ووکامرس - عدم نمایش نام کامل محصولات متغیر با 3 ویژگی در انبار (حل شده)

AmirGT

تازه وارد
سلام.
من تعدادی محصول دارم با 3 ویژگی متغیر که 4 تا محصول با قیمت های متفاوت از ترکیب اونا در میاد. تا اینجا مشکلی نیست. فروش و قیمت گذاری هیچ مشکلی نیست.
در داخل بخش تجزیه و تحلیل > انبار رو که چک میکردم دیدم اون محصولی که 3 تا ویژگی متغیر داره، در انبار 5 تا از اون محصول همنام وجود داره. در حالی که باید 1 محصول پایه و 4 تا محصول متغیر با ویژگی های متفاوت باشه. به محض اینکه 3 ویژگی رو به 2 ویژگی تغییر میدم و محصولات متغیر رو دوباره میسازم مشکل حل میشه.
مشکل از ووکامرس هستش؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بهتره در یک قالب پیش فرض این مشکل رو بررسی کنید . گاهی این موارد به علت بروز نبودن قالب است. قالب استنفورد وکامرس رو نصب و تست کنید.
در صورت عدم مشکل در قالب پیش فرض مطمن شوید قالبوت بروز باشد و اگر مشکل از قالب نبود افزونه ها را باید تست کنید به این صورت که افزونه های فرعی را غیر فعال کرده و سپس تک تک فعال کرده و تست بگیرید.
به صورت عادی ووکامرس محدودیت ویژگی ندارد. البته پیوندهای یکتای شما در این جریان مهم هستند.
ضمن اینکه در محصولات متغیر وجود اسم یک پیوند یکتا مجزا ایجاد میکند که اگر به درستی انجام نشود مشکل ساز هست.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AmirGT

AmirGT

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
بهتره در یک قالب پیش فرض این مشکل رو بررسی کنید . گاهی این موارد به علت بروز نبودن قالب است. قالب استنفورد وکامرس رو نصب و تست کنید.
در صورت عدم مشکل در قالب پیش فرض مطمن شوید قالبوت بروز باشد و اگر مشکل از قالب نبود افزونه ها را باید تست کنید به این صورت که افزونه های فرعی را غیر فعال کرده و سپس تک تک فعال کرده و تست بگیرید.
به صورت عادی ووکامرس محدودیت ویژگی ندارد. البته پیوندهای یکتای شما در این جریان مهم هستند.
ضمن اینکه در محصولات متغیر وجود اسم یک پیوند یکتا مجزا ایجاد میکند که اگر به درستی انجام نشود مشکل ساز هست.
موفق باشید

ممنون از پاسخ.
فکر نمیکنم مشکل از قالب باشه چون من اصلا در سطح نمایش محصول مشکلی ندارم. این مشکل داخل بخش مدیریت ووکامرس دیده میشه.
بخش پیوند یکتا رو متوجه نشدم یعنی باید چه کاری انجام بدم؟

AmirGT

تازه وارد
حتی در سبد خرید هم این محصول به این شکل نمایش داده می شود. در حالی که من میخواهم ویژگی های محصول داخل اسم محصول قرار بگیرد.
You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
هیچ وقت به هیچ چیز اطمینان نداشته باشید. برخی اوقات برخی جزئیات فقط با تست پیدا می شوند . دلیل بسیاری از بروزرسانی ها همین است. حتما یکبار تست رو انجام بدید. نترسید تنظیمات قالبتون بهم نمی ریزه.
موضوع رو الان کامل متوجه شدم. بنده تست کردم و مشکلی در سمت وکامرس نبود
چیزی که دیده شد به این شکل است یک محصول اصلی 3 ویژگی هر کدام با 3 زیر مجموعه محصول نهایی 7 محصول دارای ویژگی که یک محصول دارای 3 ویژگی و زیر ویژگی بود. این یعنی کلا در بخش تجزیه و تحلیل با رعایت تمامی موارد شامل شناسه محصول که همون پیوند یکتای جدید محسوب می شود یعنی 1 محصول اصلی با 7 زیر ویژگی وجود داشت پس مشکلی در ساختار نیست .
به طور معمول چند نکته در هنگام ویژگی را باید رعایت کنید.
اول اینکه محصول در حالت متغیر باشد.
حتما ویژگی ها را که فراخوان می کنید تیک استفاده در متغییر ها را بزنید. حتما باید در انتهای کار ذخیره ویژگی ها را بزنید و صبر کنید تا واکنش صفحه را ببینید.
در تغییرات حتما از افزودن متغییر استفاده کنید. هیچگاه از ساختن متغییر از همه را استفاده نکنید.به تعداد مورد نیاز افزودن را بزنید
حتما در تنظیم اولیه چند ویژگی را قبل از باز کردن صفحهات مربوطه اعمال کنید.
حتما شناسه محصول را پر کنید اگر محصولی دارید حتما قیمت گذاری کنید . اگر محصول شما دارای انبار مجزا است انبار اصلی را بدون مدیریت قرار داده و از ویژگی ها مدیریت انبار کنید.
در انتهای کار حتما ذخیره تغییرات را بزنید
سپس دکمه انتشار برگه را بزنید.
خیلی ها این موارد را ساده رد می کنند و فکر می کنند همه چیز درست است اجرای مرحله به مرحله خطا را کاهش می دهد.
همونطور که گفتم شاید نیاز است تست قالب و افزونه بزنید البته قبل آن مطمئن شوید از نسخه بروز وکامرس استفاده می کنید زیرا اخیرا 3 بروزرسانی کلی در بخش مدیریت اعمال شده است .
تنظیمات بخش تجزیه و تحلیل را بازبینی کنید
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AmirGT

جاویدان

کاربر عضو
حتی در سبد خرید هم این محصول به این شکل نمایش داده می شود. در حالی که من میخواهم ویژگی های محصول داخل اسم محصول قرار بگیرد.
You must be registered for see images attach
با سلام دوست عزیز
خودتان دارید می گویید ویژگی نه نام محصول به همین منظور به این شکل دیده می شود.
این دقیقا عکس یک محصول با ویژگی است اگر می خواهید ویژگی در نام اجرایی شود باید افزونه ای را سفارش دهید برایتان طراحی کنند یا از کدهایی استفاده کنید که این ویژگی مثلا رنگ در نام اعمال شود.
موفق باشید

AmirGT

تازه وارد
ممنون. درسته. ولی در تصویری که گذاشتم کالای مسواک دارای 2 ویژگی هستش که در نام نمایش داده میشه در حالی که وقتی 3 ویژگی به محصول نسبت میدیم این اتفاق می افته.
برای تمام محصولات هم تست کردم هر محصولی که ۳ ویژگی بهش نسبت میدم دیگه ویژگی ها به نام محصول وارد نمیشه و جدا میشه.
کدی که برعکس کاری که من میخوام انجام بده رو پیدا کردم:

کد:
add_filter( 'woocommerce_product_variation_title_include_attributes', '__return_false' );
add_filter( 'woocommerce_is_attribute_in_product_name', '__return_false' );

دنبال کدی هستم که بعد از اضافه شدن 3 ویژگی به کالا، اونا رو در نام کالا اضافه کنه مثل مسواک.

AmirGT

تازه وارد
مشکل حل شد.

در همون کد بالا بجای false عبارت true بذاریم حل میشه.

بسیار ممنون از راهنمایی.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
خوشحالیم که مشکل رو پیدا و رفع کردید
برای سایر دوستان بنویسید کدوم بخش رو فعال True کردید که اگر خواستند استفاده کنند.
ضمنا محل قرار گیری رو هم بنویسید که به مشکل نخورند.
موفق باشید

AmirGT

تازه وارد
بله حتما.

برای حل مشکل، کد زیر رو در فایل functions.php در زیر پوسته قالب(Child) قرار میدیم.

PHP:
// Fix showing attributes in product title for attributes >= 3
add_filter( 'woocommerce_product_variation_title_include_attributes', '__return_true' );
add_filter( 'woocommerce_is_attribute_in_product_name', '__return_true' );

بالا