Recent content by kazaroonipersianscript

 1. K

  همگام سازی دو سایت ووکامرس

  سلام ، چگونه می توانم دو سایت ووکامرس با هم همگام سازی کنم ، به گونه که وقتی در سایت A قیمت محصول را تغییر میدهم به صورت خودکار در سایت B اعمال شود. و تمام ویژگی های محصول به صورت اتوماتیک در سایت دوم هم قرار بگیرد.
 2. K

  چگونگی ایجاد درخواست برای توسعه دهنده ووکامرس

  سلام برای زدن محصولات فروش ویژه در پیش فرض ووکامرس فقط میشه تاریخ زد ، که این برای سایت هایی هست که همیشه ساعت شون براساس یک کشور خاص است. ولی کسی که بخواد محصولات خارجی بفروشه نیاز هست ساعت شروع و پایان تخفیفات هماهنگ با سایت خارجی بزند. و یا برخی از محصولات از ساعت 8 صبح شروع شوند تا ساعت 9...
 3. K

  چگونگی ایجاد درخواست برای توسعه دهنده ووکامرس

  سلام ، من یک درخواست داشتم ، می خواستم بپرسم چگونه میشه یا بهترین راهش چی هست که بتوانم درخواستم به توسعه دهنده گان ووکامرس اعلام کنم ، شاید در آپدیت های بعدی این امکان را به ووکامرس اضافه کردند؟
 4. K

  درخواست افزونه LivIcons Evolution

  سلام سایتی سراغ دارید که جدیدترین نسخه اش را رایگان بذاره؟
 5. K

  درخواست افزونه LivIcons Evolution

  سلام ممنون از شما ، میشه چندتا سایت برایم بفرستید که بتونم بگیرم؟
 6. K

  درخواست افزونه LivIcons Evolution

  سلام دوستان ، خسته نباشید کسی سایتی سراغ که آخرین نسخه افزونه LivIcons Evolution رایگان قرار بده. یا کسی این افزونه را داره برایم بفرسته؟ نسخه 2.4.379.1  می خواستم.
 7. K

  درخواست آموزش خرید فقط توسط IP ایران

  سلام ، می خواستم کاری کنم که فقط کسانی که با IP ایران وارد فروشگاه می شوند بتوانند خرید کنند و با IP های غیر ایران فقط بتوانند وارد سایت شوند ولی گزینه خرید براشون حذف شود و یا حالتی شود که نتوانند خرید کنند. این امکان چگونه می توانم در ووکامرس ایجاد کنم؟
 8. K

  مشکل افزونه WooCommerce Advanced Bulk Edit

  ممنون از جوابتون آخرین نسخه نصب کرده بودم ولی افزونه دیگری پیدا کردم که شبیه همین هست. اسم افزونه هم yith woocommerce bulk product editing premium هست. با این افزونه مشکلی تا الان نبوده.
 9. K

  افزونه مدیریت لایسنس و فروش کارت شارژ ووکامرس License Manager نسخه 5.2

  قربون دستت فقط امکانات زیر اگر نداره هم بهش اضافه کن همانند افزونه License Manager بشود کد لایسنس داخلش فرستاد و بعد از خرید از موجودی کم بشه و پاک شود. 2) در صورتی که کد لایسنس تموم شد و کاربر خرید کرد وضعیت سفارش را در حال انجام قرار بدهد و و بعد بتوان در صفحه محصول یک کادری ایجاد کرد که کد...
 10. K

  افزونه مدیریت لایسنس و فروش کارت شارژ ووکامرس License Manager نسخه 5.2

  سلام ، این مشکل برای منم دارد که وقتی کد وارد می کنم بعد از خرید کد به مشتری تعلق نمی گیرد و چیزی از لیست پاک نمی شود. بجای این افزونه برای ووکامرس سری 3 چه پیشنهاد می کنید؟
 11. K

  مشکل افزونه WooCommerce Advanced Bulk Edit

  سلام ، من افزونه ویرایش گروهی ووکامرس WooCommerce Advanced Bulk Edit نصب می کنم ، اما بعد از نصب وقتی میرم یک محصول ویرایش می کنم و سپس سیو می کنم ، سیو انجام نمی شود و دوباره به همون حالت اول بر می گردد ، مشکل از چه می تونه باشه؟ تمام افزونه ها هم غیر فعال کردم باز درست نشد