omidrastegar

کاربر عضو
31474143317971138501_1427027695_Vb91sOj.jpg

​

به روزرسانی در تاریخ 1395/11/18

​

دانلود افزونه فارسی همکاری در فروش ووکامرس  Affiliate WP v2.0.1.1 + 18 Addons

ترجمه افزونه رو بازنگری و تکمیل و همچنین واحد تومان و ریال به آن اضافه گردید.

افزونه همکاری در فروش وردپرس افزونه ایست که خیلی از ماها به اون نیاز داریم، منظور از ماها یعنی کسانی که فروشگاه خودشون رو با وردپرس راه اندازی کردن و الان با گذشت چند ماه میخوان کار خودشون رو گسترش بدن.دیگه مثل اوایل خودتون نمی تونین به عنوان تنها فروشنده سایت اقدام به فروش کنین، در نتیجه به این فکر می افتید که فروشنده استخدام کنید و برای فروشگاه تون چندین فروشنده معرفی کنید. دیگه شما مثل اوایل هفته ای ۲ تا محصول نمی فروشید،افزایش تعداد فروش ها و پرداخت ها در صورتی که فروشنده استخدام کرده باشین شما رو سردرگم خواهد کرد چون دیگر حساب این که کدام فروشنده چقدر فروخته و درصدی که هنگام قرار داد با فروشنده بستین چقدر میشه از دست تون در خواهد رفت.برای رفع این مشکلات و مدیریت پرداخت ها و فروش ها و درصدها ی فروشندگان فروشگاه تون افزونه ای رو ساختن که همه این کارها رو سازماندهی میکنه.

توضیحات کامل افزونه برای آشنایی بیشتر شما:

چشم‌انداز همکاران فروش و ارجاع‌ها برگه‌ی چشم‌انداز

برگه‌ی چشم‌انداز یک خلاصه‌ی اجمالی از فعالیت‌های همکاری در فروش اخیر، شامل ثبت‌نام‌ها، ارجاع‌ها و بازدیدها در اختیار شما قرار می‌دهد.

همچنین یک خلاصه‌ی سریع از درآمدهای ارجاعی همکاران فروش را به شما نمایش می‌دهد.

اگر شما اجازه‌ی ثبت‌نام برای همکاری در فروش را داده باشید، می‌توانید درخواست‌ها را به آسانی از برگه‌ی چشم‌انداز رد یا قبول کنید.

4416143317973225697_2014-12-06_125209.png

افزودن همکاران فروش

همکاران فروش → افزودن تازه

از برگه‌ی اصلی همکاران فروش، مدیران سایت به راحتی می توانند به AffiliateWP همکاران فروش جدید اضافه کنند. به راحتی نام کاربری را وارد کنید، نرخی تعیین کنید و افزودن همکار فروش را کلیک کنید!

نام‌نویسی همکاران فروش

هنگامی که فعال باشد، همکاران فروش می توانند خود را از طریق ناحیه‌ی همکاری در فروش نام‌نویسی کنند. اگر آنها از پیش یک حساب کاربری را در سایت شما داشته باشند، می توانند به سادگی با موافقت با شرایط استفاده نام‌نویسی کنند. در صورتی که نیاز به ایجاد یک حساب کاربری کاملا جدید داشته باشند، این گزینه نیز در اختیار آن‌هاست!

مدیریت ثبت‌نام‌ها

ثبت‌نام کاربران قابل مدیریت است و می‌توان آغاز به کار همکاران فروش را منوط به تأیید تک‌تک ثبت‌نام‌ها از سوی مدیر سایت کرد.

هر زمان که یک همکار در فروش ثبت‌نام می‌کند، مدیران سایت می‌توانند وارد شوند و درخواست‌ها را بپذیرند یا رد کنند.

5225143317970640949_2014-12-06_125514.png

​

1465514331797228077_2014-12-06_125620.png

ناحیه‌ی همکاری فروش

37879143317977812836_graph.png

پیش‌خوانی برای همکاران فروش شما

ناحیه‌ی همکاری در فروش که در هر برگه‌ای که محتوی کد کوتاه با [-affiliate_area] باشد نمایش داده می‌شود، گزارش عملکرد همکاران فروش شما را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

همکاران فروش به راحتی می توانند ببینند که درآمدشان چقدر بوده، چقدر از درآمد در انتظار پرداخت است، و حتی عملکرد آدرس‌های ارجاعی آن‌ها در طول زمان چگونه بوده است.

سیاهه‌ی پیوندهای ارجاعی که کلیک‌شده‌اند و این که در کجا این کلیک انجام شده، و این که این کلیک به ارجاع موفق تبدیل شده یا نه نیز برای همکاران فروش در دسترس است.

این افزونه با چه افزونه های دیگری می تواند سازگاری داشته باشد:
شما می توانید در قسمت تنظیمات از تب یکپارچگی گزینه خود رو برای همگام سازی با افزونه مورد نظرتون رو انتخاب کنید:

18097143317969242243_2014-12-06_175601.png

چطور آپدیت کنیم

اگر ورژن های قبلی این افزونه رو نصب دارید افزونه رو غیرفعال کنید و از طریق هاست تمام فایل های افزونه حذف کرده و فایل های جدید رو جایگزین کنید یا اگر این روش براتون سخته افزونه کامل حذف و دوباره نصب کنید. نگران نباشید اطلاعات قبلی از بین نمیره
واحد تومان و ریال اضافه شده احتیاج به اضافه کردن کد نیست اگر قبلا اضافه کردید کد رو حذف کنید.

​

ارجاع من ثبت نمی شود!

کسانی که با مشکل ثبت نشدن ارجاع مواجه هستند موارد زیر را بررسی نمایند.

​

1. تنظیمات کمیسیون را در تب عمومی انجام داده باشند
  2. یکپارچه سازی رو در قسمت تنظیمات تب یکپارچگی اعمال کرده باشند
  3. ارجاع برای آن محصول فعال باشد. (در قسمت ویرایش محصول)
  4. وضعیت سفارش به اتمام تغییر داده شده باشد.
  5. تست با IP دیگر صورت بگیرد.
  6. در بعضی موارد امکان دارد بعد از انجام موارد فوق باز ارجاع ثبت نگردد برای رفع مشکل در قسمت تنظیمات تب متفرقه تیک گزینه مشخص شده را بزنید:

17823143644932014828_Untitled.jpg

اضافه کردن واحد تومان و ریال

برای این کار یک افزونه جداگانه توسط دوست عزیز ارسال شده که با نصب جداگانه و فعال سازی آن واحد تومان و ریال اضافه شده و مشکل ارجاع مرتفع می گردد.

با تشکر از ایشون

از نسخه 1.9.4 به بعد به صورت پیش فرض واحد ریال ایران اضافه شده است.

به همین راحتی به همین خوشمزگی پرشین اسکریپت

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
مدتی هست با این افزونه کار میکنم ... خیلی عالیه .... کد نویسیش هم دقیقا به سبک کد نویسی EDD و Restrict content pro هست و هوک های مشابهی داره ... چون نویسنده همشون یکی هست .

واسه اضافه کردن واحد پولی ریال و تومان از کد زیر توی فانکشن قالب وردپرستون استفاده کنید ، حالا به تنطیمات افزونه واحد پولی ایران هم اضافه میشه :

if( class_exists( 'Affiliate_WP' ) ) {function HANNANStd_affwp_Iran_currency( $currencies ) {$currencies['تومان'] = __('تومان', 'HANNANStd');$currencies['ریال'] = __('ریال ایران', 'HANNANStd');return $currencies;}add_filter( 'affwp_currencies', 'HANNANStd_affwp_Iran_currency' );}پ.ن : از کد جدید استفاده کنید :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Usrapid

تازه وارد
اگر تصاویر رو از یک آپلود سنتر عمومی و معتبر به اشتراک بگذارید خیلی بهتر هستش . 

با تشکر از زحمتی که کشیدید .

کد:
picofile.com

hannanstd.ir

تصاویر رو از اینجا ببینید :

شاید تو نسخه انگلیسیش که میبیند براتون جذاب نشه اما وقتی باهاش کار میکنید فوق العاده هست ...

omidrastegar

کاربر عضو
تصاویر رو از اینجا ببینید :

شاید تو نسخه انگلیسیش که میبیند براتون جذاب نشه اما وقتی باهاش کار میکنید فوق العاده هست ...
واقعا ممنون ازتون.... خیلی دنبال اضافه کردن واحد بودم

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام

دوستان من میخوام از این افزونه برای ووکامرس اضافه کنم. لزوم استفاده از واحد پولی ریال / تومان چی هست ؟ ممنون میشم توضیح بدید.

یعنی این قسمت واحد پول و نحوه نمایشش، چه کاربردی در تنظیمات این افزونه داره؟ سپاس

hannanstd.ir

سلام .

واحد پولی برای این افزونه مانند سایر افزونه های دیگه فقط یک سمبل و نماد هست و مهم (عدد) قیمت هست ولی

خب با توجه به اینکه بازاریاب داخل سایت شما یک پنلی خواهد داشت و در یک برگه ای از سایت شما میاد و میزان کاربرانی که از طرف اون ارجاع داده شدند رو میبینه . میزان فروشی که از طرف ارجاع های اون انجام شده ... و نمودار فروش .... درخواست تسویه حساب و ....

خب پس این قیمت هایی که مشاهده میکنه رو باید با یک واحد پولی مشاهده کنه ...

mohammad.t9600

تازه وارد
سلام خدمت همه شما عزیزان

من یه مشکل بزرگ با افزونه affiliate wp دارم ، اونم اینکه وقتی با لینک ارجاع تولید شده وارد سایت میشم و خرید می کنم ، سود رو محاسبه نمی کنه

یعنی وقتی وارد ناحیه همکاری در فروشم میشم می بینم که سود پرداخت نشده بازم صفره

کسی می تونه کمک کنه؟

لطفا راهنمایی کنید!

متشکرم

gemlove

تازه وارد
سلام خدمت همه شما عزیزان

من یه مشکل بزرگ با افزونه affiliate wp دارم ، اونم اینکه وقتی با لینک ارجاع تولید شده وارد سایت میشم و خرید می کنم ، سود رو محاسبه نمی کنه

یعنی وقتی وارد ناحیه همکاری در فروشم میشم می بینم که سود پرداخت نشده بازم صفره

کسی می تونه کمک کنه؟

لطفا راهنمایی کنید!

متشکرم
دوستان مم همین مشکل رو دارم .راهنمایی کنید لطفا

ali2000hos

تازه وارد
سلام ببخشید من از ورد پرس شبکه استفاده می کنم میخواستم ببینم که راهی هست که با خود افزونه بشه تومن رو اضافه کرد ، در ضمن این افزونه روی ووکامرس هم کار میده ؟؟؟

daryagame

تازه وارد
سلام ببخشید من از ورد پرس شبکه استفاده می کنم میخواستم ببینم که راهی هست که با خود افزونه بشه تومن رو اضافه کرد ، در ضمن این افزونه روی ووکامرس هم کار میده ؟؟؟
بله روی ووکامرس جواب میده!

فکر نکنم از خود افزونه امکانش باشه!

به راحتی از فانکشن اضافه کنید و استفاده کنید.

omidrastegar

کاربر عضو
به زودی نسخه جدید ارائه میشه

تغییرات انجام شده:

• رفع مشکلات گزارش شده
  • رفع چتد باگ
  • عملکرد بهتر
  • اضافه شدن واحد ریال و تومان
  • و ...
در حال تکمیل ترجمه موارد اضافه شده هستم به زودی قرار میدم

abbass

تازه وارد
سلام و تشکر

من ساعت‌ها تست کردم و کار نمی‌کند.

یعنی بازدیدها ثبت می‌شود ولی فروش همکار ثبت نمی‌شود.

تمام نکات را هم رعایت کردم:

تیک ووکارس را در یکپارچه‌سازی زدم

با اکانت جدبد خرید را تست کردم و نه با اکانت همکار

ولی کار نمی‌کند.

کسی از دوستان هست که واقعا استفاده کرده باشد و کار کند؟

فکر می‌کنم مشکل به فارسی‌ساز ووکامرس مربوط است.

منتظز نظرات دوستان هستم

98cell.ir

کاربر عضو
به زودی نسخه جدید ارائه میشه

تغییرات انجام شده:

• رفع مشکلات گزارش شده
  • رفع چتد باگ
  • عملکرد بهتر
  • و ...
در حال تکمیل ترجمه موارد اضافه شده هستم به زودی قرار میدم
خیلی گلی دادا

مشتاقانه منتظر این نسخه هستیم

s.m.b

تازه وارد
دوستان جدیدترین نسخه این افزونه رو از اینجا همیشه میتونید دانلود کنید 

1.6.2

در ضمن خودش تا حدودی فارسی هست . . می تونید فایل فارسی افزونه بالایی رو بزارید بجای این و فقط الان 60 تا کلمه اش فارسی نیست اینجوری 

+

بفرمایید خودم این کار بالا رو انجام دادم . اینم لینک دانلود جدیدترین نسخه کاملا فارسی 

فقط یادتون باشه اون کد بالا که HannanStd جان گفتند رو به فایل function.php قالب فعال خودتون اضافه کنید و ذخیره کنید و تمام . موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omidrastegar

کاربر عضو
با سلام خدمت پرشین اسکریپتی های عزیز
بالاخره انتظارها به سر اومد در خدمت شما هستیم با آخرین ورژن افزونه همکاری در فروش وردپرس

- اول از همه ما باید در فرهنگ اجتماعی خود یاد بگیریم ارزش کار دیگران رو پایین نیاریم تا فرد تمایل داشته باشه برای ادامه راه

و اما ورژن جدید افزونه

تغییرات انجام شده:

• رفع مشکلات گزارش شده
  • رفع چتد باگ
  • عملکرد بهتر
  • فارسی سازی کامل 98% افزونه (625 رشته ترجمه)
  • بازنگری در ترجمه
آموزش آپگرید و ورژن جدید به پست اول اضافه شد.

موفق و پایدار باشید

mohammad.t9600

تازه وارد
سلام ، خسته نباشید!

اول از همه اینکه ، بابت زحمتی که کشیدید خیلی ممنون! واقعا به کمک چنین افزونه ای نیاز داشتم

اما من یه مشکلی باهاش دارم ، می خواهم ترجمه هاشو عوض کنم ولی اگه از بخش languages و affiliate-wp-fa_IR.po استفاده کنم تغییرات ترجمه ای که انجام دادم اعمال نمیشه

اگر هم از خود بخش های افزونه استفاده کنم و همون جا به جای نام انگلیسیشون نام فارسی رو بنویسیم و ذخیره کنم تغییرات اعمال میشه اما افزونه دیگه کار نمیکنه یعنی ارجاع ها را پیگیری نمی کنه!

حتی اگر بخواهم کلمه RIL که شما به عنوان ريال نوشتید به RIAL تبدیل کنم باز هم افزونه کار نمی کنه و ارجاع ها پیگیری نمیشه!

لطفا راهنمایی کنید که چطوری ترجمه ها رو تغییر بدم؟

بالا