دانلود از پرشین اسکریپت مشکل شرعی ندارد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
با سلام . بنده مدت کمی هست که حرفه ای شروع کردم وردپرس اموزش دیدن میخواستم بدونم اینکه پرشین اسکریپت بعضی افزونه های پولی را رایگان گذاشته که در وبسایت های مشابه فارسی فروخته می شوند، اینکه ما دانلود از سایت پرشین اسکریپت انجام بدیم مشکل قانونی و شرعی نداره؟
و اینکه مطالب سایت (به صورت سایر مطالب) دارای حق نشر پرشین اسکریپت هست و کمی برداری نشده و اعمالی مثل فارسی سازی و سایر کارها توسط خودشون هست؟
*ممنون میشم یکی سریع جواب بده

**دوستان اصلا قصد تهمت به پرشین اسکریپت رو ندارم و فقط شکی برام به وجود امده و بسیار پاسخ گرفتنش برام مهمه چون پرشین اسکریپت سابقه داره و واقعا به نظرم کاربر فعال کم نداره ممنون میشم کسی واضح پاسخ بده که ترجیحا داناییی کامل داشته باشه مثل مدیران

*با تشکر

danaj

تازه وارد
با سلام . بنده مدت کمی هست که حرفه ای شروع کردم وردپرس اموزش دیدن میخواستم بدونم اینکه پرشین اسکریپت بعضی افزونه های پولی را رایگان گذاشته که در وبسایت های مشابه فارسی فروخته می شوند، اینکه ما دانلود از سایت پرشین اسکریپت انجام بدیم مشکل قانونی و شرعی نداره؟
و اینکه مطالب سایت (به صورت سایر مطالب) دارای حق نشر پرشین اسکریپت هست و کمی برداری نشده و اعمالی مثل فارسی سازی و سایر کارها توسط خودشون هست؟

**دوستان اصلا قصد تهمت به پرشین اسکریپت رو ندارم و فقط شکی برام به وجود امده و بسیار پاسخ گرفتنش برام مهمه چون پرشین اسکریپت سابقه داره و واقعا به نظرم کاربر فعال کم نداره ممنون میشم کسی واضح پاسخ بده که ترجیحا داناییی کامل داشته باشه مثل مدیران

*با تشکر
دوست عزیز اگر شما دلار داری میتوانید خرید کنید بسم اله. مستقیم از سایت خارجی خرید کنید.
اون دوستانی هم که می بینید میفروشند یا از اینجا و جاهای دیگه برمیدارند و میفروشند یا خیلی بالا حساب کنید یکبار خرید کردن و حالا آپدیتهاش در اختیار بقیه میگذارند و کسب در آمد میکنند
دوست عزیز اینجوری بخوای فکر کنید ویندوز و هر برنامه ای که رو کامپیوتر خودتون استفاده میکنید مشکل شرعی داره و نباید استفاده کنید چون پولی ندادید به قولی دزدی

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
دوست عزیز اگر شما دلار داری میتوانید خرید کنید بسم اله. مستقیم از سایت خارجی خرید کنید.
اون دوستانی هم که می بینید میفروشند یا از اینجا و جاهای دیگه برمیدارند و میفروشند یا خیلی بالا حساب کنید یکبار خرید کردن و حالا آپدیتهاش در اختیار بقیه میگذارند و کسب در آمد میکنند
دوست عزیز اینجوری بخوای فکر کنید ویندوز و هر برنامه ای که رو کامپیوتر خودتون استفاده میکنید مشکل شرعی داره و نباید استفاده کنید چون پولی ندادید به قولی دزدی
فکر کنم منظور بنده اشتباه به عرضتون رسیده
بحث بنده این هست که سایت پرشین اسکریپت افزونه ها یا مطالبی که میزاره دست رنج خودشه ؟ مثلا اگر قالبی رو فارسی میزاره یا افزونه ای یا هر چیزی به هر زبانی این رو چطوری به دست اورده؟ از یک سایت ایرانی (یا هر سایتی^^ البته به جز سایت انتشار دهنده اصلی افزونه های خارجی که ما قراردادی باهاشون نداریم یا مشابه^^) خریده و حالا داره کپیش را روی سایت خودشون قرار میده یا اینکه مثلا در عمل فارسی سازی دخیل بوده یا مطلب اموزشی را نوشته و یا اینکه قالب را تغییرات داده یا افزونه را فارسی کرده و یا اینکه مثلا افزونه را از سایت اصلی خریده و مثلا فارسی کرده و اپدیت هاش رو در اختیار ما میزاره؟

* با توجه به سابقه پرشین اسکریپت به نظر خود بنده انقدر باید اعتبار داشته باشند که فقط کپی برداری نکند ولی برای اطمینان ممنون میشم یکی از مدیران پاسخگو تاپیک قبلی بنده باشه....

*باتشکر از ثبت نظر شما

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
بنده با نظر اون عزیز که در بالا فرمودند آپدیت هاش رو برای فروش می گذارند مخالف هستم چون بسیاری از این فروشندگان همون نال دستکاری شده تجاری به رایگان رو برای فروش می گذارند اعتراضات و تایپک های گاه و بیگاه برخی عزیزان در انجمن گواه این قضیه است ضمن اینکه چون آپدیت فوق باید برای تایید و فعال شدن اخیرا نیازمند اتصال به سرور اصلی فروشنده است و باعث ایجاد مشکلات در پردازش سرور می شود دستکاری های بعضا خطرناک و مشکل داری نیز در آن می شود مواردی که درون آنها کدهای هک یا موارد اینچنینی کم گزارش نشده است .و البته وقتی کسی یک لپتاپ خریداری می کند و یک ویندوز اورجینال دارد قطعا بابت اون هم پولی پرداخت کرده است و نباید همه را یکسان دید و بسیاری از نرم افزارهای رایگان نیز وجود دارد و در سالهای اخیر سعی شده توسط برخی فروش نرم افزار و لایسنس قانونی بیشتر همه گیر شود و این نشان از یک حرکت نرم به سمت رعایت حقوق تولید است . قطعا لذت بالایی در خرید قانونی و عدم وجود مشکلات و بروزرسانی ها به دلیل نبود دستکاری و هک و اطمینان بیشتر وجود دارد ، اما اینها تابع خیانت دلالان و واسطه ها و نوچه ها و مردم جوگیر در حوزه ارزی است که باعث گرانی بیش از حد و عدم دسترسی عموم می شوند.

یادتون باشه افزونه های تولیدی این انجمن و مدیران یا کاربران چه اینجا چه سایر جاها نام مجموعه خودش را در ذیل خود دارد حالا رایگان یا تجاری باشد و کاملا مشخص و معلوم است. یعنی موارد رایگان را در مخزن وردپرس یا مرجع های اصلی جهت اطمینان کاربران منتشر می کنند و موارد تجاری دست نویس خودشان را نیز در سایت های خودشان می فروشند .

موارد تجاری که رایگان قرار می گیرد به صورت شرعی و قانونی بخواهیم نظر شخصی بدهیم کاملا مشکل دارد(جهت بررسی شرعی مراجعه به دفاتر مراجع بهتر است) اما چون انتشار اولیه مرتبط به داخل کشور نیست و بسیاری این ها را از سایت های نال دانلود می کنند صرفا جهت عدم ضرر و زیان دوستان ناآگاه و جلوگیری از دلالی و بازار سازی و انحصارطلبی (سایتهای دلال و واسط داخلی روزانه کلی از این خرید و فروش ها درآمد کسب می کنند و حلال و حرامش برایشان معنا ندارد و اتفاقا سعی در انحصارسازی با شیوه تهدید و ترغیب و تشویق و تخریب دارند ) برخی منتشر می شود تا دوستان صرفا جهت آزمایش یا بررسی یا آموزش یا مصارف شخصی استفاده کنند هر چنداین استدلال ها هم دلیل خوبی نیست (علت کمبود دانش ما در حوزه وب و برنامه نویسی و عدم تعهد به شیوه های مرسوم بین المللی چون جامعه متن باز یا حتی تجاری است ) ولی واقعیت همین است که گفته شد
موفق باشید
جناب بحث بنده اصلا بعضی از گفته های شما نیست‌
بنده میگم سایت پرشین اسکریپت خودش فارسی سازی میکنه و قرار میده افزونه یا قالب یا هر چیزی رو یا کپی برداری میکنه.؟
بنده مشکلی ندارم که از سایت خارجی دانلود بشه و فارسی سازی یا هر عملی انجام بشه و قرار بدهند و میخوام بدونم به این شکل یا موارد مشابه این شکل هست یا خیر؟

آخرین ویرایش:

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
کافی بود با کمی دقت می خوندید تا جوابتون رو دریافت می کردید
بنده اشاره کردم برخی از قالب ها یا افزونه ها کار خود بچه های پرشین اسکریپت هست یعنی برخی از اونها بدون الگو برداری و بر اساس نیاز جامعه هدف طراحی شده و گاهی کمک گرفتن از برخی نمونه ها تولید شده ایرانی یا خارجی ولی کپی کاری مستقیم ندیده ایم تا الان.
در بحث فارسی سازی هم بسته به نوع افزونه یا قالب اگر لازم باشه با کمک برخی عزیزان یا استفاده کاربران از اول توسط خودشان فارسی سازی می شه یا از ترجمه های قبلی در کنار تغییرات جدید بروزرسانی صورت می گیره یا از ترجمه های دیگران استفاده می شه. این موارد بسته به نوع آن و زمان و درخواست کاربران متفاوت است.
در بخش نال هم بسته به وجود فایل زبان های داخلی اگر بوده استفاده شده یا اگر نبوده برایشان ایجاد شده.
چون تغییرات در این حوزه به راحتی امکان پذیر است ردیابی نفرات اول بسیار سخت صورت می پذیرد و گاهی غیر ممکن می شود.
موفق باشید
خیلی ممنون
بنده واقعا وقت این رو ندارم که بخوام مدت ها دنبال قالب یا افزونه بگردم و همین طور نمیخوام خریداری کنم
سایت پرشین اسکریپت جزو برترین سایت هایی هست که حدودا رایگان کار میکنه میخواستم اینو دقیق بدونم که ترجمه و اینها را از سایت مشابه کپی می کنند و یا خیر؟
تا بتونم با خیال راحت دنلود انجام بدم ولی با این چیزهایی که میگید بنده که نمی تونم ببینم ترجمه را کپی کردند یا نه و یا اینکه کار خودشون هست یا نه ایا در کل پرشین اسکریپت حق نشر دارد یا خیر و رعایت می کند؟ و استفاده از قانونی و شرعی است یا خیر؟
*یک جواب واحد که از رقیبان فارسی کپی میشه و یا خودشون کارها رو انجام میدهند مثلا لاینسس میخرند و یا از سایت خارجی دانلود می کنند و فارسی سازی می کنند؟

*درمورد افزونه های ultimite به خصوص که ایا فارسی هستند و ایا فارسی سازی کار پرشین هست؟

*ببخشید تاپیک طولانی شد و وقتتون رو گرفتم. لطف کنید اگر دانایی دارید جواب واحد بدهید.
ممنون میشم هر چه سریعتر

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
خیلی ممنون
بنده واقعا وقت این رو ندارم که بخوام مدت ها دنبال قالب یا افزونه بگردم و همین طور نمیخوام خریداری کنم
سایت پرشین اسکریپت جزو برترین سایت هایی هست که حدودا رایگان کار میکنه میخواستم اینو دقیق بدونم که ترجمه و اینها را از سایت مشابه کپی می کنند و یا خیر؟
تا بتونم با خیال راحت دنلود انجام بدم ولی با این چیزهایی که میگید بنده که نمی تونم ببینم ترجمه را کپی کردند یا نه و یا اینکه کار خودشون هست یا نه ایا در کل پرشین اسکریپت حق نشر دارد یا خیر و رعایت می کند؟ و استفاده از قانونی و شرعی است یا خیر؟
*یک جواب واحد که از رقیبان فارسی کپی میشه و یا خودشون کارها رو انجام میدهند مثلا لاینسس میخرند و یا از سایت خارجی دانلود می کنند و فارسی سازی می کنند؟

*درمورد افزونه های ultimite به خصوص که ایا فارسی هستند و ایا فارسی سازی کار پرشین هست؟

*ببخشید تاپیک طولانی شد و وقتتون رو گرفتم. لطف کنید اگر دانایی دارید جواب واحد بدهید.
ممنون میشم هر چه سریعتر
دوستان کسی از مدیران پاسخگو نیست؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
به نظر میاد شما دنبال یه جواب متناسب با ذهنیت و هدف خودتون هستید!! ؟؟
این مدل سوال شما که منتظر پاسخ حتمی مدیران هم هستید کمی غیر منطقی است ؟؟ !!
اگر شما دنبال شرعی هستید بهتر به مراجع تقلید مراجعه کنید.
اگر دنبال قانونی هستید بهتره به سازمان های مربوطه مراجعه کنید.
اگر دنبال حق نشر هستید بهتره به خود صاحب اثر مراجعه کنید
اگر دنبال ایجاد فضایی برای رقیبان فارسی هستید بهتره بدونید پرشین اسکریپت در زمینه کار خودش بی رقیبه افزونه هاش هم امضاء خودش رو داره در مخزن هم منتشر میشه اگر کسی ادعایی داره بهتره برای اثباتش بیاد جلو
در مورد لایسنس و دانلود هم اگر محصولی خارجی هست همه از خارج دانلود می کنند دانلود داخلی نداریم اصلا؟!

درمورد افزونه های ultimite به خصوص که آیا فارسی هستند و ایا فارسی سازی کار پرشین هست؟ شما دنبال دقیقا کدام افزونه های ultimite می گردید؟ نامی نشانی چیزی حداقل

ضمنا وقتی نام تاپیک دانلود از پرشین اسکریپت مشکل شرعی ندارد؟ باشد بهتره دلیل شما از زدن تاپیک مشخص بشه بنده چند پاسخ برای شما ارسال کردم ولی اصرار شما بنده رو به شک انداخت و مطمئن شدم شما دنبال چیز دیگری هستید.

منتظر بمانید تا مدیران پاسخگو باشند

موفق باشید

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
به نظر میاد شما دنبال یه جواب متناسب با ذهنیت و هدف خودتون هستید!! ؟؟
این مدل سوال شما که منتظر پاسخ حتمی مدیران هم هستید کمی غیر منطقی است ؟؟ !!
اگر شما دنبال شرعی هستید بهتر به مراجع تقلید مراجعه کنید.
اگر دنبال قانونی هستید بهتره به سازمان های مربوطه مراجعه کنید.
اگر دنبال حق نشر هستید بهتره به خود صاحب اثر مراجعه کنید
اگر دنبال ایجاد فضایی برای رقیبان فارسی هستید بهتره بدونید پرشین اسکریپت در زمینه کار خودش بی رقیبه افزونه هاش هم امضاء خودش رو داره در مخزن هم منتشر میشه اگر کسی ادعایی داره بهتره برای اثباتش بیاد جلو
در مورد لایسنس و دانلود هم اگر محصولی خارجی هست همه از خارج دانلود می کنند دانلود داخلی نداریم اصلا؟!

درمورد افزونه های ultimite به خصوص که آیا فارسی هستند و ایا فارسی سازی کار پرشین هست؟ شما دنبال دقیقا کدام افزونه های ultimite می گردید؟ نامی نشانی چیزی حداقل

ضمنا وقتی نام تاپیک دانلود از پرشین اسکریپت مشکل شرعی ندارد؟ باشد بهتره دلیل شما از زدن تاپیک مشخص بشه بنده چند پاسخ برای شما ارسال کردم ولی اصرار شما بنده رو به شک انداخت و مطمئن شدم شما دنبال چیز دیگری هستید.

منتظر بمانید تا مدیران پاسخگو باشند

موفق باشید
جناب چرا الکی موضوع را به حاشیه می کشید . سوال پرسیدن جرم هست؟
پاسخ شما کاملا درست. بنده همون اول خداروکشر گفتم هیچ قصدی ندارم که پرشین اسکریپت زیر سوال بره.
ضمنا موضوعش از شرعی رو حدودا پیگیری کردم و الان سوالم دقیقا محور همون هست؟
*سعی کنید بی جهت تهمت نزنید . اخه برای بنده که تازه دارم کارم رو سروع می کنم چه سودی داره همچین کاری . خواستید میتونم سابقه بدم چک کنید اصلا بنده تازه شروع کردم به حرفه ای اموختن مبحث.
شاید از یک نظر حرفتون منطقی باشه و اون هم دلیلش وسواس بیش از حد بنده در این موضوع باشه که این را می پذیرم و چیزی هست که درست یا نادرست در من وجود داره‌.
تنها هم پرسشی که بود این بود که پرشین اسکریپت داره خودش دانلود می کنه و فارسی میکنه و کمک نمیگیره از جایی یا کپی نمی کنه؟ که دلیل شک رایگان بودن مطالب هست که صد البته قبول دارم دلیل قانع کننده ای نیست.

*مشکل این هست که شفاف سازی نمی کنید موضوع رو در تاپیک میگید پرشین اسکریپ از ترجمه بقیه کمک گرفته .ایا به نظرتون مثل کپی برداری نیست؟ و ایا با این سابقه واقعا نظرتون همین هست؟
بنده موقعی سایت رو بیش تر بررسی کردم یکم مطمئن تر شدم به اینکه قالب ها و افزونه ها و مطالب کار خودسون باشه ولی به هر حال یک شفاف سازی توسط یکی از مدیران کار سختی به نظرم نمیاد.
درمورد ultimite هم بیش تر افزونه مرتبط ووکامرس منظورم هست.

*با تشکر از پاسخگویی شما

Mesmaili

کاربر عضو
دوست عزیز سلام !
شما فرض رو بر این بگیرید که برخی از فارسی سازها و راست چین ها توسط اعضای گروه آماده شده، برخی بروزرسانی شده تنها و برخی هم کاملا از منابع دیگه دریافت شده.
و فرض بر اینکه افزونه ultimite تماما از منابع دیگه کپی شده و هیچ کاری از سمت پرشین اسکریپت صورت نگرفته !

پس الان شما از این افزونه استفاده نمیکنید دیگه؟
اگر کار پرشین اسکریپت بود استفاده میکردید؟
اگر از نظر شرعی و... نمیخواید از این افزونه استفاده کنید، کلا نباید از نسخه خارجی هم استفاده کنید چون به صورت رایگان دارید دریافت میکنید و از فروشنده اصلی نخریدید!
و باز برمیگردیم به بحث همیشگی ویندوز و آهنگ و و و .... که اصلا نمیشه صحبت کرد پیرامونش.

و اگر احیانا از اشخاصی هستید که در مارکت ها در حال فروش این محصول و یا محصولات دیگه ای هستید و قصد و نیت خاصی از زدن این تاپیک دارید باید خدمتتون عرض کنم که بیخیال برادر :)))

موفق و پیروز باشید !

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
دوست عزیز سلام !
شما فرض رو بر این بگیرید که برخی از فارسی سازها و راست چین ها توسط اعضای گروه آماده شده، برخی بروزرسانی شده تنها و برخی هم کاملا از منابع دیگه دریافت شده.
و فرض بر اینکه افزونه ultimite تماما از منابع دیگه کپی شده و هیچ کاری از سمت پرشین اسکریپت صورت نگرفته !

پس الان شما از این افزونه استفاده نمیکنید دیگه؟
اگر کار پرشین اسکریپت بود استفاده میکردید؟
اگر از نظر شرعی و... نمیخواید از این افزونه استفاده کنید، کلا نباید از نسخه خارجی هم استفاده کنید چون به صورت رایگان دارید دریافت میکنید و از فروشنده اصلی نخریدید!
و باز برمیگردیم به بحث همیشگی ویندوز و آهنگ و و و .... که اصلا نمیشه صحبت کرد پیرامونش.

و اگر احیانا از اشخاصی هستید که در مارکت ها در حال فروش این محصول و یا محصولات دیگه ای هستید و قصد و نیت خاصی از زدن این تاپیک دارید باید خدمتتون عرض کنم که بیخیال برادر :)))

موفق و پیروز باشید !
دوست عزیز اطلاعی ندارید تهمت بیجا نزن.
نمیدونم چرا یکسری اصلا نمی فهمند نظرت برای خودت محترم طبق پیگیری بنده از مرجع تقلید مربوطه ام ، از نظر حق نشر اینکه از سایت اصلی نباشه بنا بردلایلی بی مشکل هست که میتونید بگردید_البته با شرایطی که می توانید پیگیری کنید و مسئله سخت نیست و کافی است کمی وقت بگذارید_ .(سعی نکنید نظر خود را مبنای هر چرت و پرتی که می گویید قرار بدهید و بیجا تهمت بزنید)
*بله اگر ثابت شود که مشکل دارد استفاده نمیکنم و یا فوقا خریداری میکنم. ولی به نظر بنده پرشین اسکریپت پتانسیل این را دارد که کپی برداری نکرده باشد و برای اطمینان تاپیک زدم.
* حالا دوباره پنج دقیقه ای یکبار یک نفر جدید بیاد تهمت بزنه.
خواهشا یکی از مدیران پاسخی بدهد تا تاپیک را ببندیم و بیش از این مسئله به حاشیه کشیده نشود.

Mesmaili

کاربر عضو
دوست عزیز اطلاعی ندارید تهمت بیجا نزن.
نمیدونم چرا یکسری اصلا نمی فهمند نظرت برای خودت محترم طبق پیگیری بنده از مرجع تقلید مربوطه ام ، از نظر حق نشر اینکه از سایت اصلی نباشه بنا بردلایلی بی مشکل هست که میتونید بگردید_البته با شرایطی که می توانید پیگیری کنید و مسئله سخت نیست و کافی است کمی وقت بگذارید_ .(سعی نکنید نظر خود را مبنای هر چرت و پرتی که می گویید قرار بدهید و بیجا تهمت بزنید)
*بله اگر ثابت شود که مشکل دارد استفاده نمیکنم و یا فوقا خریداری میکنم. ولی به نظر بنده پرشین اسکریپت پتانسیل این را دارد که کپی برداری نکرده باشد و برای اطمینان تاپیک زدم.
* حالا دوباره پنج دقیقه ای یکبار یک نفر جدید بیاد تهمت بزنه.
خواهشا یکی از مدیران پاسخی بدهد تا تاپیک را ببندیم و بیش از این مسئله به حاشیه کشیده نشود.
کسیه به شما تهمت نزده جناب !
و لطفا از شیوه کلامی درستی در این تالار استفاده کنید ! ( نمیفهمند ! ) و بنده با شما آشنایی ای هم ندارم پس لطف کنید کلمات درست و مناسب به کار ببرید !
در خصوص کلماتی نظیر : چرت و پرت و ... بنده اگر از اول میدونستم همچین سطح شخصیت و شعوری دارید اصلا وارد این تاپیک نمیشدم !
البته امیدوارم بدونید مراجع تقلید نظرات یکسانی هم ندارند و در خصوص کپی رایت هم باید از خود نویسنده افزونه/قالب اجازه بگیرید ( در خصوص شرایط استفاده ! )
در هر صورت از نرم افزار های اورجینالی که دارید استفاده میکنید لذت ببرید !

شما که خیلی پیگیر اخلاقیات و... هستید بهتره نحوه درست حرف زده رو هم یاد بگیرید و بیشتر از هرچیزی پیگیرش باشید !

* ادب مرد به از دولت اوست !

صبر کنید مدیران پاسختون رو بدند.

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
کسیه به شما تهمت نزده جناب !
و لطفا از شیوه کلامی درستی در این تالار استفاده کنید ! ( نمیفهمند ! ) و بنده با شما آشنایی ای هم ندارم پس لطف کنید کلمات درست و مناسب به کار ببرید !
در خصوص کلماتی نظیر : چرت و پرت و ... بنده اگر از اول میدونستم همچین سطح شخصیت و شعوری دارید اصلا وارد این تاپیک نمیشدم !
البته امیدوارم بدونید مراجع تقلید نظرات یکسانی هم ندارند و در خصوص کپی رایت هم باید از خود نویسنده افزونه/قالب اجازه بگیرید ( در خصوص شرایط استفاده ! )
در هر صورت از نرم افزار های اورجینالی که دارید استفاده میکنید لذت ببرید !

شما که خیلی پیگیر اخلاقیات و... هستید بهتره نحوه درست حرف زده رو هم یاد بگیرید و بیشتر از هرچیزی پیگیرش باشید !

* ادب مرد به از دولت اوست !

صبر کنید مدیران پاسختون رو بدند.
من بابت این از شما معذرت خواهی می کنم ولی یک مشکلی که وجود داره متاسفانه در جامعه ما مخصوصا به نظرم جامعه دینی نادانی هست. اینکه از عصبانیت چهار کلمه بد از زبانی گفته شود ، فوقا ادب ان را می رساند ولی قبول کنید که خودتان را جای بنده بگذارید ، بنده تحقیقاتی داشتم که الان این تاپیک برایم مهم است . متاسفانه برخی اصلا برایشان فرق نمی کند چون اشنایی با مسائل ندارند و برخی مثل شما هم گذری بر مسئله کردند و متاسفانه همین است که به نظر من ادب جامعه ای را پایین نمیکشد ، این نادانی است که در لحظه ای مسائل را به هم می ریزد و جامعه را به یک مشت خاک تبدیل می کند.
واکنش شما به تندی سخن من بیش از حد بود که مشکلی در ان نمی بینم و کافی است واکنش خودتان را مشاهده و مقایسه کنید ولی از شما درکل معذرت خواهی می کنم و
در جایگاه یک دوست خواهش می کنم کمی درمورد مسائلی که اگاهی کامل ندارید سکوت کنید. صددرصد با واکنش های زیباتری روبه رو خواهید شد و ان موقع مجبور به پاسخگویی هم نمی شوید.

Mesmaili

کاربر عضو
من بابت این از شما معذرت خواهی می کنم ولی یک مشکلی که وجود داره متاسفانه در جامعه ما مخصوصا به نظرم جامعه دینی نادانی هست. اینکه از عصبانیت چهار کلمه بد از زبانی گفته شود ، فوقا ادب ان را می رساند ولی قبول کنید که خودتان را جای بنده بگذارید ، بنده تحقیقاتی داشتم که الان این تاپیک برایم مهم است . متاسفانه برخی اصلا برایشان فرق نمی کند چون اشنایی با مسائل ندارند و برخی مثل شما هم گذری بر مسئله کردند و متاسفانه همین است که به نظر من ادب جامعه ای را پایین نمیکشد ، این نادانی است که در لحظه ای مسائل را به هم می ریزد و جامعه را به یک مشت خاک تبدیل می کند.
واکنش شما به تندی سخن من بیش از حد بود که مشکلی در ان نمی بینم و کافی است واکنش خودتان را مشاهده و مقایسه کنید ولی از شما درکل معذرت خواهی می کنم و
در جایگاه یک دوست خواهش می کنم کمی درمورد مسائلی که اگاهی کامل ندارید سکوت کنید. صددرصد با واکنش های زیباتری روبه رو خواهید شد و ان موقع مجبور به پاسخگویی هم نمی شوید.
قصد نداشتم پست دیگه ای بذارم اما :
بنده مطلبی غیرمرتبط با تاپیک شما ارسال نکردم.
شما از کجا میدونید بنده فقط گذری بر مسئاله کردم؟!
و اینکه مطمئن باشید بنده خیلی بیشتر از شما در مورد این مسائل اطلاع دارم! و بسیار بسیار بیشتر از شما پیرامون این مسائل صحبت کردم، نه تنها من بلکه حمع زیادی از وبمستران این تالار!

و در خصوص واکنش بنده! فکر میکنم کاملا متناسب با جوابی که دادید بود و اگر بنده میخواستم مشابه خودتون برخورد کنم کلماتی مثل حرف های خودتون رو بهتون نسبت میدادم!

اینجا اسمش تالار گفتمان هست! هرکسی حق ارسال بیانش رو داره.
شما میتونستید به صورت خصوصی به مدیریت سایت پیام بدید.

نیازی هم نیست در اینجا به پست بنده پاسخ بدید که تاپیک بیشتر از این به حاشیه نره!
موردی هست در پیام شخصی بفرمایید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: lahijsabz

Qalekhani

قلعه‌خانی
بزرگوار مشکل شرعی فقط در قسمت فارسی‌سازیش هست؟
اگر خیلی به شارع مقدس اعتقاد و التزام عملی دارید، حق استفاده از هیچ کدوم از افزونه‌ها و پوسته‌هایی که تجاری هستند و رایگان دانلود کردید رو ندارید!!!
مگر این که مستقیماً از فروشنده اصلی که برای تولیدش زحمت کشیده، خریداری کنید.
البته در همین حین، حق استفاده از ویندوز کرک شده هم ندارید!!!
چون استفاده از افزونه‌ها و پوسته‌های خریداری شده در محیطی که سیستم عاملش رو نخریدید، مثل غسل کردن در حمام غصبی هست که به نظر اکثر مراجع، غسل باطل و نماز خواندن با اون غسل هم باطل هست.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اولا ما قصد تهمت زدن نداریم قصد به حاشیه بردن هم نداریم، ولی تجربه بهمون نشون و یاد داده تاپیک هایی در این حوزه آخرش چه داستانهایی داره دفعه اول نیست از این موارد دیده می شود شما بهتر است در نوشتن کلمات دقت بیشتری کنید تا مفهوم خروجی مناسب داشته باشد.
به همین علت و برای سبکی تاپیک بنده پست های قبلی غیر مرتبط رو پاک می کنم شما هم هر کدوم که برخیشون رو مایل بودید پاک کنید،مایل نبودید دست نزنید مشکلی اصلا ندارد .
بذارید چند تا چیز به شما یاد بدم دقیق مسئله رو بفهمید و براتون روشن بشه کدومش مجازه کدومش غیر مجاز
این آدرس خود مجموعه پرشین اسکریپت هست
تمام افزونه های فارسی (شامل ترجمه و نسخه های خارجی نمی شود) این مجموعه تولید و با امضاءخودشون هست پس مجازه برخیشون رایگانه برخیشون تجاری خودشون گفتن رایگانش حلاله تجاری هم پولش رو بدید صرف مصرف حلاله

این آدرسها رو تشریف ببرید همش کار مدیران مجموعه است مجازه و رایگان و حلال تا وقتی دوستان سرپا و مشغول باشند، هر چند در فقدان نبودشون چون خاصیت متن باز اینه می تونید نسخه ها را یا الگو بگیرید یا از برخی مواردش استفاده کنید و حتی شما هم بهبود بدید و با درج نامشون منتشر کنید

هر کدوم از این عزیزان که اسمشون مجاز اومده خودشون هم یه سایت دارند که افزونه های تجاری ساخت خودشون رو در اونجا به فروش می گذارند. پس افزونه های تجاری پس از خرید و رایگانشون طبق مندرجات حلاله

تمامی افزونه ها قالب ها و اسکریپت های داخل انجمن و سایت انجمن نال هستند و نسخه خارجی محسوب می شوند و حرام هستند (اصل رضایت مالک محصول). مگر مرجع تقلید شما بر اساس شرعیات و زمان و مکان خاصی آن را مکروه یا حلال و مجزا بداند و این به خود ایشان و مصرف کننده بر می گردد. این مورد شامل ترجمه ها نمی شود.
این موارد شامل ترجمه نیست و هر شخصی باید خودش جوابگوی اون باشد . هر ترجمه نام مترجم دارد و لزوما دلیلی بر اینکه آن شخص ترجمه را انجام داده نیست،
برخی افراد افزونه ها یا قالب های را در این انجمن منتشر کرده اند که اعلام کرده اند لایسنس را خریداری کرده اند ولی نسخه بدون لایسنس را در اختیار کاربران قرار می دهند و به همین جهت راست و دروغش بر گردن خودشان. مکروه است حلال است حرام است
برخی از اون نسخه های ترجمه هایی داره که افرادی از داخل یا خارج به صورت رایگان اون ترجمه رو برای طراح افزونه ارسال کردند و در خود مجموعه های قرار دارد. این مورد حلال است.
برخی از این نسخه های قرار گرفته در انجمن توسط کاربران دیگر ازسایر مناطق در اینجا قرار داده شده است این مناطق سایت های خارجی و داخلی مختلف می باشد ، بسیاری از این سایتها نسخه نال را منتشر می کنند یا حتی می فروشند(پس حرام است مگر اینکه اثبات شود شخص واسط فروش لایسنس است که اصلا تا الان نداریم پس تا لحظه اثبات حرام است صرف خرید لایسنس شخصی و ترجمه هم این موارد حلال و حتی مکروه هم نمی شود و مطلقا حرام است) بسیاری از سایتها که نسخه را به صورت رایگان منتشر می کنند و کم هم نیستند و معلوم هم نیست ترجمه کار خودشان باشد چون بسیاری از این ترجمه ها گاهی حتی بروز هم نمی شود و فقط بر اساس ذهنیت هر فردی ممکن است نام مترجم بر اساس منافع یا مقاصد به نام دیگر تغییر کند. حرام مکروه حلال تصمیم با تحقیق شماست
افرادی که ترجمه و نه چیز دیگری را در یک مجموعه افزونه یا قالب یا اسکریپت قرار می دهند می دانند که ممکن است بارهای توسط افراد دیگری مورد استفاده یا سوءاستفاده قرار گیرد پس پیه این قضیه را به تن خویش می مالند پس حلال مکروه و حرام بودنش تقریبا مشخص نیست
(مثلا در خود انجمن وردپرس اصلی دو نفر از افراد مثلا تحصیل کرده مسلط به زبان انگلیسی با نفوذ به هسته ترجمه وردپرس ترجمه های افراد زیادی رو به نفع خودشون مصادره کرده اند یعنی زحمت کلی آدم از اول رو تا الان به نفع خودشون تغییر دادند و بر خلاف قوانین اونجا حتی درج نام شرکت خودشون رو هم انجام می دهند پس بخواید حساب کنید در حوزه رایگان ها هم از نظر شرعی مشکلاتی چون عدم نارضایتی وجود داره مثلا خود بنده اصلا راضی نبوده و نیستم و برخی ترجمه های فقط یک افزونه رو که انجام دادم مصادره کردند و اکانت بنده رو هم با همین روش مسدود نمودند. ترجمه های بنده مصرفش برای عموم آزاده برای اون فرد یا افراد خدا میداند )
امیدوارم جواب قانع کننده ای دریافت کرده باشید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
اولا ما قصد تهمت زدن نداریم قصد به حاشیه بردن هم نداریم، ولی تجربه بهمون نشون و یاد داده تاپیک هایی در این حوزه آخرش چه داستانهایی داره دفعه اول نیست از این موارد دیده می شود شما بهتر است در نوشتن کلمات دقت بیشتری کنید تا مفهوم خروجی مناسب داشته باشد.
به همین علت و برای سبکی تاپیک بنده پست های قبلی غیر مرتبط رو پاک می کنم شما هم هر کدوم که برخیشون رو مایل بودید پاک کنید،مایل نبودید دست نزنید مشکلی اصلا ندارد .
بذارید چند تا چیز به شما یاد بدم دقیق مسئله رو بفهمید و براتون روشن بشه کدومش مجازه کدومش غیر مجاز
این آدرس خود مجموعه پرشین اسکریپت هست
تمام افزونه های فارسی (شامل ترجمه و نسخه های خارجی نمی شود) این مجموعه تولید و با امضاءخودشون هست پس مجازه برخیشون رایگانه برخیشون تجاری خودشون گفتن رایگانش حلاله تجاری هم پولش رو بدید صرف مصرف حلاله

این آدرسها رو تشریف ببرید همش کار مدیران مجموعه است مجازه و رایگان و حلال تا وقتی دوستان سرپا و مشغول باشند، هر چند در فقدان نبودشون چون خاصیت متن باز اینه می تونید نسخه ها را یا الگو بگیرید یا از برخی مواردش استفاده کنید و حتی شما هم بهبود بدید و با درج نامشون منتشر کنید

هر کدوم از این عزیزان که اسمشون مجاز اومده خودشون هم یه سایت دارند که افزونه های تجاری ساخت خودشون رو در اونجا به فروش می گذارند. پس افزونه های تجاری پس از خرید و رایگانشون طبق مندرجات حلاله

تمامی افزونه ها قالب ها و اسکریپت های داخل انجمن و سایت انجمن نال هستند و نسخه خارجی محسوب می شوند و حرام هستند (اصل رضایت مالک محصول). مگر مرجع تقلید شما بر اساس شرعیات و زمان و مکان خاصی آن را مکروه یا حلال و مجزا بداند و این به خود ایشان و مصرف کننده بر می گردد. این مورد شامل ترجمه ها نمی شود.
این موارد شامل ترجمه نیست و هر شخصی باید خودش جوابگوی اون باشد . هر ترجمه نام مترجم دارد و لزوما دلیلی بر اینکه آن شخص ترجمه را انجام داده نیست،
برخی افراد افزونه ها یا قالب های را در این انجمن منتشر کرده اند که اعلام کرده اند لایسنس را خریداری کرده اند ولی نسخه بدون لایسنس را در اختیار کاربران قرار می دهند و به همین جهت راست و دروغش بر گردن خودشان. مکروه است حلال است حرام است
برخی از اون نسخه های ترجمه هایی داره که افرادی از داخل یا خارج به صورت رایگان اون ترجمه رو برای طراح افزونه ارسال کردند و در خود مجموعه های قرار دارد. این مورد حلال است.
برخی از این نسخه های قرار گرفته در انجمن توسط کاربران دیگر ازسایر مناطق در اینجا قرار داده شده است این مناطق سایت های خارجی و داخلی مختلف می باشد ، بسیاری از این سایتها نسخه نال را منتشر می کنند یا حتی می فروشند(پس حرام است مگر اینکه اثبات شود شخص واسط فروش لایسنس است که اصلا تا الان نداریم پس تا لحظه اثبات حرام است صرف خرید لایسنس شخصی و ترجمه هم این موارد حلال و حتی مکروه هم نمی شود و مطلقا حرام است) بسیاری از سایتها که نسخه را به صورت رایگان منتشر می کنند و کم هم نیستند و معلوم هم نیست ترجمه کار خودشان باشد چون بسیاری از این ترجمه ها گاهی حتی بروز هم نمی شود و فقط بر اساس ذهنیت هر فردی ممکن است نام مترجم بر اساس منافع یا مقاصد به نام دیگر تغییر کند. حرام مکروه حلال تصمیم با تحقیق شماست
افرادی که ترجمه و نه چیز دیگری را در یک مجموعه افزونه یا قالب یا اسکریپت قرار می دهند می دانند که ممکن است بارهای توسط افراد دیگری مورد استفاده یا سوءاستفاده قرار گیرد پس پیه این قضیه را به تن خویش می مالند پس حلال مکروه و حرام بودنش تقریبا مشخص نیست
(مثلا در خود انجمن وردپرس اصلی دو نفر از افراد مثلا تحصیل کرده مسلط به زبان انگلیسی با نفوذ به هسته ترجمه وردپرس ترجمه های افراد زیادی رو به نفع خودشون مصادره کرده اند یعنی زحمت کلی آدم از اول رو تا الان به نفع خودشون تغییر دادند و بر خلاف قوانین اونجا حتی درج نام شرکت خودشون رو هم انجام می دهند پس بخواید حساب کنید در حوزه رایگان ها هم از نظر شرعی مشکلاتی چون عدم نارضایتی وجود داره مثلا خود بنده اصلا راضی نبوده و نیستم و برخی ترجمه های فقط یک افزونه رو که انجام دادم مصادره کردند و اکانت بنده رو هم با همین روش مسدود نمودند. ترجمه های بنده مصرفش برای عموم آزاده برای اون فرد یا افراد خدا میداند )
امیدوارم جواب قانع کننده ای دریافت کرده باشید.
موفق باشید
توضیحاتتون بسیار کامل بود و چند نکته هست که لازم به ذکر میدنم اول اینکه بنده منظورم صرفا سایت persianscript.ir هست و افزونه های انجمن را استفاده ای ندارم.
دوم اینکه در بین همه ی این پاسخگویی ها مسئله انقدر گنگ شده است که لازم دانستم توضیحی به شما دهم.
همه دوستان که تاپیک را مطالعه کردند لطفا همین الان سرچ کنند درباره حق نشر. بنده از سایت ایت الله خامنه ای که جستجو کردم و بسیاری مطالب دیگر و نتیجه گیری ...
بعضی دوستان با کمال تاسف بهانه هایی مثل ویندوز را برای اثبات حکم خودشان ارائه می دهند.
دوستان بحث این است. طبق نظر مرجع تقلید و اگر اشتباه نکنم:::
شما وقتی لاینسس و نسخه اصلی میگیرید چه ویندوز و سایر نرم افزارها اگر از سایت های خارجی که با ایران تابع قوانین نیستند باشد مسئله حق نشری ندارند و یا مثلا کفار حربی باشند حق نشری این بین به وجود نمی اید. حالا ویندوز و برنامه های ادوب در این رده قرار میگیرند پس لزومی بر استفاده از لاینسس نیست. و فکر نکنم در حتی مکان های اداری هم لاینسس مثلا ادوب فتوشاپ خریداری شود. *بنده حکمی صادر نمی کنم پس لطفا شروع نکنید به سوال پرسیدن و اینکه بهانه اوردن چون بنده حکم صادر نکردم.

*خب حالا با این وضع ما یکسری افزونه و کلا مطلب داریم که به انگلیسی در اختیار ما هستند. می ماند دانلود سالم از سایت مرجع یا سایت بدون حق نشر طبق مطلب ذکر شده و فارسی سازی و اعمال دیگر که بنده هنوز اطلاع کاملی از لیست این اعمال ندارم.
*مسئله بنده به همین سادگی است و سوال ان هم صرفا این است که سایت پرشین اسکریپت ، خودش دانلود و کارها را انجام می دهد و مثلا کپی از سایت های داخلی و کلا سایت های دارای حق نشر طبق مسئله بالا نمی کند و مثلا ترجمه اختصاصی خودش است؟
و به نظر بنده هم اگر می گویید سایر محصولات امضا دارند پس احتمال می دهم سایر انها هم کار پرشین اسکریپت باشد و حالا پاسخ نهایی بر عهده مدیران و شما میگذارم. انشالله توانسته باشم منظور را به درستی برسانم و مسئله که شاید به نظرتان پاسخ نمی گرفتید حل شده باشد . سعی کنید با چند تحقیق نظر مرجع تقلید خود را جویا شوید و مسئله را برای خودتان حل کنید و سوال بنده هم انشالله پاسخ صریح و کلی بگیرد که جامع بر همه افزونه های سایت باشد...

*باتشکر از همه دوستان

آخرین ویرایش:

infodeta

تازه وارد

*با تشکر

سلام دوست عزیز
نمی دونم چند وقته با این سایت آشنایی داری ولی از اونجایی که می تونم به جرئت بگم این سایت جز اولین سایت های آموزشی و این چنینی بوده و در مورد این که آیا دانلود از این سایت مشکلی داره یا نه
یا فارسی سازیش رو خوده این سایت انجام داده یا نه
یکی از پست هایی که من گذاشته بودم رو براتون میزارم که یک سری از افزونه هایی که رسیدم فارسی سازی کنم و اختصاصا داخل این سایت قرار دادم رو برات می زارم و نگاه کن بعد در مورد سوالت فکر کن

infodeta

تازه وارد
توضیحاتتون بسیار کامل بود و چند نکته هست که لازم به ذکر میدنم اول اینکه بنده منظورم صرفا سایت persianscript.it هست و افزونه های انجمن را استفاده ای ندارم.
دوم اینکه در بین همه ی این پاسخگویی ها مسئله انقدر گنگ شده است که لازم دانستم توضیحی به شما دهم.
همه دوستان که تاپیک را مطالعه کردند لطفا همین الان سرچ کنند درباره حق نشر. بنده از سایت ایت الله خامنه ای که جستجو کردم و بسیاری مطالب دیگر و نتیجه گیری ...
بعضی دوستان با کمال تاسف بهانه هایی مثل ویندوز را برای اثبات حکم خودشان ارائه می دهند.
دوستان بحث این است. طبق نظر مرجع تقلید و اگر اشتباه نکنم:::
شما وقتی لاینسس و نسخه اصلی میگیرید چه ویندوز و سایر نرم افزارها اگر از سایت های خارجی که با ایران تابع قوانین نیستند باشد مسئله حق نشری ندارند و یا مثلا کفار حربی باشند حق نشری این بین به وجود نمی اید. حالا ویندوز و برنامه های ادوب در این رده قرار میگیرند پس لزومی بر استفاده از لاینسس نیست. و فکر نکنم در حتی مکان های اداری هم لاینسس مثلا ادوب فتوشاپ خریداری شود. *بنده حکمی صادر نمی کنم پس لطفا شروع نکنید به سوال پرسیدن و اینکه بهانه اوردن چون بنده حکم صادر نکردم.

*خب حالا با این وضع ما یکسری افزونه و کلا مطلب داریم که به انگلیسی در اختیار ما هستند. می ماند دانلود سالم از سایت مرجع یا سایت بدون حق نشر طبق مطلب ذکر شده و فارسی سازی و اعمال دیگر که بنده هنوز اطلاع کاملی از لیست این اعمال ندارم.
*مسئله بنده به همین سادگی است و سوال ان هم صرفا این است که سایت پرشین اسکریپت ، خودش دانلود و کارها را انجام می دهد و مثلا کپی از سایت های داخلی و کلا سایت های دارای حق نشر طبق مسئله بالا نمی کند و مثلا ترجمه اختصاصی خودش است؟
و به نظر بنده هم اگر می گویید سایر محصولات امضا دارند پس احتمال می دهم سایر انها هم کار پرشین اسکریپت باشد و حالا پاسخ نهایی بر عهده مدیران و شما میگذارم. انشالله توانسته باشم منظور را به درستی برسانم و مسئله که شاید به نظرتان پاسخ نمی گرفتید حل شده باشد . سعی کنید با چند تحقیق نظر مرجع تقلید خود را جویا شوید و مسئله را برای خودتان حل کنید و سوال بنده هم انشالله پاسخ صریح و کلی بگیرد که جامع بر همه افزونه های سایت باشد...

*باتشکر از همه دوستان

من نه امضایی داخل افزونه ها گذاشتم که مترجم من بودم بنا به دلایل مالی که نمیتونستم نسخه های فارسی شده رو بخرم بخاطر قیمت بالا نسخه های خارجی رو دانلود و فارسی میکردم و برای استفاده داخل این سایت قرار میدادم

حالا یه سوال از شما

آیا افزونه هایی که من ترجمه کردم و افزونه هایی که افراد دیگه فارسی سازی کردن و دارن میفروشن
و بعضا دیدم که بعد از این که این سایت افزونه ای رو قرار میده که فارسی سازیش کار این سایت بوده
و دوستان عزیزی که این افزونه ها رو دانلود میکنند و به اسم خودشون میفروشن

اسم این کار چی هستش

آیا حلاله و مجاز به این کار هستن

یا یه کار دیگه هم میشه کرد وقتی افزونه ای که توی این سایت هست و میدونم اول این سایت انتشار داده ایا استفاده از این افزونه به نظر شما مشکلی داره ؟؟؟؟؟

منتظر جواب شما هستم

(تا زمانی که بتونم و وقت خالی داشته باشم افزونه هایی که میدونم به کار بعضی از دوستان میاد رو اختصاصا فقط داخل این انجمن ترجمه و رایگان قرار میدم )

البته اگه از نظر شما مشکلی نداشته باشه

یه نمونه برای مثال افزونه مداد زرد استفاده از اون رایگان هستش

پس چرا داخل مارکت ها داره به فروش میرسه؟

jevad

تازه وارد

*با تشکر
مشکل شرعی؟ خجالت بکش برادر از این تاپیکی که زدی

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
من نه امضایی داخل افزونه ها گذاشتم که مترجم من بودم بنا به دلایل مالی که نمیتونستم نسخه های فارسی شده رو بخرم بخاطر قیمت بالا نسخه های خارجی رو دانلود و فارسی میکردم و برای استفاده داخل این سایت قرار میدادم

حالا یه سوال از شما

آیا افزونه هایی که من ترجمه کردم و افزونه هایی که افراد دیگه فارسی سازی کردن و دارن میفروشن
و بعضا دیدم که بعد از این که این سایت افزونه ای رو قرار میده که فارسی سازیش کار این سایت بوده
و دوستان عزیزی که این افزونه ها رو دانلود میکنند و به اسم خودشون میفروشن

اسم این کار چی هستش

آیا حلاله و مجاز به این کار هستن

یا یه کار دیگه هم میشه کرد وقتی افزونه ای که توی این سایت هست و میدونم اول این سایت انتشار داده ایا استفاده از این افزونه به نظر شما مشکلی داره ؟؟؟؟؟

منتظر جواب شما هستم

(تا زمانی که بتونم و وقت خالی داشته باشم افزونه هایی که میدونم به کار بعضی از دوستان میاد رو اختصاصا فقط داخل این انجمن ترجمه و رایگان قرار میدم )

البته اگه از نظر شما مشکلی نداشته باشه

یه نمونه برای مثال افزونه مداد زرد استفاده از اون رایگان هستش

پس چرا داخل مارکت ها داره به فروش میرسه؟
جناب بحث من دقیقا همین هست.
اگر همه افزونه ها طبق همین دانلود و فارسی سازی توسط کاربران سایت یا مدیران انجام بشه به نظر بنده هیج مشکلی ندارد و درمورد کپی از سایت هم بنده نه مدیر هستم که نظر دهم و درمورد حق کپی رایت سایت پرشین اسکریپت هم چیز خاصی نخوندم.
حال بنده از شما این سوال را می کنم که سایر افزونه ها و قالب ها به این شکل است ؟
*بنده شخصا از شما بخاطر این کارتان هم تشکر میکنم 👏👏👌

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا