافه شده کلیک کنید و سپس اون رو فعال کنید. نتیجه رو اعلام کنید

در تصویر آخر (امکانات حمل و نقل کالا): محاسبات -> "هزینه حمل کالا را تا زمانی که خریدار آدرس خود را وارد نکرده است نمایش نده" را فعال کنید

sereh_group

تازه وارد
سلام. بله وزن محصولات در روش های پیشتاز و سفارشی در نظر گرفته می شود.

سلام

بزودی فیلم آموزش استفاده از افزونه منتشر می شود. جهت استفاده از افزونه از قسمت ووکامرس فارسی -> ابزار ها گزینه فعال کردن شهر ها را غیر فعال کنید

ما اینجا به کلاس باربری تقریبا کاری نداریم

یه منطقه حمل و نقل به نام ایران و برای ایران درست کنید و روش های مد نظرتون رو اضافه کنید. بعد از اضافه کردن ذخیره کنید.

روی روش های اضافه شده کلیک کنید و سپس اون رو فعال کنید. نتیجه رو اعلام کنید

در تصویر آخر (امکانات حمل و نقل کالا): محاسبات -> "هزینه حمل کالا را تا زمانی که خریدار آدرس خود را وارد نکرده است نمایش نده" را فعال کنید
تشکر از شما و تلاش های که برای ساخت این افزونه صورت گرفته
مطابق توضیحات شما مشکل حل شده و الان فعال شده فقط منم هر گونه تغییر روی وزن محصول اعمال می کنم تاثیر بر تغییر قیمت ارسال محصول نداره برای مثال قیمتی  که برای 600 گرم بهم داده با قیمتی که برای 2400 گرم میده یکی است ؟؟!!!

MahdiY

راهبر انجمن
تشکر از شما و تلاش های که برای ساخت این افزونه صورت گرفته
مطابق توضیحات شما مشکل حل شده و الان فعال شده فقط منم هر گونه تغییر روی وزن محصول اعمال می کنم تاثیر بر تغییر قیمت ارسال محصول نداره برای مثال قیمتی  که برای 600 گرم بهم داده با قیمتی که برای 2400 گرم میده یکی است ؟؟!!!
لطفا آدرس سایت و دو محصول با وزن متفاوت را ارسال کنید

bshopir

تازه وارد
من هم همین مشکل رو دارم . با افزایش وزن تغییری در هزینه ارسال مشاهده نمی گردد.

sereh_group

تازه وارد
لطفا آدرس سایت و دو محصول با وزن متفاوت را ارسال کنید

لینک بالا مربوط به محصولیه که وزنش 2400 گرم تعریف شده

لینک بالایی هم مربوط به محصولی که وزنش 600 گرم تعریف شده

الان برای من که مبدا مازندران هست و مبیخوام بسته را به تهران بفرستم برای هر دو هزینه پست میزنه 11.200 تومان

MahdiY

راهبر انجمن

لینک بالا مربوط به محصولیه که وزنش 2400 گرم تعریف شده

لینک بالایی هم مربوط به محصولی که وزنش 600 گرم تعریف شده

الان برای من که مبدا مازندران هست و مبیخوام بسته را به تهران بفرستم برای هر دو هزینه پست میزنه 11.200 تومان
سلام

مشکل بررسی و حل شد.

تا ساعاتی دیگر بروزرسانی میشود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام من هم همین مشکل را دارم

تاپیک زیر رو یه بررسی بفرمایید .

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

مشکل اعمال وزن روی قیمت در پست سفارشی و پیشتاز حل شد

به نسخه 0.8.1 بروزرسانی کنید

bshopir

تازه وارد
تشکر خیلی عالی شده

فقط یه مورد اینکه  تصویر روش حمل و نقل  رو بهش آدرس میدم چیزی نشون نمیده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

xhinus2000

تازه وارد
با سلام خدمت اساتید محترم
میخواستم بدونم چه طوری میتونم ارسال رایگان را در ووکامرس فقط و فقط مختص یک شهر خاص ( مثلا تهران ) انجام دهم
و برای شهر های دیگه گزینه ارسال رایگان غیر فعال باشه 
چون در تنظیمات ووکامرس میتونید ارسال رایگان رو فقط مختص کشور خاص کنید و نه به شهر خاص خواهش ميكنم راهنمايم كنيد كه من چطور گزينه حمل و نقل رايگان رو فقط و فقط براي يك شهر خاص فعال كنم ولي براي بقيه شهرها و استانها هزينه رو محاسبه كنه
با تشکر از اینکه وقت خواهید گذاشت برای جواب به سوال بنده

بالا