تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

mehdirasa

تازه وارد
سلام
افزونه بسیار خوبی هستش ممنون از زحماتتون
یه سوالی که دارم اینه که من از اَدان برای ورود و ثبت نام یکپارچه استفاده میکنم که از نظر عملیاتی مشکلی نداره
اما بعضی قسمت های اون همچنان انگلیسی هستش و با افزونه لوکو ترنزلیت هم فارسی نمیشه
داخل کد های مربوطه رو دیدم اما احساس میکنم اینکریپت شده
چه طور میتونم برخی قسمت هایی که هنوز انگلیسی هستن رو فارسی کنم ؟

neogorji

تازه وارد
سلام و عرض ادب
بعد از فعال سازی افزونه دیجیتس ورژن 7.3 - کد فونت گوگل در هد سایت اضافه میشه که بشدت سرعت سایت رو کاهش میده (بعد از غیر فعال کردن افزونه هم کد حذف میشه)
<link rel="dns-prefetch" href="//unpkg.com">
<link rel="dns-prefetch" href="//fonts.googleapis.com">
<link rel="stylesheet" id="google-roboto-regular-css" href=" " type="text/css" media="all">

با چه دستوری میتونم این کد را از داخل تگ <head> حذف کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام و عرض ادب
بعد از فعال سازی افزونه دیجیتس ورژن 7.3 - کد فونت گوگل در هد سایت اضافه میشه که بشدت سرعت سایت رو کاهش میده (بعد از غیر فعال کردن افزونه هم کد حذف میشه)
<link rel="dns-prefetch" href="//unpkg.com">
<link rel="dns-prefetch" href="//fonts.googleapis.com">
<link rel="stylesheet" id="google-roboto-regular-css" href=" " type="text/css" media="all">

با چه دستوری میتونم این کد را از داخل تگ <head> حذف کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
با سلام ، برای حل و برداشتن این قسمت فایل :
enqueue_scripts.php

را در مسیر افزونه :

digits\includes\core\enqueue

ویرایش نمایید. خط های : 277 ب بعد.

البته توجه کنید قبل از اینکار سامانه پیامکی خودتون رو ثبت کنید. و یا این فراخوانی را به قسمت ادمین انتقال دهید وگرنه اختلال در js پیش میاد.

آخرین ویرایش:

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام
افزونه بسیار خوبی هستش ممنون از زحماتتون
یه سوالی که دارم اینه که من از اَدان برای ورود و ثبت نام یکپارچه استفاده میکنم که از نظر عملیاتی مشکلی نداره
اما بعضی قسمت های اون همچنان انگلیسی هستش و با افزونه لوکو ترنزلیت هم فارسی نمیشه
داخل کد های مربوطه رو دیدم اما احساس میکنم اینکریپت شده
چه طور میتونم برخی قسمت هایی که هنوز انگلیسی هستن رو فارسی کنم ؟
اگر قسمتی برای شما انگلیسی هست :
فایل :
enqueue_scripts.php

را در مسیر افزونه :

را بررسی و آنرا فارسی کنید. هرچند این مشکل از وردپرس شما می باشد.

neogorji

تازه وارد
با سلام ، برای حل و برداشتن این قسمت فایل :
enqueue_scripts.php

را در مسیر افزونه :

ویرایش نمایید. خط های : 277 ب بعد.

البته توجه کنید قبل از اینکار سامانه پیامکی خودتون رو ثبت کنید. و یا این فراخوانی را به قسمت ادمین انتقال دهید وگرنه اختلال در js پیش میاد.

سلام و ارادت
لطفا راهنمایی کنید چه کدی باید اضافه کنم که فونت گوگل حذف شود و چطوری در ادمین فراخوانی کنم ؟
خط 277
wp_register_script( 'libphonenumber-mobile', ' ', array( 'jquery' ), null, true );
wp_enqueue_script( 'libphonenumber-mobile' );

من این کدهای زیر رو در function.php قالب اضافه کردم و تمام اون فراخوانی ها در head صفحه اصلی سایت حذف شدند

function remove_dns_prefetch( $hints, $relation_type ) {
if ( 'dns-prefetch' === $relation_type ) {
return array_diff( wp_dependencies_unique_hosts(), $hints );
}

return $hints;
}

add_filter( 'wp_resource_hints', 'remove_dns_prefetch', 10, 2 );

function remove_google_fonts_stylesheet() {
wp_dequeue_style( 'google-fonts-roboto' );
}
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'remove_google_fonts_stylesheet', 999 );

ولی در صفحه ثبت نام با دیجیتس در تگ head فونت گوگل فراخوانی میشه و باعث کندی شدید لود صفحه ثبت نام میشه در صورتی که صفحه اصلی سایت 6 ثانیه لود میشه
آدرس سایتم olgobazar.com جهت بررسی

با تشکر از شما

آخرین ویرایش:

alirezaxb1

تازه وارد
دامنه ساسپند شده

alirezaxb1

تازه وارد
چرا دامنه ساسپند شده

baxair2013

تازه وارد
دانلود نمیشه سایت تون ساسپند شده لطفا فایل های افزونه رو داخل انجمن بزارید ممنون

و اگر امکانش هست عکس یا دموی استایل جدیدی که گفتین رو بزارید قبل نصب ببینیم

tehranskin3

تازه وارد
سلام دوستان، منم می خوام برای این وب سایتی که درست کردم، این افزونه رو نصب کنم! حالا باید چکارش کنم؟ اسم سایتش هم اینه : ! کسی هست که یه نگاهی بهش بندازه؟!

harbiline

Edris
سلام.
اقا این افزونه کلا یه سری ایرادات جزئی داره که شاید گاها پیش بی یاد
امروز یه فروشنده برای سایت خودم در حال ثبت نام بودش که اصلا شماره تماسش رو قبول نمیکرد..
ثبت نام سایت به صورت دریافت شماره تلفن و نام کاربری و.. هستش ک با ارسال کد تائید ثبت نام وارد پیشخوان میشد
= این اقا موقع ثبت نام ارور دریافت میکرد چیزی ک متوجه شدم شماره تماسش رو ارور میگرفت اما با شماره های دیگ تست کردم مشکلی نداشت
با 0 بدون 0 همه چی از شماره اش رو تست کردم کلا مشکل داشت
+ نکته خیلی مهم وقتی مثلا شما یه جایی کار اشتباه وارد میکنی موقع ثبت فرم این افزونه فقط بهت میگه خطا !
خب خطای چی؟ خطای شماره خطای رمز؟
اینو یه بررسی کنید ممنون

harbiline

Edris
سلام دوستان، منم می خوام برای این وب سایتی که درست کردم، این افزونه رو نصب کنم! حالا باید چکارش کنم؟ اسم سایتش هم اینه : ! کسی هست که یه نگاهی بهش بندازه؟!

شما تو این سایتت اصلا بخش ثبت نام نداری ک.

PARSA01

تازه وارد
سلام و خسته نباشید خدمت مدیر محترم سایت پرشین اسکریپت

اگر امکانش هست بروزرسانی جدید رو قرار بدید دامنه مبدا هم که برای دانلود قرار دادید هنوز مشکل ساس بن داره که با پاک کردن کوکی و آیپی مشکل حل نشد لطفا افزونه های کاربردی مثل digits رو داخل سایت خودتون برای دانلود قرار بدید :)
با تشکر فراوان

alirezaxb1

تازه وارد
ماژول زیر دیجیتس اگر دوستان دارند ارسال کنند
  • ادغام شماره موبایل ووکامرس
با این اددان در فرم تسویه حساب ووکامرس، فیلد شماره موبایل ووکامرس و فیلد شماره موبایل دیجیتس ادغام میشوند و فقط یک فیلد شماره موبایل نمایش داده میشود

sahin

کاربر عضو
سلام توی افزونه چطوری میشه در قسمت ورود به سایت جلوی قسمت فیلد ورود یه متنی اضافه کرد؟؟

nader_v

تازه وارد
سلام و احترام عذر میخوام شاید سوالم مبتدی باشه و دوستان براشون ساده باشه اما اگر بهم کمک کنید یک دنیا ممنون میشم
صفحه ورود و ثبت نام دیجیتس یک صفحه بخصوص هست که بنده قصد جایگزینی این صفحه با صفحه my-account را دارم اما موفق نشدم.
یعنی اینکه وقتی کاربر مهمان باشد وقتی به صفحه my-account میره با صفحه ورود و ثبت نام دیجیتس روبرو بشه و اگر هم ورود کرده باشه به این صفحه که مراجعه میکنه به صفحه کاربری ووکامرس هدایت بشه.
بسیار ممنون پیشاپیش از توجهتون

niloofarm

تازه وارد
سلام.وب سرویس پیامکی من کاوه نگار هست.من افزونه را نصب کردم ولی در قسمت سامانه پیامکی توی لیست کاوه نگار نبود.

بالا