مشکل دیده نشده بعضی فاکتور ها در قسمت سفارشات ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rw80s

تازه وارد
سلام
من یه مشکل جدیدا برخوردم
مشتریان سفارشات خودشان را تکمیل میکنند و پرداخت هم بخوبی انجام میشود اما فاکتورشون در قسمت سفارشات دیده نمیشه
من باید حتما برم توی بانکم و جالبه چون با زرین پال پول دریافت میکنم سفارش مشتریان و حتی شماره فاکتورشون اونجا دیده میشه اما شماره فاکتور در قسمت سفارشات ووکامرس دیده هم نمیشه.
لطفا راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست؟
میسی

sabzkarmahdi070

تازه وارد
سلام
اگر قبلا نبوده این مشکل شاید با افزونه های جدید تداخل داره که باید غیر فعال و تست کنید.
شاید هم تعداد موارد قابل مشاهده که پیشفرض رویه 20 هست بقیه سفارشات رو برده صفحه بعد | که از بالای صفحه تنظیمات عدد20 رو 1000بزارید همه سفارششات رو تو یک صفحه نشون میده اینجوری

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rw80s

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام، مرتب سازی لیست سفارشات رو تست کنید و این تاپیک رو هم مشاهده کنید :unsure::

rw80s

تازه وارد
سلام
اگر قبلا نبوده این مشکل شاید با افزونه های جدید تداخل داره که باید غیر فعال و تست کنید.
شاید هم تعداد موارد قابل مشاهده که پیشفرض رویه 20 هست بقیه سفارشات رو برده صفحه بعد | که از بالای صفحه تنظیمات عدد20 رو 1000بزارید همه سفارششات رو تو یک صفحه نشون میده اینجوری
سلام این مشکل همیشه اتفاق نمیافته هر چی تست میکنم مال منو نشون میده واسه بعضی افراد را نشون نمیده
دلخواه خودش هست:(

rw80s

تازه وارد
سلام، مرتب سازی لیست سفارشات رو تست کنید و این تاپیک رو هم مشاهده کنید :unsure::
اتفاقا این گزینه را غیرفعال کردم
فاکتورهای لغو شده دیده میشه و فاکتورها به اسم لغو شده میزنه اما پولش بحسابم رفته!!!
کسی میتونه راهنمایی کنه چرا این شکلی میشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا