لینک دانلود تنها برای IP ایران در دسترس می باشد?!

hosseinpour69

تازه وارد
من هیچ پستی رو نمیتونم دانلود کنم همش این ارور رو دریافت میکنم! فیلتر شکن هم ندارم مشکل از چی میتونه باشه؟

لینک دانلود تنها برای IP ایران در دسترس می باشد. لطفا از VPN استفاده نکنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
من هیچ پستی رو نمیتونم دانلود کنم همش این ارور رو دریافت میکنم! فیلتر شکن هم ندارم مشکل از چی میتونه باشه؟
اگر فیلترشکن و ... ندارید احتمال خیلی خیلی زیاد به خاطر این هست که هنوز IP شما به عنوان رنج آیپی ایران شناسایی نشده. معمولاً پروسه اش زمانبر هست.

hosseinpour69

تازه وارد
میشه یکی از دوستان لطف کنه لینک مستقیم این پست رو بده

rocki3oy

کاربر عضو
منم حدود 2 هفته ای هست چنین مشکلی دارم و نمی تونم چیزی را دانلود کنم.

mohamad_a226

کاربر عضو
برای من هم متأسفانه این مشکل هست و لینک دانلود تمام مطالب صفحه اصلی سایت غیرفعال شده و به لینک themeforest.net تبدیل شده.

moein921

کاربر عضو
برا منم مشکل سازه

فک کنم به این خاطره که ما با موبایل وارد میشیم

moein921

کاربر عضو
برا من با این که چک کردم و با مرورگر دیگع ای وارد شدم

همچنان مشکل پابرجاست

چندین روزه میخوام

پلاگین سئو ووکامرسو دانلود کنم اجازه نمیده

لینک تم فارست نشونم میده

javananit96

کاربر عضو
برا من با این که چک کردم و با مرورگر دیگع ای وارد شدم

همچنان مشکل پابرجاست

چندین روزه میخوام

پلاگین سئو ووکامرسو دانلود کنم اجازه نمیده

لینک تم فارست نشونم میده
سلام دوست عزیز، برای من مشکل نداره، آدرس صفحه فایل مورد نظر بفرست تا فایل خصوصی ارسال کنم

danaenayati

تازه وارد
منم حدود ۲ هفته هست که هیچی دانلود نمیتونم بکنم! میشه لینک دانلود   برام ارسال کنید؟

garibeh

تازه وارد
سلام برای منم تازگی ها لینک دانلود رو نمیاره

DarkError

تازه وارد
والا من از سرور آلمان هم دانلود کردم مشکلی در دانلود ها نبود ! جالب بود که زده  بود دسترسی فقط با ip ایران ولی  سرور آلمان  دانلود کردم مشکلی نداشتم :)

arianamini02

تازه وارد
من که هیچ مشکلی ندارم ببینید سایت رو شاید درست شده باشه

garibeh

تازه وارد
من که نمیتونم کلا دانلود کنم میشه کسی لطف کنه لینک دانلود افزونه های youst seo رو بهم بده ممنون میشم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوستان عزیز

برخی از شرکتهای ارائه دهنده isp اینترنت برای دسترسی بهتره کاربران برخی ip های کشورهای دیگر را خریداری کرده اند مثلا رومانی یا بخری جاهای دیگر این به علت کمبود ipv4 هست پس احتمال اشتباه در شناسایی هست.

نکته دیگر اینکه برخی عزیزان از فیل شکن استفاده می کنند و فراموش می کنند که اون رو خاموش کنند ضمن اینکه تنظیمات اتصال مرورگر رو حتما به حالت NOProxy برگردونید و با سایتهای آنلاین نشاندهنده ip موقعیت فعلی رو پیدا کنید .

برخی فیل ها نیز در پس زمینه باقی میمونند مانند لنتر-ن که حتما باید از لیست خارج بشه.

ضمنا چون هیچ ip رو استاتیک دریافت نمیکنید پس با یه بار خاموش روشن کردن مودم ip عوض میشه

موفق باشید

arianamini02

تازه وارد
من که نمیتونم کلا دانلود کنم میشه کسی لطف کنه لینک دانلود افزونه های youst seo رو بهم بده ممنون میشم
این افزونه مشکل داره لینکش زده permium ولی رایگان هست که همه جا پیدا میشه من هم برای این موضوع تالار زدم اما مثل این که مدیران محترم خواب هستند.

arianamini02

تازه وارد
ولی لینکش این هست

بالا