افزونه فوق العاده فیلتر محصولات ووکامرس

ALi.Reza

کاربر عضو
درود

چیزی که من تو فروشگاه های ووکامرس کمبودش رو احساس می کردم فیلتر محصولات بود که گویا با این افزونه دیگه حلّه!

scriptx

تازه وارد
اگه یکی فارسی سازیش می کرد خیلی عالی می شد.

ALi.Reza

کاربر عضو
اگه یکی فارسی سازیش می کرد خیلی عالی می شد.
معمولا و حداقل در 5 حالت ممکن فارسی میشه!

خودت انجام بدی - بدی واست انجام بدن - اگه تعداد درخواست ها واسش زیاد باشه - کسی خودش فارسی کنه و بعد به اشتراک بزاره - پرشین اسکریپت با ارزش تشخیص بده و..

memary

تازه وارد
سلام منم میگیم ترجمه اش کنید.

بقیه دوستان مایل به ترجمه اینجا اعلام کنند!

roya24

تازه وارد
سلام. این افزونه ترجمه بشه ووکامرس چندین پله جهش میکنه . :67:

از زحمات پیشین برنامه نویسان عزیز هم تشکر میکنم .

امیدوارم بزرگان این انجمن بیشتر به این افزونه بها بدهند .

roya24

تازه وارد
مشخصا همه موافق فارسی سازی هستند، بهتره بگیم مشتاق فارسی سازی این افزونه هستیم :63:

razigar

تازه وارد
سلام دوستان

من از قالب انفلد استفاده میکنم و این افزونه رو میخوام تو قسمت بالای محصولات نمایش بدم

نمیخوام تو سایدبار باشه

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

با تشکر

ALi.Reza

کاربر عضو
افزونه codestyling localization رو نصب و اقدام به ترجمه کنید/

smmn

تازه وارد
سلام دوستان

من از قالب انفلد استفاده میکنم و این افزونه رو میخوام تو قسمت بالای محصولات نمایش بدم

نمیخوام تو سایدبار باشه

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

با تشکر
عزیزم اینجا توضیح داده:

6.2 EnfoldEnfold is really reckless when it comes to WooCommerce default structure. The file you should edit is located in the /wp-content/themes/enfold/config-woocommerce/ and is named config.php.

1. To insert the Product Filter template locate the avia_woocommerce_before_shop_loop() function. After the main wrapper insert the Product Filter action. The function should then look something like thisadd_action( 'woocommerce_before_shop_loop', 'avia_woocommerce_before_shop_loop', 1);function avia_woocommerce_before_shop_loop()

{

global $avia_config;

if(isset($avia_config['dynamic_template'])) return;

$markup = avia_markup_helper(array('context' => 'content','echo'=>false,'post_type'=>'products'));

echo "<main class='template-shop content ".avia_layout_class( 'content' , false)." units' $markup><div class='entry-content-wrapper'>";

do_action('prdctfltr_output'); /* This is the part you should add to initiate the Product Filter in your Enfold template */

}
  2. Now, in order to disable the deafult Enfold product filter you should locate the avia_woocommerce_frontend_search_params() function and remove the action for inserting this bit of code. The first lines of this function should look like thisif(!function_exists('avia_woocommerce_frontend_search_params')){

//add_action( 'woocommerce_before_shop_loop', 'avia_woocommerce_frontend_search_params', 20);

function avia_woocommerce_frontend_search_params()

{
  3. The two // chars comment the line and the action for inserting the Enfold product filter. Now save your file and the filter will be available on your shop and product archive pages.
از شرتکات هم میتونید استفاده کنید.

[prdctfltr_sc_products use_filter=no" ajax="yes]

و شرتکات های دیگه، تو همون داکیومنت توضیح داده

من تا حالا پلاگین ترجمه نکردم ولی انصافا این رو باید ترجمه کرد. سیستم  جچوریه؟ باید گروه تشکیل داد؟

ممنون

smmn

تازه وارد
دوستان این پلاگین هم کار تقریبا تقریبا مشابهی انجام میده. درسته؟

ممنون

milad75

تازه وارد
سلام. من افزونه رو نصب کردم. چطور می تونم اون رو سفارشی کنم؟ مثلا وقتی منوی موبایل انتخاب میشه بازه قیمت هایی رو نشون بده و وقتی منوی لوازم خانگی انتخاب میشه یه سری بازه قیمت دیگه نمایش داده بشه؟

ahmadreza.si

تازه وارد
سلام! لطفا ترجمه بشه! مرسی! کسی ورد پرس کار حرفه ای هست! واسه رشت باشه؟

بالا