woomobify افزونه تبدیل سایت به نسخه موبایل

ehsanshafie

تازه وارد
با درود و  تبریک سال جدید 

افزونه woomobify یه افزونه فوق العاده حرفه ای که سایت وردپرس را تبدیل میکنه به نسخه موبایل . دقیقا شبیه دیجیکالا.

جدیدا دیدم توی بعضی از سایت های فروش قالب و پلاگین با یکم دست کاری و تغیر اسم برنامه, برای فروش به قیمت 139.000 هزار تومان گذاشتن

هرچی سرچ کردم نسخه نال شده را تو هیچ سایت خارجی (حتی روسی و چینی)پیدا نکردم البته زمان زیادی از اومدن این پلاگین به codecanyon  نمیگذره

راهی برای نال کردن این پلاگین کسی بلده؟

یا اگه کسی نسخه نال شده را پیدا کرد حتما قرار بده 

ممنون از مدیریت

You must be registered for see images attach

Mesmaili

کاربر عضو
maadkabir گفت:
سلام  سایت ژاکت و سایت راست چین این افزونه موجود هست . که در واقع اقای بهشتی تو راست چین اول و زودتر ارائه دادن . و با یک نگاه اجمالی میشه فهمید که سایت ژاکت اومده طراحی های گرافیکی و راست چین ها رو از کار اقای بهشتی برداشته ..فارسی کردنشم ک زحمتی ندارد.. البته  دوست عزیز کمی بیشتر مقایسه کنی متوجه میشوید که واقعا فرق زیادی بین نسخه خارجی و نسخه فارسی شده هست و واقعا معلومه روش زحمت زیادی کشیده شده .. بنظر من 130 ت واسه انقدر زحمت هزینه زیادی نیست.. بخصوص کار اقای بهشتی ک تمیز و با سلیقه انجام شده .. 
دوست عزیز ! شما چجوری به این نتیجه رسیدی ؟!

این افزونه در ژاکت توسط بنده فارسی سازی، شخصی سازی و ارائه شده !

چندین ویژگی جدید به افزونه ای که در ژاکت هست اضافه شده!

شما حتی وقت نکردید مشخصات رو بخونید.

نمیدونم با جناب بهشتی آشناییتی دارید یا خیر!

در خصوص گرافیک! ساختار کلی تصاویر از سایت تم فارست و افزونه اصلی برداشته شده! و تغییرات و نسخه نهایی فکر میکنم محصول ژاکت با گرافیکتر و با کیفیت ارائه شده!

هیچ بخش فارسی ای هم از جایی کپی نشده!

افزونه اصلی فایل زبان نداره، در افزونه ارائه شده توسط ما فایل زبان به صورت اختصاصی و ترجمه های کاملا شخصی درش قرار داده شده!البته این افزونه رو دوستان با نام دیبی کالا و... به نام خودشون! ثبت کردند و دارن با قیمت بسیار بالاتر میفروشن !

در خصوص قیمت هم، قیمت خود افزونه بالاست.

در ژاکت 39 هزار تومان به فروش میرسه

لطفا ندونسته اطلاعات اشتباه خودتون رو با دیگران به اشتراک نذارید !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shamimi

کاربر عضو
بچه ها باهم دوست باشید حال کنید رفاقت کنید 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
جدیدا دیدم توی بعضی از سایت های فروش قالب و پلاگین با یکم دست کاری و تغیر اسم برنامه, برای فروش به قیمت 139.000 هزار تومان گذاشتن
توی راستچین با هزینه ۴۲۰۰۰ تومان گذاشتند. تازه چند روز پیش تخفیف ۸۰ درصد خورده بود و ۸۴۰۰ تومان میفروختند :)

پیام یزدانیان

کاربر عضو
دوست عزیز ! شما چجوری به این نتیجه رسیدی ؟!

این افزونه در ژاکت توسط بنده فارسی سازی، شخصی سازی و ارائه شده !

چندین ویژگی جدید به افزونه ای که در ژاکت هست اضافه شده!

شما حتی وقت نکردید مشخصات رو بخونید.

نمیدونم با جناب بهشتی آشناییتی دارید یا خیر!

در خصوص گرافیک! ساختار کلی تصاویر از سایت تم فارست و افزونه اصلی برداشته شده! و تغییرات و نسخه نهایی فکر میکنم محصول ژاکت با گرافیکتر و با کیفیت ارائه شده!

هیچ بخش فارسی ای هم از جایی کپی نشده!

افزونه اصلی فایل زبان نداره، در افزونه ارائه شده توسط ما فایل زبان به صورت اختصاصی و ترجمه های کاملا شخصی درش قرار داده شده!البته این افزونه رو دوستان با نام دیبی کالا و... به نام خودشون! ثبت کردند و دارن با قیمت بسیار بالاتر میفروشن !

لطفا ندونسته اطلاعات اشتباه خودتون رو با دیگران به اشتراک نذارید !

سلام من تاپیک را حذف کردم. چون حق با شما بود و من با افزونه دیگه ای اشتباه گرفتم. عذر میخوام.

cheraghestan

تازه وارد
درود حالا بعد از این تفاسیر کسی نسخه فارسی  نشده "نسخه اصلی" این محصول را داره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sara130

تازه وارد
توی راستچین با هزینه ۴۲۰۰۰ تومان گذاشتند. تازه چند روز پیش تخفیف ۸۰ درصد خورده بود و ۸۴۰۰ تومان میفروختند :)
چین چیزی نیست - کجا است لینک بدهید 
در حالی که قیمت بالا است برای یک افزونه باید طوری باشه بشه خرید کرد   چه خبره اخه 

Qalekhani

قلعه‌خانی
چین چیزی نیست - کجا است لینک بدهید 
در حالی که قیمت بالا است برای یک افزونه باید طوری باشه بشه خرید کرد   چه خبره اخه 
ابتدای اردیبهشت تخفیف ۸۰ درصد داشتند. در حال حاضر قیمت عادی شده: 

sara130

تازه وارد
این ا جه تفاوتی با هم دارند - یکی هم بالا 39 هزار زده - یک نمونه هم صد و عفتاد هزار تومین در همین سایت ارزان سورس زده نکارش دوم 

Mesmaili

کاربر عضو
این ا جه تفاوتی با هم دارند - یکی هم بالا 39 هزار زده - یک نمونه هم صد و عفتاد هزار تومین در همین سایت ارزان سورس زده نکارش دوم 
هردو ووموبیفای هست.

هم نسخه ای که در ژاکت هست و هم نسخه ای که در راست چین هست.

امکاناتشون هم برابری میکنه، ژاکت 1 2 مورد بیشتر درش گنجونده شده، راست چین هم تغییرات بیشتری رو روی صفحه محصول داره.

در ژاکت قیمت 49 تومان بفروش میرسه به اسم اصلی افزونه، در راست چین قیمت 170 اگر اشتباه نکنم با عنوان "نگار" و افزونه بومی بفروش میرسه !

بالا