ورود محرمانه

mehdiace

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر
میخوام صفحه ای درست کنم که شخصی باشه یعنی ضفحه اصلی فرم ورود باشه بعد وارد شد هدایت شه به صفحه اصلی که هرکسی نمیتونه ببینه فقط کسی که میخوا وارد شه ببینه
ممنون میشم راهنمایی کنید

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.
کد زیر را در header.php در بالاترین نقطه قرار بدید هر کسی که سایت شما را باز کند لاگین نباشد به صفحه لاگین هدایت می شود.

PHP:
if(!is_user_logged_in()){
    wp_redirect( wp_login_url() );
    die;
}

mehdiace

کاربر عضو
با سلام و احترام.
کد زیر را در header.php در بالاترین نقطه قرار بدید هر کسی که سایت شما را باز کند لاگین نباشد به صفحه لاگین هدایت می شود.

PHP:
if(!is_user_logged_in()){
    wp_redirect( wp_login_url() );
    die;
}
سلام دوست عزیز
متاسفانه کد کار نکرد

rocki3oy

کاربر عضو
سلام دوست عزیز
متاسفانه کد کار نکرد
دوست عزیز کار نکردن این کد امکان ندارد چون همه توابع وردپرس است.
خط اول چک می کنه که کاربر لاگین هست یا خیر.
اگر لاگین نبود وارد شرط میشه.
داخل شرط هم ریداریک میشه به صفحه لاگین پیش فرض وردپرس.

شما کد را قرار میدید چه خطایی میده یا چه مشکلی پیش میاد؟!

mehdiace

کاربر عضو
دوست عزیز کار نکردن این کد امکان ندارد چون همه توابع وردپرس است.
خط اول چک می کنه که کاربر لاگین هست یا خیر.
اگر لاگین نبود وارد شرط میشه.
داخل شرط هم ریداریک میشه به صفحه لاگین پیش فرض وردپرس.

شما کد را قرار میدید چه خطایی میده یا چه مشکلی پیش میاد؟!
سلام دوست عزیز مشکل رفع اشتباه از من بود
خیلی خیلی ممنونم ازتون فقظ چجوری میتونم کاری کنم که کاربر تو پیشخوان وردپرس نره یعنی حتی اون بالا هم ابزار های وردپرس نباشه و فقط بتونه سایت ببینه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

rocki3oy

کاربر عضو
سلام دوست عزیز مشکل رفع اشتباه از من بود
خیلی خیلی ممنونم ازتون فقظ چجوری میتونم کاری کنم که کاربر تو پیشخوان وردپرس نره یعنی حتی اون بالا هم ابزار های وردپرس نباشه و فقط بتونه سایت ببینه؟

با سلام و احترام.
ببنید دوست عزیز برای اینکار کدهای زیادی است اما به هر حال هر کد ممکنه برای یک سری پلاگین ها در آینده اختلالی ایجاد کنه شاید متوجه نشید و باید مسلط باشید که بتونید راحت این موارد غیرمنتظره را رفع کنید.
بنابراین پیشنهاد من اینه از افزونه زیر استفاده کنید مشکلتون حل خواهد شد بعد از فعال سازی به تنظیمات افزونه برید موارد دسترسی را غیرفعال کنید.

موفق باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace

mehdiace

کاربر عضو
با سلام و احترام.
ببنید دوست عزیز برای اینکار کدهای زیادی است اما به هر حال هر کد ممکنه برای یک سری پلاگین ها در آینده اختلالی ایجاد کنه شاید متوجه نشید و باید مسلط باشید که بتونید راحت این موارد غیرمنتظره را رفع کنید.
بنابراین پیشنهاد من اینه از افزونه زیر استفاده کنید مشکلتون حل خواهد شد بعد از فعال سازی به تنظیمات افزونه برید موارد دسترسی را غیرفعال کنید.

موفق باشید.
سلام دوست عزیز خیلی خیلی ممنونم ازتون مرسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rocki3oy
بالا