تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

keyvan212

تازه وارد
سلام
من از فراز اس ام اس استفاده میکنم قبلا داشتم بدون مشکل کار میکردم ولی بعد از آخرین آپدیت افزونه دیگه فراز اس ام اس بین وب سرویس ها نیست.
مشکل از کجاست؟
از ورژن قبلی استفاده کنید . نباید آپدیت میکردید. مشکلی نداره همون قبلی کار میکنه

alirezaxb1

تازه وارد
درود بر شما
افزونه به شدت کاربردی و حرفه ای خوبی است
لطفا تلاش خود را بکنید برای هماهنگی هر چه بیشتر با افزونه های چند فروشندگی مثل دکان
1- ارسال پیامک برای خریدار ( کد پیگیری محصول ) همانند دیجی کالا
2- ارسال پیامک اطلاع سفارش جدید برای (فروشنده دکان )
3- ارسال پیامک تسویه حساب مدیر با (فروشندگان دکان )

----------------------------------------------------------------------
در ضمن بنده می توانم با پایین ترین تعرفه 13 و مادام العمر به کاربران شما پنل سامانه پیامکی بدم با شماره رایگان

3170022377

تازه وارد
خب دوست عزیز ما باید چکار کنیم که چند سال هست ازاین سامانه خدمات گرفتیم

benko

تازه وارد
سلام وقت بخیر
یه سوال داشتم. من از ملی پیامک استفاده می کنم. گفتند از شما بپرسم آیا در نسخه جدید افزونه امکان پشتیبانی از وبسرویس خدماتی وجود دارد ؟ ( گویا در نسخه های قبلی افزونه این امکان وجود نداشت )
برای بخش وضعیت سفارشات برای اینکه به همه شماره ها ارسال شود لازمه از وبسرویس خدماتی استفاده کنیم .
ممنون

sarbaz313

تازه وارد
سلام
دمتون گرم افزونه ی فوق العاده ای هست
اما
چرا بعضی از وبسرویس ها رو حدف کردید؟؟؟
مثل ippanel.com
max-sms.ir
...
..
.
امکانش هست ippanel.com رو دوباره اضافه کنید؟!

آخرین ویرایش:

hamid7107

تازه وارد
سلام
خسته نباشید
یه سوال دارم
این افزونه قابلیت این رو نداره که در روند سفارش گذاری به جای ایمیل از کاربر شماره موبایل بگیره
و تایید کنه
من هرچی میگردم نمیتونم این گزینه رو پیدا کنم

فریبرز ن

تازه وارد
با سلام واحترام
برای ارسال پیام به مشتری در افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس متغییری که نام هر فروشنده از سایت را برای مشتری ارسال کند باید از چه متغییری استفاده کرد منظورم همان شورت کد های قابل استفاده در افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس است
لازم به ذکر که از افزونه چند فروشندگی دکان استفاده میشود
با تشکر

فریبرز ن

تازه وارد
با سلام واحترام
برای ارسال پیام به مشتری در افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس متغییری که نام هر فروشنده از سایت را برای مشتری ارسال کند باید از چه متغییری استفاده کرد منظورم همان شورت کد های قابل استفاده در افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس است
لازم به ذکر که از افزونه چند فروشندگی دکان استفاده میشود
با تشکر

cheraghestan

تازه وارد
حذف ippanel ,و زیرمجموعه هاش از persian woocommerce sms واقعا ناراحت کنندست

خواهشا اضافه کنید مجدد
ممنون

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام
خسته نباشید
یه سوال دارم
این افزونه قابلیت این رو نداره که در روند سفارش گذاری به جای ایمیل از کاربر شماره موبایل بگیره
و تایید کنه
من هرچی میگردم نمیتونم این گزینه رو پیدا کنم
سلام، از افزونه دیجیتس برای این کار استفاده کنید:

علی حسن پور

تازه وارد
سلام✋
خسته نباشید
ببخشید من زمان خرید هاست یه پنل پیامکی هم دریافت کردم،این مشخصات رو بهم داد👇👇
کد:
با سلام و احترام

کاربر محترم؛ مشخصات سامانه پیامکی مورد نظر به شرح زیر است:

3000765430000

smsservice.ir/dideban

User:  *****

Pass: *****
===============

مشخصات وب سرویس:

User : *****

Pass : *****
نمونه کدهای php
http://mihansmscenter.com/webservice/help/php_sample.zip

راهنمای wsdl وب سرویس:
http://www.mihansmscenter.com/webservice

راهنمای وب سرویس:
http://www.mihansmscenter.com/webservice/help

نام این سایت داخل لیست وبسرویس پیامک نبود،ممنون میشم راهنماییم کنید🙏
با تشکر❤

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لیست وبسرویس های موجود مشخص هست. اگر نیست با خود شرکت ارائه دهنده خدمات پیامک مکاتبه کنید.

mohamad_a226

کاربر عضو
اینکه یه سری وبسرویسها رو حذف کردین، ای کاش تو توضیحات تغییرات اشاره میکردین که آپدیت نمیکردیم.
نسخه های قبلی رو کسی داره که اینجا بذاره؟

mehdi_mr

تازه وارد
واقعا متاسفم . بخاطر دعوای دونفر یا یا اصلا معلوم نیست قضیه چی بوده زدین وب سرویس های ippanel رو حذف کردین ، واقعا چرااا؟
اصلا یه درصد به کاربرا فکر نکردین ، لااقل توی یه نسخه دیگه میزاشتین یا پولی یا نسخه های قبلی رو بزارین . الان بنده کلا پیامک سایتم رو بستم .
خواهشا به فکر ما هم باشین . نمیشه که همینجوری . توی دیجیتس هم که حذف کردین وبسرویس هارو !!

3170022377

تازه وارد
واقعا ناراحت کننده هست خیلی از کاربران هستن که از این سامانه استفاده می کنن لطف کنید سامانه رو اظافه کنید

3170022377

تازه وارد
مدیر محترم لطفا پیگیری کنید وب سرویس های ippanel رو دوباره پشتیبانی کنید خواهشا پیگیری شما به فکر کربرا باشید ممنون

neutron

تازه وارد
مزخرف تر از وبسرویس ippanel و نماینده هاش بخصوص max-sms نیست. من مطمئنم خیلی از کاربرایی که میان اینجا میگن فعالش کنید همون مدیرای اون سیستم ها هستن و میخوان خودشونو پرطرفدار نشون بدن. من استفاده کردم از این سیستم ها و واقعاً از پشتیبانی شون گرفته تا کیفیت و سرعت ارسال و خطوط خدماتی شون بدرد نخور هست.
وقتی ippanel میاد و کپی رایت پرشین اسکریپت و ووکامرس فارسی رسمی رو حذف میکنه چه انتظاری دارید که این عزیزان بیان و بهشون خدمت مفت و مجانی ارائه بدن؟

• Sad
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdi_mr

sajadzangene

تازه وارد
با سلام

نسخه ۴٫۰٫۰ افزونه پیامک ووکامرس که نسخه بازنویسی شده مجدد نسخه ۳٫ افزونه پیامک ووکامرس میباشد منتشر شد. با توجه به اینکه تاپیک قبلی بیش از حد شلوغ شده بود تاپیک جدید رو باز کردم. نکات مطرح شده در تاپیک قبلی کاملا مطالعه شد و هر موردی که قابل پیاده سازی توی نسخه جدید بود انجام شد. از این به بعد مسائل مربوط به نسخه ۴٫۰٫۰ رو از همین تاپیک ادامه خواهیم داد.

برای دسترسی به تاپیک قبلی هم میتونید استفاده کنید.

− با توجه به اضافه شدن آرشیو پیامک های ارسالی در بخش افزونه، از این به بعد هر پیامکی که ارسال میشه (چه موفق، چه ناموفق) توی بخش آرشیو پیامک ثبت میشه. حتی اگه پیامک به هر دلیلی خطا داشته باشه پاسخ وبسرویس شما اونجا ثبت میشه. یعنی مثلا اگر پاسخ وبسرویس شما مثلا به صورت int(8) بود یعنی کد خطای سامانه پیامکی شما یه عدد اینتیجر به صورت ۸ هست که باید این پاسخ وبسرویس رو از پشتیبان پنل پیامکتون بپرسید که نمایشگر چه نوع خطایی هست.
سلام. متاسفانه چند وقته با پنل payam-resan مشکل داره و اصلا نمیتونه ارسال کنه. حتی نسخه های قبلی رو هم نصب کردم کلا مشکل داره.

mohamad_a226

کاربر عضو
مزخرف تر از وبسرویس ippanel و نماینده هاش بخصوص max-sms نیست. من مطمئنم خیلی از کاربرایی که میان اینجا میگن فعالش کنید همون مدیرای اون سیستم ها هستن و میخوان خودشونو پرطرفدار نشون بدن. من استفاده کردم از این سیستم ها و واقعاً از پشتیبانی شون گرفته تا کیفیت و سرعت ارسال و خطوط خدماتی شون بدرد نخور هست.
وقتی ippanel میاد و کپی رایت پرشین اسکریپت و ووکامرس فارسی رسمی رو حذف میکنه چه انتظاری دارید که این عزیزان بیان و بهشون خدمت مفت و مجانی ارائه بدن؟
من نه نمایندگی ازشون دارم نه چیز دیگه. ولی به عنوان استفاده کننده از پنلهاشون هستم. خیلی وقت پیش هم ازشون گرفتم. اینکه کپی رایت اصلی رو حذف کردن درست نیست. تو سایتشون هم افزونه قدیمی رو به این شکل گذاشتن. ولی خود من به شخصه هیچ وقت ازش استفاده نکردم و نمیکنم. چون میدونم این افزونه واسه پرشین اسکریپت هستش. کاری به اختلافاتی که بین دوستان هست ندارم. اما این مسئله باعث شده ضربش رو کاربران بخورن.
این توقع رو از عزیزان طراح افزونه دارم که اگر تغییری میدن اعلام کنن و اطلاع رسانی کنن. الان من به شخصه پنل رو خیلی وقت پیش گرفتم و هزینه دادم و مقدار زیادی شارژ کردم پنل رو. الان با آپدیت پلاگین، بی استفاده مونده و پولم به این شکل هدر رفته. در حالیکه اگر میدونستم، حداقل تا زمان اتمام شارژ پنلم، آپدیت نمیکردم و بعد تصمیم به تغییر پنل می گرفتم.
واسه همین باز هم درخواست میکنم، که ورژن قبلی افزونه رو هم ارائه بدین.

amirhoseyn868

تازه وارد
سلام وقت بخیر.
من از افزونه WooCommerce Checkout Manager برای فیلد های صفحه تسویه حساب سایتم استفاده میکنم.
وقتی کاربر داخل فیلدی که از افزونه اضافه کردم متن وارد میکنه، شورت کد فیلدی که در افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس باید وارد کنم رو از کجا پیدا کنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا