دانلود از پرشین اسکریپت مشکل شرعی ندارد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

infodeta

تازه وارد
از
جناب بحث من دقیقا همین هست.
اگر همه افزونه ها طبق همین دانلود و فارسی سازی توسط کاربران سایت یا مدیران انجام بشه به نظر بنده هیج مشکلی ندارد و درمورد کپی از سایت هم بنده نه مدیر هستم که نظر دهم و درمورد حق کپی رایت سایت پرشین اسکریپت هم چیز خاصی نخوندم.
حال بنده از شما این سوال را می کنم که سایر افزونه ها و قالب ها به این شکل است ؟
*بنده شخصا از شما بخاطر این کارتان هم تشکر میکنم 👏👏👌

از اونجایی که میدونم با سایت اشنایی کامل داری و میدونی برای چی این تاپیک رو زدی و قصد و نیتتون چیه

و با هر جوابی یه سوال دیگه میکنی میتونم فقط یه ادرس بهت بدم که مختص این سایت هستش و افزونه ها و قالب ها در اون برای ترجمه قرار داره و هر شخصی با رضایت و میل شخصی خودش و با توجه به توان خودش در فارسی سازی و ترجمه افزونه ها کمک میکنه تا این افزونه ها و قالب ها بعد از بررسی توسط تیم این سایت به اسم پرشین اسکریپت داخل سایت برای دانلود رایگان و استفاده عموم مردم قرار بگیره

infodeta

تازه وارد
جناب بحث من دقیقا همین هست.
اگر همه افزونه ها طبق همین دانلود و فارسی سازی توسط کاربران سایت یا مدیران انجام بشه به نظر بنده هیج مشکلی ندارد و درمورد کپی از سایت هم بنده نه مدیر هستم که نظر دهم و درمورد حق کپی رایت سایت پرشین اسکریپت هم چیز خاصی نخوندم.
حال بنده از شما این سوال را می کنم که سایر افزونه ها و قالب ها به این شکل است ؟
*بنده شخصا از شما بخاطر این کارتان هم تشکر میکنم 👏👏👌

حالا یه سوال از شخص شما

با توجه به این که حرف از فتوا و حلال و حرام و شرعی و غیر شرعی زدی

آیا افزونه یا قالبی که یه شخص خارجی طراحی و کد نویسی کرده و زمان و انرژی پاش گذاشته
و اون شخص در قالب ذکر کرده که کپی برداری از اون افزونه و قالب راضی نیست
و شما صرفا با توجه به این که شخصی که میفرمایید کافر هست (طبق فرمایشات شما) باز هم از اون استفاده میکنید؟

آیا انسانیت در آن هست یا خیر ؟

منتظر پاسخ شما

آخرین ویرایش:

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
حالا یه سوال از شخص شما

با توجه به این که حرف از فتوا و حلال و حرام و شرعی و غیر شرعی زدی

آیا افزونه یا قالبی که یه شخص خارجی طراحی و کد نویسی کرده و زمان و انرژی پاش گذاشته
و اون شخص در قالب ذکر کرده که کپی برداری از اون افزونه و قالب راضی نیست
و شما صرفا با توجه به این که شخصی که میفرمایید کافر هست (طبق فرمایشات شما) باز هم از اون استفاده میکنید؟

آیا انسانیت در آن هست یا خیر ؟

منتظر پاسخ شما
جناب اول اینکه تهمت بیجا نزن. چندبار دیگه هم این مباحث در تاپیک گفته سد جواب دادم. یکم سعی کنید ظرفیت خود را ببرید بالا

در این مورد هم در متن گفتم بنده پاسخگو نیستم.
*از نظر انسانی و فکری برای خودم دلیل اصایش رو این میدونم.
*شرکت چه افزونه و چه ادوب و چه ویندوز صددرصد میدونن ایرانی هم هست‌.حالا شما فقط ارزش دلار و با ریال مقایسه کن.
برادر عزیز اگر کسی در ان کشور ها بخواد ویندوز بخره یا ادوب با توجه به فرهنگ خودشون و با توجه به جیبش این کار رو انجام میده.
فرض بر این بزار شما فرهنگت 100% ولی جیبت رو نگاه بنداز ، حقوق یک ماه یک نفر در اینجا ایا به انداره اشتراک فقط ادوب هست؟
و بحث دوم صددرصد قبول دارید که بر اساس مقایسه با اروپا زمان تازه ای هست که فناوری وارد کشورمون شده. انتظار دارید فرهنگ این دنیای عظیم دوروزه بیاد داخل ایران؟
و سومین و مهم ترین بحث اگر من نوعی برای شرکت ادوب یا ویندوز مهم هستم ، لطف کنند بنده را تحریم نکنند. تحریم انسانی هست؟ بیان منطقی یک نمایندگی حداقل به شکل سایت در ایران بزنند و لاینسس بفروشند اون موقع بنده مطمئن باشید تابع همون قوانین داخلی رفتار میکنم.

*قانع شدید دیگه؟ بنده گفتم که بهانه و سوال نپرسید ولی جواب دادم که بدونید قصد بنده از این موضوع چی بوده و کم تحقیق نکردم از هر نظر برای این موضوع حق نشر...

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
از

از اونجایی که میدونم با سایت اشنایی کامل داری و میدونی برای چی این تاپیک رو زدی و قصد و نیتتون چیه

و با هر جوابی یه سوال دیگه میکنی میتونم فقط یه ادرس بهت بدم که مختص این سایت هستش و افزونه ها و قالب ها در اون برای ترجمه قرار داره و هر شخصی با رضایت و میل شخصی خودش و با توجه به توان خودش در فارسی سازی و ترجمه افزونه ها کمک میکنه تا این افزونه ها و قالب ها بعد از بررسی توسط تیم این سایت به اسم پرشین اسکریپت داخل سایت برای دانلود رایگان و استفاده عموم مردم قرار بگیره

ممنون اقا از اول جواب منطقی و صریح میدادید ..
پس شما به بنده اطمینان کامل میدید که ترجمه و دانلود اولیه طبق زحمت خودشون هست و از هیج سایت داخلی کپی نشده و کلا موضوع حق نشر طبق گفته های بنده رعایت شده؟
*بنده بخدا خوشحال میشم اینو بشنوم و همین امشب هم اولین رو میخوام بخرم از سایت .افزودنی ultimite مربوط ووکامرس

*ممنون میشم اینو جواب بدید.
منطقی باشه تاپیک رو میبندم که به نفع همه ماست....😂😂😂😂

infodeta

تازه وارد
جناب اول اینکه تهمت بیجا نزن. چندبار دیگه هم این مباحث در تاپیک گفته سد جواب دادم. یکم سعی کنید ظرفیت خود را ببرید بالا

در این مورد هم در متن گفتم بنده پاسخگو نیستم.
*از نظر انسانی و فکری برای خودم دلیل اصایش رو این میدونم.
*شرکت چه افزونه و چه ادوب و چه ویندوز صددرصد میدونن ایرانی هم هست‌.حالا شما فقط ارزش دلار و با ریال مقایسه کن.
برادر عزیز اگر کسی در ان کشور ها بخواد ویندوز بخره یا ادوب با توجه به فرهنگ خودشون و با توجه به جیبش این کار رو انجام میده.
فرض بر این بزار شما فرهنگت 100% ولی جیبت رو نگاه بنداز ، حقوق یک ماه یک نفر در اینجا ایا به انداره اشتراک فقط ادوب هست؟
و بحث دوم صددرصد قبول دارید که بر اساس مقایسه با اروپا زمان تازه ای هست که فناوری وارد کشورمون شده. انتظار دارید فرهنگ این دنیای عظیم دوروزه بیاد داخل ایران؟
و سومین و مهم ترین بحث اگر من نوعی برای شرکت ادوب یا ویندوز مهم هستم ، لطف کنند بنده را تحریم نکنند. تحریم انسانی هست؟ بیان منطقی یک نمایندگی حداقل به شکل سایت در ایران بزنند و لاینسس بفروشند اون موقع بنده مطمئن باشید تابع همون قوانین داخلی رفتار میکنم.

*قانع شدید دیگه؟ بنده گفتم که بهانه و سوال نپرسید ولی جواب دادم که بدونید قصد بنده از این موضوع چی بوده و کم تحقیق نکردم از هر نظر برای این موضوع حق نشر...
اخه قبلا هم این سوال رو تو یه پست دیگه از شما دیدم

و اینکه من چه تهمتی زدم ؟؟؟

در ضمن انقدر جنبه داشتم که جوابتون رو دادم لطفا شما شخصیت و جنبه خودتون رو به قدری بالا ببرین که هر کسی کوچکترین انتقادی ازتون میکنه سریع این جمله تهمت بیجا نزن رو ننویسی

بعدشم شک دارم که وردپرس رو به صورت حرفه ای شروع کرده باشی
یک غلط های املایی که دارین ( جوابی هم که میخوای بدی سریع تایپ کردم )

دوم اینکه کسی که حرفه ای بخواد کار کنه و یاد بگیره از قبل باید یک سری پیش نیازهای این کار رو انجام داده باشه و از همین نوع منابع استفاده کرده باشه

آیا برای قبل از حرفه ای شدن استفاده از این نوع منابع با توجه به سوال و دیدی که داری درسته ؟

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
اخه قبلا هم این سوال رو تو یه پست دیگه از شما دیدم

و اینکه من چه تهمتی زدم ؟؟؟

در ضمن انقدر جنبه داشتم که جوابتون رو دادم لطفا شما شخصیت و جنبه خودتون رو به قدری بالا ببرین که هر کسی کوچکترین انتقادی ازتون میکنه سریع این جمله تهمت بیجا نزن رو ننویسی

بعدشم شک دارم که وردپرس رو به صورت حرفه ای شروع کرده باشی
یک غلط های املایی که دارین ( جوابی هم که میخوای بدی سریع تایپ کردم )

دوم اینکه کسی که حرفه ای بخواد کار کنه و یاد بگیره از قبل باید یک سری پیش نیازهای این کار رو انجام داده باشه و از همین نوع منابع استفاده کرده باشه

آیا برای قبل از حرفه ای شدن استفاده از این نوع منابع با توجه به سوال و دیدی که داری درسته ؟
جناب بنده قبلا اموزش هایی دیده بودن ولی در سطح ساده الان دوره حرفه ایت ری دارن می بینم به امید حرفه ای شدن. با هم بحث که نداریم . نمیخوایم خرد کنیم همدگرو به والله.
این تاپیک موضوعی داره و بنده یک سوال دارم . لطف کردید پاسخ دادید ازتون ممنونم.
به نظرم نیازی نیست بیش تر این وارد بشید به اینکه افکار بنده چیه و نحوه زندگیم. چه موافق باشید و چه مخالف هر به نظرم نظر هم محترمه.
بعدشم شاید دومورد قبلی رو قضاوت کردم ولی شما دارید به عین میگید هدف من چیز دیگه ای هست.اسمش چیه؟
درمورد تایپ هم یک عادت هست. سدیع ولی با غلط . نیازی نمیدونم اینها را توضیح بدم ...
*درمورد دومین تاپیک هم لطف کنید میدونید یک پایانیه خوب طرح کنید و کاملا توضیح بدید همه مسائل رو و با توجه به گفته هاتون و گفته های بقیه*چون یک دوستی گفت در ترجمه هم امکان کپی برداری از بقیه ترجمه ها هست که تا الان این زاویه ندیده بودم.

*ممنون میشم همین امشب پاسخ صریح و کامل و در حدی که اعتماد کامل دارید به حرفتون ارائه بدید تا هم من به پاسخن برسن و بعد از اون هم تاپیک بسته بشه.

*ممنون میشم

infodeta

تازه وارد
جناب بنده قبلا اموزش هایی دیده بودن ولی در سطح ساده الان دوره حرفه ایت ری دارن می بینم به امید حرفه ای شدن. با هم بحث که نداریم . نمیخوایم خرد کنیم همدگرو به والله.
این تاپیک موضوعی داره و بنده یک سوال دارم . لطف کردید پاسخ دادید ازتون ممنونم.
به نظرم نیازی نیست بیش تر این وارد بشید به اینکه افکار بنده چیه و نحوه زندگیم. چه موافق باشید و چه مخالف هر به نظرم نظر هم محترمه.
بعدشم شاید دومورد قبلی رو قضاوت کردم ولی شما دارید به عین میگید هدف من چیز دیگه ای هست.اسمش چیه؟
درمورد تایپ هم یک عادت هست. سدیع ولی با غلط . نیازی نمیدونم اینها را توضیح بدم ...
*درمورد دومین تاپیک هم لطف کنید میدونید یک پایانیه خوب طرح کنید و کاملا توضیح بدید همه مسائل رو و با توجه به گفته هاتون و گفته های بقیه*چون یک دوستی گفت در ترجمه هم امکان کپی برداری از بقیه ترجمه ها هست که تا الان این زاویه ندیده بودم.

*ممنون میشم همین امشب پاسخ صریح و کامل و در حدی که اعتماد کامل دارید به حرفتون ارائه بدید تا هم من به پاسخن برسن و بعد از اون هم تاپیک بسته بشه.

*ممنون میشم

قبلا جواب سوالتون رو کامل دادم و بیشتر از این هم صلاح نمیدونم که جواب شخصی که خودش رو به متوجه نشدن زده بدم

چون جواب دادن فایده ای نداره چون نمی خواین قبول کنید

از قدیم میگن کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده نمیشه از خواب بیدار کرد

ممنونم از عزیزانی که جواب این دوستمون رو دادن

شاید که روزی خواست قانع بشه

وگرنه من و دوستان تمام جواب های منطقی رو به شما دادیم

حلا شما نمیخواین قبول کنید و بحث رو به حاشیه بکشید چیز دیگه ای هست
اگه نمیگی بازم داری تهمت میزنی

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mesmaili

Qalekhani

قلعه‌خانی
دارید وقت‌تون رو با این کاربر هدر میدید.
ایشون وقت اضافی داره، بشینه در مورد حلال و حرام حرف بزنه.
ولی خب چون براش گرون تموم میشه بره یه پوسته بخره ۶۰ دلار، میگه پس حق دارم استفاده کنم.
کجا تحریم کردن؟ این همه ما می‌خریم چی شده؟
شما دنبال کلاه شرعی هستی که البته به زعم خودت گیر هم آوردی ولی خب هیچ عقل سالمی استدلال و منطق شما رو قبول نمیکنه.
من لایسنسی که فروردین سال گذشته خریدم ۱۰ دلار و ۱۹ درصد هم VAT خورد، برام حدود ۵۵ تومن شد.
فروردین امسال واسه تمدیدش ۱۷۰ تومن دادم. اما دنبال این داستان‌ها نرفتم که بگم نمی‌فروشند. می‌فروشند. پول بدی آش میخوری.
فتوا و ... رو ول کنین! عقل که دارین؟ فکر کنین ببینین کارتون درسته یا نه.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
جوابتون رو خود مدیر اصلی انجمن بلاخره در دو خط داد.
تمام شد تاپیک رو ببندید لطفا
موفق باشید

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
جواب کم نمونده که نیاز باشه بدم ولی تاپیک بسته می شود. تاپیک قصدی داشت و تمام شد.
و در اخر
نظر هر کس محترمه. سعی کید احترام خودتون رو نگه دارید و قبل از حرف زدن فکر کنید
*با تشکر از مدیر محترم که جواب دادند.

infodeta

تازه وارد
جواب کم نمونده که نیاز باشه بدم ولی تاپیک بسته می شود. تاپیک قصدی داشت و تمام شد.
و در اخر
نظر هر کس محترمه. سعی کید احترام خودتون رو نگه دارید و قبل از حرف زدن فکر کنید
*با تشکر از مدیر محترم که جواب دادند.

در جواب این جملتون که احترام خودتون رو نگه دارین و قبل از حرف زدن فکر کنید

بدون در نظر گرفتن قصد و نیت شما برای این تاپیک

باید بگم که من تا اونجایی که تو اینترنت و سایت های مختلف سرچ زدم با این نام کاربری و مشخصات شما هیچ چیزی نبود و با یه اکانت فیک و غیر واقعی وارد این سایت شدی و برام جالبه چرا تو سایت ها و انجمن های دیگه با این اکانت نیستین

یا دارین چیزی رو مخفی میکنید که نمیخواین معلوم بشه و یا این که یکی از فروشندگان مارکت های مختلف هستین که محصولتون داخل این سایت به رایگان گذاشته شده

ولی در کل من تا این لحظه از تمام دوستان که به شما پاسخ دادن نه بی احترامی دیدم نه حرف بدی زده شده پس لطفا اول خودت به حرغ ها و کلماتی که میخوای بنویسی فکر کن بعد بنویس

دوم اینکه از قدیم گفتن از هر دستی بدی با همون دست هم میگیری

انتظار نداشته باش وقتی بی احترامی یا حرف نا مربوطی در مورد هر یک از بچه های این سایت و یا حتی خوده این سایت میزنی بی جواب نمونه

You must be registered for see images attach

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
در جواب این جملتون که احترام خودتون رو نگه دارین و قبل از حرف زدن فکر کنید

بدون در نظر گرفتن قصد و نیت شما برای این تاپیک

باید بگم که من تا اونجایی که تو اینترنت و سایت های مختلف سرچ زدم با این نام کاربری و مشخصات شما هیچ چیزی نبود و با یه اکانت فیک و غیر واقعی وارد این سایت شدی و برام جالبه چرا تو سایت ها و انجمن های دیگه با این اکانت نیستین

یا دارین چیزی رو مخفی میکنید که نمیخواین معلوم بشه و یا این که یکی از فروشندگان مارکت های مختلف هستین که محصولتون داخل این سایت به رایگان گذاشته شده

ولی در کل من تا این لحظه از تمام دوستان که به شما پاسخ دادن نه بی احترامی دیدم نه حرف بدی زده شده پس لطفا اول خودت به حرغ ها و کلماتی که میخوای بنویسی فکر کن بعد بنویس

دوم اینکه از قدیم گفتن از هر دستی بدی با همون دست هم میگیری

انتظار نداشته باش وقتی بی احترامی یا حرف نا مربوطی در مورد هر یک از بچه های این سایت و یا حتی خوده این سایت میزنی بی جواب نمونه

You must be registered for see images attach
برادر جوابتون رو نمیدم ، احترام خودوتون رو حفظ کنید‌
خوب ابرویی دارید. من دارم میگم تازگیا اشنا شدم با سایت ، شما میگی با اکانت فیک اومدی ، باورتون نمیشه ولی واقعا نمیدونستم همچین تالارهایی هم وجود دارند. نه اینکه با وب اشنا نباشم ، در این زمینه ها خیلی کم سرچ داشتم.. دوست داری سابقه چک کنی بنده مدرس مجازی هستم و در سایت های سرامدش هم اکانت مدرس دارم که سری اموزش هاش ربطی به وب نداره.میتونید چک کنید به نام *همین نام البته فارسی یا نام شرک اسمارت. خودم نمیگم چون والا میترسم یکی گیر بده تاپیک برای تبلیغ بوده. همینجا پیام بدید لینک میدم
از نظر سایت هم تنها چیزی که هست میتونید با همین اسم یک دامنه به نامش بود که cafestudy.ir بود که اونم فک کنم یکسال اشتراکش تموم شد و سر نزدم و الان دیگه منقضی شده که سال پیش که تازه اصلا اشنا شده بودم روش کار میکردم ولی بعدش کلا طراحی وب را بستم تا همین حدود یکی دوهفته پیش...
دیگه چی بگم خوشتون میاد؟ هر چی ادم میگه دوست دارید برعکسش ثابت کنید.اعتماد غریبه است انگار....
از نظر اون حرف ها هم به نظر من هر کس شخصیتی داره و میتونه در حدی حرف بزنه. از حدش بگذره مشکلی نمیبینم مثل خودش رفتار کنم. ضمنا درمورد اون تاپیک بنده بعدش تاپیک توضیحات زدم میتونند همه ببینند و تاپیک هم فک کنن موجوده نیازی نیست داد بزنید این موارد رو.
بعد از این هم میگن
فوش رو روی زمین بندازی، صاحبش برمیداره.

*یادم نمیاد در تاپیکی که پایانی بود اسمی از شما برده باشم.

*راستش بخواید نمیدونم چطور باید تاپیک رو ببندم و پیدا نکردم. تا شب هر طوری شده پیدا می کنم و تاپیک رو میبندم.

*به هر حال موفق باشید. انشالله با این وضع زندگی خوبی را داشته باشید.

آخرین ویرایش:

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
خوبی که از حد بگذرد دانا هم خیال بد کند، نادان که جای خود دارد.
کاش تمام افزونه هایی که تیم پرشین اسکریپت و اعضای این انجمن پاش وقت گذاشتن پولی میشد...
حرفتون رو خیلی قبول دارم. اصلا اعتقاد دارن بهش!!
در زمینه کاری خودم امتحانش کردم و واقعا بعضی اوقات خودم هم همین حس را دارم که چیزهای پولی بهتره.
ضمنا موضوع تاپیک چیز دیگه ای است و گفتم در تاپیک های قبل هم که اتهامی نیست فقط میخواستم مطمئن بشم.

*باتشکر از شما

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
دوستان لطف کنند تاپیک رو ادامه ندهند. واقعا وقت این را ندارم که چک کنم و پاسخ دهم و وقتی هم پاسخ داده نمی شود یکسری فکر می کنند که تمام افکارشان گل و بلبل است و موضوع را بی ربط تر از همیشه جلو می برند.
باتشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان ، فضا متشنج شده ، ظهر میخواستم تاپیک رو ببندم. گفتم حرف کسی نصف و نیمه نمونه این وسط.
لطفا بحث رو به اتمام برسونید. یا با احترام رفتار کنید ، اگر ادامه میدید ...

من اینجا 4 کارمند دارم در محل کار . پرشین اسکریپت صرفا عشق به کاری که داشتم بوده. درامدش ماهانه یک میلیون تومان در ماه هم شاید نباشه. حقوق یک کارمندمم نمیشه.
درامد از محل کارهای دیگه ، بیزنس های دیگه ، وب سایت های دیگه تامین میشه.

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
دوستان ، فضا متشنج شده ، ظهر میخواستم تاپیک رو ببندم. گفتم حرف کسی نصف و نیمه نمونه این وسط.
لطفا بحث رو به اتمام برسونید. یا با احترام رفتار کنید ، اگر ادامه میدید ...
سلام.
من میخواستم ببینم سایر محتوا حق نشر دارند و دانلود و فارسی سازی و غیره بدون کپی برداری هست که شما پاسخ دادید. و اینکه در ترجمه هم دیگه کپی برداری نمیشه طبق گفته شما و در سایر محتوا.درست میگم که؟
*ممنون میشم جواب این رو بدید و بعد هم ببندید که هم پایان متناسب تاپیک باشه و واقعا هم کم لطفی نشده باشه در حق سایت
و هم اینکه گفتم که بنده متاسفانه نمیدونم به چه طریق میشه تاپیک رو بست وگرنه چند ساعت پیش می بستم.

*با تشکر از پیگیری شما✋✋✋✋

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببینید ، تصاویری که مشاهده میکنید ، محتوا ، دانلود ها همه و همه بررسی می شن.

تصاویر اگر از سایت خارجی باشن بدون تغییر در سایت قرار میگیرن
توضیحات ترجمه میشه ، بر اساس ذهنیت و برداشت نویسنده سایت ما اقای دهنوی و من برگردان میشه (ممکنه توی توضیحات نباشه اما برای کاربر ایرانی جذابیت داشته باشه)
اسکریپت ها ، قالب ها و پلاگین ها آنالیز میشن. از نظر ویروس و سلامت ، بک لینک و... همه چک میشن (anti shell , exploit , bug و...)

همه مطالب توسط ما اماده میشن. ما رضایتی بابت کپی برداری توضیحات و جمع اوری مطالب نداریم. پیگیر این مسائل هم نشدیم ببینیم کی کپی میکنه کی نمیکنه! سایت 20 اسکریپت و سایر سایت ها ، به محض انتشار مطالب ما ، عینا کپی میکنن با توضیحات و اعمال شاقه و یکم شیطونی رو سورس ها ! میزارن رو سایتشون ، هیچ وقت پیگیری نکردم به اون صورت. مگر اینکه در تلگرام گفته باشم.

موارد شرعی رو لطفا از مرجع تقلید خودتون پیگیر بشید و لطفا درباره این مسائل در تالار گفتگو مطرح نکنید. بنده متخصص امور دینی نیستم.

فقط میدونم کاری خلاف قوانین جاری کشور و هموطنان مون انجام ندادیم. و نمیدیم.

موید باشید

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
ببینید ، تصاویری که مشاهده میکنید ، محتوا ، دانلود ها همه و همه بررسی می شن.

تصاویر اگر از سایت خارجی باشن بدون تغییر در سایت قرار میگیرن
توضیحات ترجمه میشه ، بر اساس ذهنیت و برداشت نویسنده سایت ما اقای دهنوی و من برگردان میشه (ممکنه توی توضیحات نباشه اما برای کاربر ایرانی جذابیت داشته باشه)
اسکریپت ها ، قالب ها و پلاگین ها آنالیز میشن. از نظر ویروس و سلامت ، بک لینک و... همه چک میشن (anti shell , exploit , bug و...)

همه مطالب توسط ما اماده میشن. ما رضایتی بابت کپی برداری توضیحات و جمع اوری مطالب نداریم. پیگیر این مسائل هم نشدیم ببینیم کی کپی میکنه کی نمیکنه! سایت 20 اسکریپت و سایر سایت ها ، به محض انتشار مطالب ما ، عینا کپی میکنن با توضیحات و اعمال شاقه و یکم شیطونی رو سورس ها ! میزارن رو سایتشون ، هیچ وقت پیگیری نکردم به اون صورت. مگر اینکه در تلگرام گفته باشم.

موارد شرعی رو لطفا از مرجع تقلید خودتون پیگیر بشید و لطفا درباره این مسائل در تالار گفتگو مطرح نکنید. بنده متخصص امور دینی نیستم.

فقط میدونم کاری خلاف قوانین جاری کشور و هموطنان مون انجام ندادیم. و نمیدیم.

موید باشید
ممنون . کارتون درست و انشالله روز به روز موفق تر از همیشه جلو برید. دقیقا ساختاری هست که می پسندم.
لطف کنید یا تاپیک رو اگر میتونید ببندید یا اموزش بدید بنده ببندم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا