کندی در ادمین وردپرس

ehsan-h

تازه وارد
با سلام

من یک سایت وردپرس دارم که به شدت سمت ادمینش کند شده و کار رو برای کاربرای ادمین سخت کرده
سمت کاربران عادی و وبسایت با توجه به اینکه از wp-rocket استفاده میکنم و صفحات cache میشن خیلی سریع و بدون مشکل هست

You must be registered for see images attach
You must be registered for see images attach

وضعیت waiting (TTFB) حدود 20 تا 40 ثانیه طول می کشه بعدش کل صفحه سریع لود میشه (تعداد کابران آنلاین حدودا 100 تا 200 و ادمین ها حدودا 10 نفر)
ورژن وردپرس 5.1 هست
خیلی سرچ کردم و تغییرات زیادی دادم ولی تاثیری نداشت
ممنون میشم کمکم کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Para Tak

3Nator

تازه وارد
این مشکل احتمالا یکی از افزونه هاتون از CPU هاستتون بیش از حد اسفتاده میکنه و یا از Cloudflare استفاده میکنید
روش دیگیری برای حل مشکل ارتقاع دادن نسخه PHP به 7 به بالا
اگه بازم حل نشد بگید تا راح کار ای بیشتری بگم

ehsan-h

تازه وارد
این مشکل احتمالا یکی از افزونه هاتون از CPU هاستتون بیش از حد اسفتاده میکنه و یا از Cloudflare استفاده میکنید
روش دیگیری برای حل مشکل ارتقاع دادن نسخه PHP به 7 به بالا
اگه بازم حل نشد بگید تا راح کار ای بیشتری بگم

ممنون از پاسختون
سایت روی سرور مجزا نصب شده با 12 core cpu و 16 گیگ رم و از xampp استفاده میکنم
در بعضی مواقع (ترافیک بالا) cpu به 100 درصد میرسه و خطای عدم ارتباط به mysql نمایش داده میشه. مجبور میشم xampp رو ریست کنم
الان از نسخه php 5.6.40 استفاده میکنم و برای ارتقا به php 7 ممکنه در عملکرد سایت خطا رخ بده و پلاگین ها به مشکل بخورن؟ (تعداد پلاگین ها زیاد شدن)
اگر لازمه لیست پلاگین ها و ورژن هاشون رو براتون بفرستم!؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Para Tak

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
فرمودید از xampp استفاده می کنید؟
میشه بفرمایید سرور شما کجا قرار داره ؟ از کدام پنل سرور استفاده می کنید؟ سیستم عامل شما چیه؟ پهنای باند شما چقدره؟ از کجا این سرور رو تامین کردید؟
آدرس سایت رو قرار می دهید؟
سروری که شما می گویید اگر وجود داشته باشد با همون هسته و رم اصلا مشکل پردازش برای 1000 نفر هم ندارد ، ولی تا جواب های بالا رو نفهمیم نمیشه درست جواب داد
موفق باشید

ehsan-h

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
فرمودید از xampp استفاده می کنید؟
میشه بفرمایید سرور شما کجا قرار داره ؟ از کدام پنل سرور استفاده می کنید؟ سیستم عامل شما چیه؟ پهنای باند شما چقدره؟ از کجا این سرور رو تامین کردید؟
آدرس سایت رو قرار می دهید؟
سروری که شما می گویید اگر وجود داشته باشد با همون هسته و رم اصلا مشکل پردازش برای 1000 نفر هم ندارد ، ولی تا جواب های بالا رو نفهمیم نمیشه درست جواب داد
موفق باشید
ممنون از وقتی که گذاشتین و جواب دادین
بله از xampp استفاده میکنیم
سرور متعلق به شرکت خودمون هست و به صورت مجازی به این سایت اختصاص داده شده. سیستم عامل Oracle Linux هست چون در حال حاضر به سرور دسترسی ندارم ورژن سیستم عامل و میزان پهنای باند رو نمی دونم
متاسفانه نمی تونم آدرس سایت رو بذارم
همون طور که اول هم گفتم کندی بیشتر در قسمت ادمین هست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پیشنهاد میکنم ، حتما PHP رو به 7 و بالاتر ارتقاء بدید!

ضمن اینکه استفاده از xampp در شرایط واقعی رو مناسب نمیبینم! کانفیگ دیفالت خوبی نداره.

tpark

کاربر عضو
XAMPP is not meant for production use but only for development environments.

درود بر شما
xampp برای میزبانی وب تولید ندشده و شما باید از یک وب سرور مخصوص پروداکشن استفاده کنید.: Apache,Nginx و ...
بهتره که CentOS به همراه یکی از سرویس دهنده های بالا و PHP 7.2 نصب کنید.

موفق باشید.

ehsan-h

تازه وارد
پیشنهاد میکنم ، حتما PHP رو به 7 و بالاتر ارتقاء بدید!

ضمن اینکه استفاده از xampp در شرایط واقعی رو مناسب نمیبینم! کانفیگ دیفالت خوبی نداره.

ممنون از راهنمییتون
این سرور به صورت پایلوت بوده به زودی در سروری جدید به همراه Apache و php 7 راه اندازی خواهد شد
در حال حاضر برای کندی بخش ادمین راه حلی نیست؟

سپاس 🙏
تغییراتی در کانفیگ انجام شده از قبیل افزایش memory و execution time ولی تغییر چندانی نداشت

tpark

کاربر عضو
ممنون از راهنمییتون
این سرور به صورت پایلوت بوده به زودی در سروری جدید به همراه Apache و php 7 راه اندازی خواهد شد
در حال حاضر برای کندی بخش ادمین راه حلی نیست؟

سپاس 🙏
تغییراتی در کانفیگ انجام شده از قبیل افزایش memory و execution time ولی تغییر چندانی نداشت

اگر در افزونه های نصب شده، افزونه های نال شده مثل Yoast که عملیات بررسی صحت لایسنس انجام میدن داشته باشید، این کندی میتونه به خاطر وجود چنین افزونه هایی باشه.

همچنین OPcache و Memcached رو روی Xampp فعال کنید و حداقل 512 مگابایت رم در اختیارشون قرار بدید.

موفق باشید

بالا