تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

shimist

تازه وارد
با سلام و احترام؛

اول یک تشکر ویژه بابت  افزونه کاربردی و خوبتون، دوم هم یک درخواست جهت ایجاد وب سرویس ایده پردازان sms.ir

با سپاس فراوان

aidin.profile

تازه وارد
سلام سازنده اصلی افزونه آپدیت جدید داده بنظر مهم هم هست میشه به آخرین ورژن آپدیت کنید. ممنون

در ضمن وقتی وردپرس رو به آخرین ورژن ( 5.1.1 ) آپدیت میکنی و قتی تغییراتی توی تنظیمات میدی و می خوای ذخیره کنی دوباره به مشکل میخوره و روی لودینگ میمونه و فایل settings.js رو مجدد بارگزاری کردم اما مشکل حل نمیشه

infodeta

تازه وارد
سلام من افزونه رو نثب کردم ولی هیچ کدی برای من ارسال نمیکنه 

reza.mohamadi

تازه وارد
سلام من این افزونه رو قبلا تهیه کردم و استفاده میکردم.فقط یه مشکلی که داره تو قسمت تسویه حساب وقتی کاربر میخاد ثبت نام کنه و کد تایید را وارد کنه باید حتما کیبورد گوشیش روی انگلیسی باشه و کد فارسی رو با خطای "کد نامعتبر است" گزارش میده و کاربر که از این مورد اطلاع نداره بارها امتحان میکنه و در نهایت از خرید منصرف میشه.راه حلی واسه این مورد دارید؟و این مورد تو نسخه ای که ارائه میدید برطرف شده؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir0252

پیام یزدانیان

کاربر عضو
@reza.mohamadi 

سلام یک پیام موقتا بزارید(اعداد انگلیسی باشد ) تا من یا همکاران درست کنن و بزاریم. میشه کاری کرد ورودی رو نامبر بگیره کلا .

baliqir

تازه وارد
سلام

برای افزونه اپدیت نسخه 6.4.0.1 گذاشته، چه زمانی اپدیت میشه؟

dehnavi

راهبر انجمن
سلام

برای افزونه اپدیت نسخه 6.4.0.1 گذاشته، چه زمانی اپدیت میشه؟
بزودی اپدیت ارایه میشه

سلام 2 تا سوال دارم

1- چرا در تنظیمات استایل  وقتی  فرم و صفحه و ماژول  سفارشی سازی میشه عکس و رنگ اضافه میشه ذخیره تنظیمات رورو میزنم گزینه استایل مورد نظر باز CLAVIUS میشه و  در فرم ورود و ثبت نام تغییری انجام نمیشه ؟ 

2- کد تایید برای من با اینکه از گزینه تنظیمات پنل پیامکی - گزینه send as sample رو بلی وارد کردم خیلی دیر میاد بعضی وقتها بالای 5 دقیقه؟ پنل اس ام اس من فراز هست
عدد 1 بگذارید.

infodeta

تازه وارد
@Mohammad 

سلام من افزونه رو نصب کردم و پنل پیامکی هم گرفتم ولی کد برام ارسال نمیشه 

نه برای ورود 

و نه برای ثبت نام 

pasha1369

تازه وارد
سلام. 

من افزونه را ریختم . ولی کار نمیکند . با تشکر . 

در صفحه ی سفارش کد تایید تلفن نمیاد . اس ام اس هم فرستاده نمیشه . 

saeed.shb

تازه وارد
با سلام و تشکر از زحمات شما برای افزونه خوبتون،

یک پیشنهاد که به ذهن بنده رسید این هست که آموزش ویدئویی جامعی جهت راهنمایی تنظیمات افزونه و نحوه اتصال اون به پنل پیامکی و استفاده از شورت کدها تهیه بشه

اما چند سوال برای بنده پیش اومد:

ما از افزونه ی ultimate member برای عضویت کاربران استفاده می کنیم، بعد از نصب

1. در صفحه ی ورود تبی با عنوان ورود با کد تایید ایجاد میشه که در زمان کلیک هیچ اتفاقی نمیفته

2. با اضافه کردن صفحه ورود با استفاده از لینک صفحه ورود افزونه:

اولا کاربر در مورد وارد کردن کد کشور دچار سردرگمی میشه و به نظر بهتر بود بتونه شماره موبایل رو به صورت پیشفرض با صفر وارد کنه

ثانیا بعد از ثبت شماره و دریافت کد تایید به جای اینکه کد تایید به صورت اتوماتیک کاربر رو به صفحه ی بعد هدایت کنه و یا تبی برای تایید وجود داشته باشه تبی با عنوان ارسال مجدد نمایش داده میشه

ممنون میشم اگه بنده رو برای رفع این مشکلات راهنمایی بفرمایید

nikozad

تازه وارد
سلام وقت بخیر
* حل مشکل کار نکردن دکمه (ذخیره تغییرات)*

دوستانی که در پروسه ی چند مرحله ای افزونه digits بر روی دکمه (فعال سازی) در مرحله 2 کلیک کرده اند
پس از تکمیل پروسه راه اندازی افزونه، دکمه (ذخیره تغییرات) در افزونه برایشان غیر فعال خواهد بود.

برای حل این مشکل » به انتهای آدرس سایت خود آدرس » wp-admin/index.php?page=digits-setup&step=page اضافه کنید.

بعنوان مثال » www.examples.com/wp-admin/index.php?page=digits-setup&step=page

پروسه ی راه اندازی افزونه digits برای شما دوباره فعال می شود، این بار در مرحله 2 بر روی دکمه (فعال سازی) کلیک نکنید!!!
این بار بر روی دکمه ( رد شدن از این مرحله ) کلیک کنید. و تا انتهای افزونه مقادیر درخواست شده را وارد کنید. سپس افزونه برای شما فعال می شود، و دکمه ی (ذخیره تغییرات) کار می کند.
با آرزوی موفقیت در بیزنس شما

mojtaba222

تازه وارد
سلام وقت همه بخیر افزونه من دوسه روزه خودبخود از کار افتاده پاکش کردم و با آخرین نسخه موجود در همین سایت دوباره نصب کردم ولی باز هم ، صفحه ورود به سایت و ثبت نام باز نمیشه و خطا میده

mojtaba222

تازه وارد
سلام وقت بخیر ممنون از شما که زمانتون رو اختصاص میدید به حل مشکلات مردم
شما از خود سایت من بازدید کنید مثلا در فروشگاه زیر محصولات میخواهید یک نظر ثبت کنید از شما میخواهد که ابتدا باید وارد شوید ، پس از آن وارد صفحه ثبت نام که میشد قبلا فرم ورود افزونه دیجیتس نشان داده میشد که درخواسیت ایمیل اجباری نبود و شماره موبایل میخواست ، اما الان فرم ثبت نام خود ووکامرس میاد که ایمیل لازم داره

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام وقت بخیر ممنون از شما که زمانتون رو اختصاص میدید به حل مشکلات مردم
شما از خود سایت من بازدید کنید مثلا در فروشگاه زیر محصولات میخواهید یک نظر ثبت کنید از شما میخواهد که ابتدا باید وارد شوید ، پس از آن وارد صفحه ثبت نام که میشد قبلا فرم ورود افزونه دیجیتس نشان داده میشد که درخواسیت ایمیل اجباری نبود و شماره موبایل میخواست ، اما الان فرم ثبت نام خود ووکامرس میاد که ایمیل لازم داره
با سلام
پیکربندی افزونه دیجیتس رو بررسی بفرمایید، احتمالا با کانفیگ صحیح تنظیمات موارد مورد نظرتون رو میتونید اجرائی کنید.

baliqir

تازه وارد
سلام
نسخه 6.4.2.10 ارائه شده ولی اپدیتی تازگی ارائه نکردید، میشه لطفا بگید چه زمانی اپدیت رو میذارید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

mohammad hossien

کاربر عضو
سلام و ادب
من از این افزونه عالی برای سایتم استفاده کردم دمتون گرم بابت انتشار و بومی سازی رایگان این افزونه کاربردی😘😘

دوستانی که از این افزونه استفاده میکنن لطفا با هر مبلغی که در توان دارن از این افزونه حمایت کنن برای آپدیت و توسعه منظم اون.

اگر لطف دوستان نبود و رایگان بومی سازی نمیکردن باید این افزونه به دلار خریداری میشد و میدادین به یک برنامه نویس تا درگاه های پیامکی ایرانی را روش کد بزنن, خودتون حساب کنید چقدر میشد...🙁

برای حمایت مالی می تونین به لینک موجود در اولین پست همین تاپیک برین یا آدرس:

بالا